NT 2,6mm - screening

Anonymní
22.10.19 16:34

NT 2,6mm - screening

Ahoj, mám za sebou 1. Screening a bylo mi naměřeno NT 2,6 mm (13+2tt), doktor se na to ze začátku moc netvářil, ale potom když vyjel negativní celkový výsledek tak mi na to nic nerekl, jen že riziko je nízké. Před týdnem jsem byla, ale u svého gynekologa a ten mi taky měřil NT a nosní kůstku a naměřil 1,2 mm. Máte někdo zkušenost, že to ukazovalo na nějakou skrytou vadu? Jsem z toho teď nějaká nervní. :zed: Děkuji za odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

22.10.19 16:39

Proč to resis když mas screening negativní? Na screeningu má nejspíš doktor mnohem lepší ultrazvuk, takže je docela jasné, ze to vidíš jinak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.10.19 16:46

@skorotehotna
Všude se uvádí, že to je vyšší hodnota než má být, a hlodá ve mě cervik

• Nahlásit
  • Citovat
17026
22.10.19 17:02

Dojdi si ke třetímu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.10.19 19:16

NT se hodnotí k délce plodu. Co je u jednoho moc u druhého je ještě v pásmu normy. Holka měla NT 2,5 vzhledem k délce plodu to bylo při horní hranici normy. Ve zprávě jsem vždy měla percentilový graf kde to bylo znázorněné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.10.19 20:02
@Anonymní píše:
@skorotehotna
Všude se uvádí, že to je vyšší hodnota než má být, a hlodá ve mě cervik

Na internetu taky píšou, ze zemi ovládání ještěři z vesmíru no. Věřila bych doktorovi, který na to studoval, než tomu, ze to někde píšou. Navíc nejde jen o délku ale i o hodnoty z krve Atd. První screening je komplexní vyšetření.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1577
22.10.19 20:10

Dcera mela 4, 2 a je zdrava. Ted uz skolacka. Nejvic jsem se bala autismu a tech mentalnich retardaci. Ale je v poradku ve vsech smerech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama