Nové PC

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
NumLock
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.05.10 10:52
Nové PC

Ahoj,doporučíte značku PC který koupit,případně i označení,který se Vám osvědčil a jste spokojenní?
Na ceně nezáleží,jde mi o spolehlivost a spokojennost.Dě­kuji.

Reakce:
DonnaNoble
Neúnavná pisatelka 16291 příspěvků 24.05.10 11:04

Stolní PC nebo notebook? Protože u stolního PC je asi nejlepší složit si ho sám, a tím pádem tam máš miliony možností jaké firmy to budou…

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 24.05.10 11:14

Podle mě je nejlepší zajít do PC obchodu, říct co od počítače očekáváš, co na něm chceš dělat a oni ti něco nabídnou / poskládají. Nesetkala jsem se s tím, že by někomu cpali něco, co je pro něho nadbytečné :wink:

Shaniah
Stálice 93 příspěvků 24.05.10 11:16

Ahoj,

zalezi k jakym ucelum budes PC vyuzivat a jak jiz tu padlo zda stolni nebo notas. Znacku neporadim, protoze u nas je domacnost cela v Mac. Je to sice lepsi, ale zvykala jsem si dva roky.

S.

NumLock
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.05.10 11:22

Chtěla bych stolní,vím že je lepší si ho složit,což já nedám dohromady,tak bych chtěla „hotový“.

Pavla23
Extra třída :D 10652 příspěvků 24.05.10 11:34
Shaniah píše:
Ahoj,

zalezi k jakym ucelum budes PC vyuzivat a jak jiz tu padlo zda stolni nebo notas. Znacku neporadim, protoze u nas je domacnost cela v Mac. Je to sice lepsi, ale zvykala jsem si dva roky.

S.

ooo paráda jsem ráda že nejsme jediní nadšenci Macu :potlesk: :palec:

Ernata
Ukecaná baba ;) 1155 příspěvků 24.05.10 11:44

Obávám se, že tady to nevyřešíš. Jak psaly holky, je lépe si dojít do obchodu a tam si nechat poradit. V tom případě bych se poptala na reference prodejen z okolí…

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 24.05.10 11:46
Miriamm píše:
Chtěla bych stolní,vím že je lepší si ho složit,což já nedám dohromady,tak bych chtěla „hotový“.

To ti právě složí v tom obchodě, vědět nemusíš nic a vyberou ti tam mišmaš od různých firem. Nepotřebuješ vědět nic, jenom co tam chceš dělat - jestli budeš chodit na net, dávat si tam fotky a dívat se na filmy nebo k tomu ještě budeš dělat nějakou grafiku, popř. hrát akční 3D střílečky… :mrgreen:

Shaniah
Stálice 93 příspěvků 24.05.10 11:49

Pavla23 - urcite nejste jedini, ale v Cesku jsme zatim ojedinely zivocisny druh.

S.

DonnaNoble
Neúnavná pisatelka 16291 příspěvků 24.05.10 11:53

Ahaniah, až Mac zlevní tak ojedinělý nebudete :lol: Já ho chci už někdy od 15ti, ale prostě na běžné užívání i cenově vede klasika, byť se musíme trápit s mrkvosoftem.

NumLock
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.05.10 12:08

O.K. udělám to tedy tak,že si dojdu do obchodu.Díky všem :wink:

katula9
Ukecaná baba ;) 1917 příspěvků 05.06.12 19:44

ahoj holky mám dotaz dá se nějak zabránit tomu aby my bratr chodil na můj pc?protože to už fakt dál nejde vždycky když z pc zmizne já ho dávám dvě hodiny dohromady a je tak zavirovaný že musím zavolat známému aby mi ho dojel odvirovat ješte mi úplně spřeházel ikony v celím počítači já už na to prostě nemám a když si dovolím něco mu říct tak mi nadává co si to jako dovoluju jemu něco říkat já bych chtěla aby měl přístup k pc jenom tatka ségra a její přítel mamka na pc neumí pracovat já si prostě nepřeju aby tady bratr na pc chodil a on si to nenechá vysvětlit co mi vadí jde to nějak prosím poradtě dekuju moc nebo mi z toho brzo hrábne

rejžička
Kelišová 6173 příspěvků 05.06.12 19:59

Dej si tam uživatele, toho zahesluj, další nepovol a je to.

Cheyenne
Kecalka 157 příspěvků 05.06.12 19:59

@katula9 Já ho mám jednoduše pod heslem.. Taky mě tohle dřív vytáčelo, když se mi v tom bez mýho vědomí někdo hrabal :pocitac: Teď už nikdo kromě mě se mi ani na plochu nedostane.. 8) A dřív jsem ze vzteku brala i kabel k monitoru, kdyby náhodou na heslo přišli :mrgreen: :lol:

katula9
Ukecaná baba ;) 1917 příspěvků 05.06.12 21:35

dík moc za radu opravdu už na to nervy nemám

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >