MUDr. Eliška Bartlová
Specializace:
Homeopat
Pracoviště:
Homeopatická lékařská asociace
Dobrý den,
jsem 3 měsíce po operaci konečníku (výrůstky, fisura). Hojení se komplikovalo abscesem a hnisavým výtokem. Posledních 14 dní se mi zhoršila bolestivost uvnitř konečníku. Při včerejší prohlídce mi proktolog sdělil že rány jsou zhojené ale mám tam středně velké hemoroidy. Předepsal detralex a mám si zakoupit mast a čípky ProktisM.
Poradila by jste mi prosím nějaká homeopatika pro lepší hojení a aby se případně již neopakovaly? Přes noc se to zklidní ale při každé ranní stolici to uvnitř pálí a poté bolí celý den - pálí to plus tlak jako když bych nebyla vyprázdněná. Zavádění čípků je také bolestivé. A tak každý den. Zaměstnání mám bohužel sedavé.
Děkuji velice.