Nový potah

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ske
Nováček 2 příspěvky 03.11.14 00:10
nový potah

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, zda nevíte jestli, se dá objednat nový potah
na autosedačku Concord Lift Evo PT?

Předem děkuji Šárka

Nejnovější recenze z kategorie Autosedačky a doplňky

Reakce:
steeve
Kelišová 7031 příspěvků 03.11.14 09:13

@MarkétkaBeruška ale to je letní potah, ne náhradní
@ske bohužel Concord náhradní potahy nedodává- nevyrábí, tvrdí, že pokud už někdo tak zničil potah, že ho musí měnit, tak ta sedačka je na výměnu celá, protože je už stará, poškozená a že by stejně již nebyla bezpečná- je to podobné i u jiných výrobců, ono většina z nich doporučuje životnost sedačky 5 let, poté ji vyřadit z provozu a raději koupit novou

MarkétkaBeruška
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.11.14 18:12
@steeve píše:
@MarkétkaBeruška ale to je letní potah, ne náhradní
@ske bohužel Concord náhradní potahy nedodává- nevyrábí, tvrdí, že pokud už někdo tak zničil potah, že ho musí měnit, tak ta sedačka je na výměnu celá, protože je už stará, poškozená a že by stejně již nebyla bezpečná- je to podobné i u jiných výrobců, ono většina z nich doporučuje životnost sedačky 5 let, poté ji vyřadit z provozu a raději koupit novou

já vím…četla jsem že je letní, ale třeba i ten by zakladatelku mohl zaujmout…když už jsem to našla hodila jsem odkaz…za to nic nedám…a třeba naopak pomůžu ;)

ske
Nováček 2 příspěvky 13.04.15 16:17

Dobrý den, moc děkuji za nápady. Bohužel nám autosedacku na Štědrý den, nějaký dobrák ukradl. Takže již nepotřebujeme, koupila jsem novou.
 Děkuji

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >

Hasta la vista, Dádo! Patrasová posouvá hranice svého instagramového bizáru

Brzy jí bude třiašedesát, svými selfíčky na Instagramu ale Dáda Patrasová... číst dále >