Nový lékař a antikoncepce

1
4.2.21 21:23

Nový lékař a antikoncepce

Zdravím dámy.
Chtěla bych změnit gynekologa. Moje stará doktorka prodává ordinaci. Sehnala jsem si kontakt na doktora, který přibírá pacientky. Chtěla bych se zeptat, musím ke staré doktorce pro nějaké papíry nebo si je vyžádá nový lékař? Chtěla bych si nechat napsat antikoncepci, přemýšlím o tom už asi dva roky a teď jsem fakt odhodlaná to znovu zkusit. Mám na obličeji hormonální akné, které se zhoršuje i přes léčbu. I když mi je 18 mám stále nepravidelný cyklus, bolestivou menstruaci. Zkoušela jsem hormonální antikoncepci dva roky zpět cca. a tenkrát mi bohužel nesedla. Chci ji hlavně z důvodu toho, že nemám pravidelnou menstruaci takže si každý měsíc dělám jak pitomá test. Stalo se Vám někdy někomu, že Vám lékař odmítl napsat HA?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6015
4.2.21 21:53

Pro ně je to kseft. Tím spíš ti ji bude cpat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6015
4.2.21 21:53

.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20103
4.2.21 22:05

Nejdřív by jsi měla srovnat cyklus a pak teprve brát antikoncepci. Ona neléčí, jen uměle cyklus srovná. Až budeš chtít jednou děti, může se ti to vymstít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
971
4.2.21 23:51

Dokud nemáš pravidelnou ms tak má rada zní HA nebrat, ale dělej já myslíš :oops:
Ono si na to člověk přijde sám až ji po letech vysadí a zjisti ze má ještě horší problémy než HA začal brát…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat