Kuchařka pro holku 10 let - pečení

65718
28.11.20 17:26

Kuchařka pro holku 10 let - pečení

…v dopise pro ježíška. máte nějaké doporučení?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
728
28.11.20 17:27

Hrnickovou kucharku. Idealni pro tak male dite.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2274
28.11.20 17:35

Nechám se taky inspirovat :kytka: U nás dcera (9 let) pomáhá péct podle klasických receptů, ale myslím, že kuchařka jen pro ni by ji potěšila :)
Napadla mě třeba Kuchařka pro dceru od Zatloukalové

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1691
28.11.20 17:40

Nejlepší je Kuchařka pro dceru vše je pěkné vysvětlené a moje neteř ji dostala ke svým 11 narozeninám a byla nadšená naučila se podle ní výborně vařit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46914
28.11.20 17:47
@Lama Lama píše: …v dopise pro ježíška. máte nějaké doporučení?

8o Tvoje dítě?

Já osobně bych koupila Vaňka. Vaří se podle něj dobře. Nějakou kuchařku pro holky máme a příjde mi úplně blbá.

https://www.megaknihy.cz/…kuchyne.html?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46914
28.11.20 17:49

Koukla sem na tu Kuchařku pro dceru a po tomhle popisu mi nesmí do baráku :jazyk:

Jana Florentýna Zatloukalová je zkušená kuchařka a autorka, která už dovedla do kuchyně desetitisíce žen a dívek a naučila je vařit s láskou a radostí. Pokud vám v kuchyni chybí sebevědomí, vášeň nebo inspirace, její knížky vám tohle všechno přinesou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
728
28.11.20 17:58
@karmen1 píše:
Nejlepší je Kuchařka pro dceru vše je pěkné vysvětlené a moje neteř ji dostala ke svým 11 narozeninám a byla nadšená naučila se podle ní výborně vařit.

Jo ta je taky dobra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65718
28.11.20 18:07
@Baba píše:
8o Tvoje dítě?
:nevim: :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
161
28.11.20 18:07
@lenkahav píše:
Hrnickovou kucharku. Idealni pro tak male dite.

Opak je pravdou, hrníčková moji nebaví.
Potřebuje hlavně vážit, vykrajovat, lepit, mazat, válet atd. Práce s váhou a robotem je ted' v covidové době hlavní naplní dne. Zatím ji baví víc pečení než vaření.
Podle Zatloukalové vařím já, a nedám na ni dopustit :oops: :oops: ale malá to nepobírá.
Moc se mi líbí ten Vaněk.
U nás se ještě osvědčil zápisník Moje Recepty, docela ráda si do toho vše zapisuje.
A pak má hezčí kroužkové desky, a tam si zas občas recept nafotí a vytiskne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
728
28.11.20 18:12
@Ochluplepsi píše:
Opak je pravdou, hrníčková moji nebaví.
Potřebuje hlavně vážit, vykrajovat, lepit, mazat, válet atd. Práce s váhou a robotem je ted' v covidové době hlavní naplní dne. Zatím ji baví víc pečení než vaření.
Podle Zatloukalové vařím já, a nedám na ni dopustit :oops: :oops: ale malá to nepobírá.
Moc se mi líbí ten Vaněk.
U nás se ještě osvědčil zápisník Moje Recepty, docela ráda si do toho vše zapisuje.
A pak má hezčí kroužkové desky, a tam si zas občas recept nafotí a vytiskne.

Tak ty mas dcerku zapalenou do vareni. Asi bude mit talent (?) Tak zvlada i vic a chce. Ja to brala obecne, aby to holky bavilo a povedlo se a chtely v tom pokracovat. Nic sloziteho. Udrzet ve hre. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
375
28.11.20 18:25

Já bych jí také koupila kuchařku pro dceru, je skvělá… Sama jsem se dle ní učila vařit (bohužel až tak ve 20ti :)), kdyby jí už pak tolik nebavilo pečení, může z kuchařky vyzkoušet i jiné recepty, nebo pak je moc hezká i Vánoční kuchařka pro dceru :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
161
28.11.20 18:26
@lenkahav píše:
Tak ty mas dcerku zapalenou do vareni. Asi bude mit talent (?) Tak zvlada i vic a chce. Ja to brala obecne, aby to holky bavilo a povedlo se a chtely v tom pokracovat. Nic sloziteho. Udrzet ve hre. ;)

No vždyt' jo, někdy ji udržím ve hře zrovna tou váhou, to bys koukala co všechno už převážila :mrgreen: :mrgreen:..a když převáží, po hodině se dostáváme k pečení :zed: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
375
28.11.20 18:29

Nebo tuhle : Pouliční pekařství pouze sladké, jsou tam už složitější recepty, nicméne kniha je to nádherná! A čokoládový dort i kávový bez mouky je naprosto bezkonkurenční!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7599
28.11.20 18:40

Máme Vaňka, případa mi to srozumitelné, krok za krokem.
Vyhovuje mi i kuchařka pro dceru, má i web tak koukni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.11.20 18:54

Kucharku pro dceru budu prodavat, leze mi na nervy, a to jsem si kdysi koupila vsechny jeji kucharky. Pro dcery mi to teda prijde tezce staromodni…
Ja jim na dobu karantenni koupila kucharky od Pepy Marsalka, znaly ho z TV a kazdy den peceme jeden recept. Libi se mi, ze do notoricky znamych receptu pouzije neco noveho. Predse jenom ty nej recepty, co doma pouzivate by se mela naucit od tebe, ale prekvapit vas novinkou ji namotivuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat