Nový pas pro dítě?

alca a danik
18.7.13 22:30

nový pas?

Chci se zeptat, jak to máte s pasem pro děti? Necháváte dělat nové každý rok? Pasy pro děti mam z loňského roku a ted nevím, zda je mám nechat před dovolenou znovu… :think: MNě přijde, že jsou si děti podobné pořád :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

170
18.7.13 22:35

@alca a danik Dětský pas platí 5 let, pokud to není rychlopas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31695
18.7.13 22:35

Ne, já kluků nenechávám ělat, mají z loňska, a myslím že letos ještě stačí. úřednice mi řekla, že to záleží na mě, byla jsem si tam dělat svůj, propadlý

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
953
18.7.13 22:38

Asi záleží na věku dětí a jak se změnila podoba. Dělala jsem dceři asi v 6ti týdnech a úřednice mi řekla, že sice platí 5 let, ale budeme muset určitě přijít dřív :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
alca a danik
18.7.13 22:52

Já vím, že je na pět let…ale přeci jen ta podoba se mění :think:
Tak by mi zajímalo, zda někdo, kdo jezdí od mala s dětmi na dovču nechává pas dělat každý rok znovu, nebo ho nechává… :think:
dcera má na pasu 4měcíce a ted jí je 15měs 8)

• Nahlásit
  • Citovat
953
18.7.13 22:57

Asi bych ho letos dělat nenechala, ale příští rok bych to zvážila. Taky záleží, zda pas bude někdo kontrolovat např. na letišti - tam bych si dala pozor. jak jsem psala, pořizovala jsem v 6ti týdnech, teď je malé 9 měsíců - podobná si určitě není a prošli jsme na letišti v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11750
18.7.13 22:59

Ja jsem to resila a taky mi bylo receno, ze zalezi jak moc se zmenila podoba… kazdopadne urednice mi mezi reci zminila, ze problem je to hlavne s letistem, kde to trochu vic dodrzuji, ze v aute atd se to vzdycky nejak ukeca… takze tak :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
alca a danik
18.7.13 23:00

Na letišti právě…no, tak asi je radši necham udělat znovu :roll: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
3329
18.7.13 23:41

V sesti tydnech focene dite si asi podobne moc neni… Mala mela rok a pul kdyz jsem ji delala pas a porad s nim cestujeme, ted ji bude sest. Loni jsme nekolikrat leteli i s prestupama a nikdo nic neresil, ani me to nenapadlo. Podobna si sice moc neni, ale je podobna natolik mamince, ze by museli byt na letistich slepi. Zatim teda neletela beze me, i kdyz to asi prijde taky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59280
19.7.13 08:10

@alca
můj kluk má svůj pas už 3 roky, ale vypadá pořád stejně, mění se jen účes, tak to není problém :think: pokud děti vypadají stejně, tak bych to neřešila. Něco jiného u dítka, které má v pasu fotku třeba v jako novorozenec, tam už ta podoba asi moc nebude :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
566
16.3.14 15:54

Ahoj holky, malé jsou dva roky, chci jí udělat pas, prosím Vás, co je k tomu vše potřeba?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
129
16.3.14 15:58
@esmeralda44 píše:
Ahoj holky, malé jsou dva roky, chci jí udělat pas, prosím Vás, co je k tomu vše potřeba?
a

je potřeba rodný list dítěte, zákonny zástupce(otec nebo matka) s občanských průkazem. Předložíte rosný list a svou občanku a oni si dítě vyfotí a je hotovo a výroba pasu trvá 3 týdny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
566
16.3.14 18:42

Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5854
12.5.14 11:47

Potřebuji dceři, 7 let, vyřídit pas. Nikdy žádný ještě neměla. Ale slyšela jsem od dvou lidí, že je potřeba dodat i potvrzení o státním občanství. Na netu se píše, že se to týká jen u cizinců. Jak to tedy je?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
129
12.5.14 18:42

@andrea.sb nene státní občanství již se nepředkladá…stačí rodný list dítěte, jeden z rodičů s občanským průkazem a samozřejmě to dítko aby se vyfotilo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama