Nový školní batoh

18.6.20 23:22

Nový školní batoh

Zdravím, syn je ve třetí třídě a na příští školní rok by jsme chtěli koupit nový batoh. S jakou značkou jste prosím spokojení?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1521
18.6.20 23:40

Do první třídy mela dcera topgal. Teď půjde do čtvrté a batoh drží. To samé u syna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
633
18.6.20 23:40

Topgal :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12835
19.6.20 05:57

@GitulkaVac me byl doporuceny Topgal, koupila jsem do 1.tridy a je krasny, pevny a i mi tu psala holcina, ze je nezničitelný :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
849
19.6.20 06:31

Sportisimo Loap. Ma od prvni a jde do 3. Je stale jako novy. Sportovni a nehrozi, ze za rok me syn rekne, ze ho nechce nosit kvuli obrazku co neni IN. Plostrovana zada a vse jak ma batoh do skoly vypadat a tusim do 1000. Takze vrele doporucuju :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2362
19.6.20 06:33

Rozhodně Topgal :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13868
19.6.20 06:47

Jé, já řeším úplně to samé :-) Syn má od první třídy Topgal a teď je ve třetí. Batoh je po třech letech používání už takový lehce jetý, takže do čtvrté třídy dostane nový. My zase půjdeme do Topgalu, pokud nenarazím na něco lepšího. Měla ho i dcera na druhém stupni. Jsou to lehké, dobře řešené a nezničitelné batohy. Nezničitelné myšleno tak, že vydrží víc než jeden školní rok :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8662
19.6.20 08:10

Dcera od půlky 4.třídy Coocazoo. Je vysoká a klasické aktovky a batohy pro 1. stupeň jí už byly krátké, a ty pro druhý zase hrozně mohutné a těžké (právě třeba Topgal jsme kvůli tomuto vyřadili). Má tenhle, váží 900 gramů a vydrží než ho zničí (rozhodně z něj nevyroste, sedí i mně): https://www.svetbatohu.cz/…ry2--bartik/
Mladší má právě Topgal a spokojenost, jen u těch velkých jsme už nevybrali :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5433
19.6.20 08:21

Topgal. :palec: U staršího, který má jeden batoh 3 roky, tak batoh je v super stavu. Mladší, jde do čtvrté. Budeme kupovat nový. Batoh má od první třídy. No, dal mu kapku víc zabrat, tak je to znát. Nicméně v klidu by jistě vydržel ještě rok. Opět bude topgal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21148
19.6.20 08:29

My jsme také spokojeni se značkou Topgal :palec: Vydrží opravdu hodně a zatím jsme nenarazili na lepší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
61000
19.6.20 09:06
@Aliik píše:
Dcera od půlky 4.třídy Coocazoo. Je vysoká a klasické aktovky a batohy pro 1. stupeň jí už byly krátké, a ty pro druhý zase hrozně mohutné a těžké (právě třeba Topgal jsme kvůli tomuto vyřadili). Má tenhle, váží 900 gramů a vydrží než ho zničí (rozhodně z něj nevyroste, sedí i mně): https://www.svetbatohu.cz/…ry2--bartik/
Mladší má právě Topgal a spokojenost, jen u těch velkých jsme už nevybrali :think:

Taky tak. Maj jí od 3. třídy oba a spokojenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3570
19.6.20 12:29

My jsme taky dloubo preferovali Topgal, ale na druhem stupni jsme presli na Bagmaster.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
22.6.20 00:02

Zdravím, já můžu doporučit značku Beckmann. Máme už druhý školní batoh a jsme moc spokojení. Je kvalitní a lehký, za mě super!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
23.6.20 23:29

Zdravím, máme Zdravý batoh od značky Beckmann a spokojenost. Je lehoučký, prostorný, kvalitní!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.6.20 22:15

@Linda1001 Dobrý večer, neobjednávala jste batoh online? Nevíte kde mají batohy skladem a kde mají velký výběr?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama