Nově vzniklé znaménko

141
18.6.15 21:27

Nově vzniklé znaménko

Prosím poraďte. V sobotu jak bylo horko jsme byli s rodinou venku v bazénu. Bylo tenkrát dost slunce. Mohla jsem na něm být tak 1,5 hod a trochu jsem se opálila, ale zase ne nějak moc. Před 3 dny jsem si všimla nového malého znaménka na prsu. Může mít tak 2mm. Nevím jestli to mám dávat do souvislosti s tím sluncem. Většinou se moc nesluním. To znaménko ale vypadá divně, trochu jinak než moje ostatní, je světlejší, trochu jako krevní sraženina, ale nejsem si vědoma, že bych se někde bouchla. V nějaké dizkuzi jsem se dočetla, že se mohou nová znaménka objevit při kojení, zvláště na prsu, ale nevím co je na tom pravdy (jenom dodám, že kojím). Psala jsem online nějakému lékaři a ten tvrdí, že mám hned jít k lékaři. Teď mám fakt strach z melanomu. Holky nevíte kde se to když tak vyšetřuje, jestli na kožním nebo kde? Nebo byste třeba ještě měsíc počkaly jak se to vyvine, nechce se mi běhat po doktorech. Díky za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1767
18.6.15 21:32

Když máš strach, šla bych k doktorovi hned. Zbytečně se budeš měsíc trápit. Navíc u melanomu hraje čas podstatnou roli. Doktor nejsem, ale z tvého popisu to zřejmě nic vážného nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9142
18.6.15 21:34

Jdi na kožní, tam ti to zkontrolují. Jinak pihy se mohou objevovat po celý život. To že je nová automaticky neznamená, že je to průšvih.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama