Reklama

Nové PC

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

NumLock 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.05.10 10:52
Nové PC

Ahoj,doporučíte značku PC který koupit,případně i označení,který se Vám osvědčil a jste spokojenní?
Na ceně nezáleží,jde mi o spolehlivost a spokojennost.Dě­kuji.

Reklama

Reakce:

DonnaNoble
Neúnavná pisatelka 16291 příspěvků 24.05.10 11:04

Stolní PC nebo notebook? Protože u stolního PC je asi nejlepší složit si ho sám, a tím pádem tam máš miliony možností jaké firmy to budou…

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 24.05.10 11:14

Podle mě je nejlepší zajít do PC obchodu, říct co od počítače očekáváš, co na něm chceš dělat a oni ti něco nabídnou / poskládají. Nesetkala jsem se s tím, že by někomu cpali něco, co je pro něho nadbytečné :wink:

Shaniah
Stálice 93 příspěvků 24.05.10 11:16

Ahoj,

zalezi k jakym ucelum budes PC vyuzivat a jak jiz tu padlo zda stolni nebo notas. Znacku neporadim, protoze u nas je domacnost cela v Mac. Je to sice lepsi, ale zvykala jsem si dva roky.

S.

NumLock 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.05.10 11:22

Chtěla bych stolní,vím že je lepší si ho složit,což já nedám dohromady,tak bych chtěla „hotový“.

Pavla23
Extra třída :D 10652 příspěvků 24.05.10 11:34
Shaniah píše:
Ahoj,

zalezi k jakym ucelum budes PC vyuzivat a jak jiz tu padlo zda stolni nebo notas. Znacku neporadim, protoze u nas je domacnost cela v Mac. Je to sice lepsi, ale zvykala jsem si dva roky.

S.

ooo paráda jsem ráda že nejsme jediní nadšenci Macu :potlesk: :palec:

Ernata
Ukecaná baba ;) 1155 příspěvků 24.05.10 11:44

Obávám se, že tady to nevyřešíš. Jak psaly holky, je lépe si dojít do obchodu a tam si nechat poradit. V tom případě bych se poptala na reference prodejen z okolí…

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 24.05.10 11:46
Miriamm píše:
Chtěla bych stolní,vím že je lepší si ho složit,což já nedám dohromady,tak bych chtěla „hotový“.

To ti právě složí v tom obchodě, vědět nemusíš nic a vyberou ti tam mišmaš od různých firem. Nepotřebuješ vědět nic, jenom co tam chceš dělat - jestli budeš chodit na net, dávat si tam fotky a dívat se na filmy nebo k tomu ještě budeš dělat nějakou grafiku, popř. hrát akční 3D střílečky… :mrgreen:

Shaniah
Stálice 93 příspěvků 24.05.10 11:49

Pavla23 - urcite nejste jedini, ale v Cesku jsme zatim ojedinely zivocisny druh.

S.

DonnaNoble
Neúnavná pisatelka 16291 příspěvků 24.05.10 11:53

Ahaniah, až Mac zlevní tak ojedinělý nebudete :lol: Já ho chci už někdy od 15ti, ale prostě na běžné užívání i cenově vede klasika, byť se musíme trápit s mrkvosoftem.

NumLock 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.05.10 12:08

O.K. udělám to tedy tak,že si dojdu do obchodu.Díky všem :wink:

katula9
Ukecaná baba ;) 1917 příspěvků 05.06.12 19:44

ahoj holky mám dotaz dá se nějak zabránit tomu aby my bratr chodil na můj pc?protože to už fakt dál nejde vždycky když z pc zmizne já ho dávám dvě hodiny dohromady a je tak zavirovaný že musím zavolat známému aby mi ho dojel odvirovat ješte mi úplně spřeházel ikony v celím počítači já už na to prostě nemám a když si dovolím něco mu říct tak mi nadává co si to jako dovoluju jemu něco říkat já bych chtěla aby měl přístup k pc jenom tatka ségra a její přítel mamka na pc neumí pracovat já si prostě nepřeju aby tady bratr na pc chodil a on si to nenechá vysvětlit co mi vadí jde to nějak prosím poradtě dekuju moc nebo mi z toho brzo hrábne

rejžička
Kelišová 6167 příspěvků 05.06.12 19:59

Dej si tam uživatele, toho zahesluj, další nepovol a je to.

Cheyenne
Kecalka 157 příspěvků 05.06.12 19:59

@katula9 Já ho mám jednoduše pod heslem.. Taky mě tohle dřív vytáčelo, když se mi v tom bez mýho vědomí někdo hrabal :pocitac: Teď už nikdo kromě mě se mi ani na plochu nedostane.. 8) A dřív jsem ze vzteku brala i kabel k monitoru, kdyby náhodou na heslo přišli :mrgreen: :lol:

katula9
Ukecaná baba ;) 1917 příspěvků 05.06.12 21:35

dík moc za radu opravdu už na to nervy nemám

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Herečka Kristen Bell kritizuje Sněhurku: Dává to dětem špatný příklad

Pokud máte někdy pocit, že se lidstvo řítí do záhuby, tento článek vás o tom... číst dále >

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >