Novorozenec moc nespí

118
24.2.16 12:04

Novorozenec moc nespi

Ahoj maminky, mame doma mesicni holcicku a musim rict, ze to spani je bida :( Pres noc se zbudi 3× (to bych jeste brala), ale pres den spi tak 3hod maximalne. Prdiky na netrapi, prebalena je, nakrmena, nosim, houpam v kocarku ani vibracni houpacka nezabira :nevim: Mate nektera taky takovou zkusenost? Jdu si za vama pro radu a popripade utechu, kdy se vam spani miminek zlepsilo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3
24.2.16 12:09

Tak jestli nebreci a nic ji netrápí tak to snad nevadí ne že nespí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25
24.2.16 12:15

Ahoj, naše taky skoro nespala takhle malá. Všichni se pořád divili, jak takový malý miminko může tak dlouho nespat- třeba 6hod v kuse, což teď 16m nedá ani náhodou, max čtyři a musí si dachnout. Bylo to dost na nervy, hodně plakala. Ale změnilo se to, pořád se to mění. To byla moje útěcha, že to nikdy nebude navždy :-) hodně sil :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58616
24.2.16 12:17

@Lidus27 mi mladý spal 3× denně 15 minut :zed: ale neboj, upravilo se to, je to vesměs přechodná záležitost.. ale je fakt, že o dítku, co prospí půl dne, si prostě můžu nechat zdát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
977
24.2.16 12:17

@Lidus27 a kolik toho naspí v noci? jestli dá šestnáctku se třemi probuzeními a pak přes den 3 h., tak není co řešit :lol:
jestli ji nic netrápí, tak bych to neřešila. spánkový režim se změní za dětství dvacetkrát
počkej v pubertě :think: bu´d bude spát nebo čučet se sluchátkama v uších do mobilu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58
24.2.16 12:25

Mě malá taky tak spala, resp. nespala :) Jako miminko vydržela i 6 hod. vzhůru. A pořád je takový nespavec :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12497
24.2.16 12:31

Starší jsem měla taky takovou. Nespavec je do teď :mrgreen:
Ale teď ta mladší je zas extra spavec :mrgreen:

Pokud nepláče a všeobecně prospívá, tak jí nech. Ona až bude aktivní, tak třeba bude spát i přes den ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.2.16 12:47

Nase mala taky spi pres den i noc velmi malo. Nekdy place vice, nekdy mene, ale chce porad nosit anebo skakat na cvicicim mici.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
118
24.2.16 13:02

@Ladatje dekuji moc za utechu, doufam, ze se nak to brzo zlepsi a budem spat tak jako vy :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
118
24.2.16 13:06
@IvčaIva píše:
@Lidus27 a kolik toho naspí v noci? jestli dá šestnáctku se třemi probuzeními a pak přes den 3 h., tak není co řešit :lol:
jestli ji nic netrápí, tak bych to neřešila. spánkový režim se změní za dětství dvacetkrát
počkej v pubertě :think: bu´d bude spát nebo čučet se sluchátkama v uších do mobilu :mrgreen:

Tak sestnactku urcite neda, usina nejdriv v jedenact vecer do rana se 3× zbudi.Od pul sedme ma oci jako baterky a zabere az okolo desate na hodinku… :think: podle doktorky je to v poradku :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
118
24.2.16 13:09
@Mispulkka píše:
Nase mala taky spi pres den i noc velmi malo. Nekdy place vice, nekdy mene, ale chce porad nosit anebo skakat na cvicicim mici.

Aspon vidim, ze na tom nejsem takhle sama. Kolik mate tydnu(mesicu)?snad to brzo prejde

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
118
24.2.16 13:13
@91tera píše:
Tak jestli nebreci a nic ji netrápí tak to snad nevadí ne že nespí

To mate pravdu, ze by to nevadilo, pokud bych doma mela nejakou hospodyni nebo nekoho, co za mne podela praci, ale kdyz mi mala place a chce se vetsinou jen chovat, tak je to horsi, kdyz je clovek na domacnost i dite vetsinou sam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2854
24.2.16 17:01

Mně malej přes den nespal ani ty tři hodiny, bylo to pár desetiminutovek, někdy spal i 30min. a byl schopen být vzhůru i 9h. vkuse. Bohužel byl hodně ubrečený, nesnášel kočár, autosedačku, vše byl strašný problém, to období trvalo velmi dlouho, ale prospíval.
V noci to bylo podobně, jako u vás, usínal až v 23h. a ráno okolo 6 vzhůru, přes noc x-krát vstávání. Byla jsem téměř na vše stále sama až do jeho 1,5roku než se zapojil tatínek, bylo to opravdu velmi náročné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1185
24.2.16 18:47

Mám doma taky nespavce. Nejvíc to nemohla rozdýchat tchýně. Když jsme byli u ní na návštěvě, tak se mě i ptala, co na to doktorka. No, doktorka a sestřička nás sice politovali, ale prý je malý jenom „energický“ :mrgreen: Musím varovat před nadměrným uspáváním přes den u nespavého dítěte. Tchýně ho chtěla „převychovat“, tak ho unudila a on spal i hodinu v kuse! Ale jak jsme přijeli domů, tak usnul až ve 4 ráno :zed: :zed: :zed: Bohužel nám nezbývá doufat, že to přejde. Stále doufám… :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3329
24.2.16 23:28

Jestli te to uklidni, tak to mame to same (budou mu 4 tydny), 6 hodin vkuse cuci, a hlavne se chce nosit a chovat, kdyz ho odlozim, tak rve jak kdyz ho vrazdim.. Dcera ta spala krasne, ale ted kolikrat jeste v poledne chodim v nocni kosili a sotva si dojdu na zachod. Nastesti v noci spi krasne, tak si rikam ze se to spravi :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama