Reklama

NT Jaydess nebo NT kuličky Cu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Káťule23
Povídálka 18 příspěvků 09.03.18 08:20
NT Jaydess nebo NT kuličky Cu

Dobrý den,
jsem bez jaké koliv antikoncepce teď, prášky nesnesu, ale dlouho jsem je zase nemusela a kroužek NuvaRing mi způsoboval záněty. Nyní jsem narazila u kamarádky na NT, má nějakou MonaLisu upozorňuji, že nerodila. Plánujeme s přítelem dítě tak za dva roky, tak jsem se byla vyptat na gynekologii a tam mi řekla, že by mi doporučila nějaké jiné prášky, nebo Jaydess, že to je na 3 roky, tak by se vytáhlo dřív a nebo novinka nitroděložní kuličky, které ještě v praxi nezkoušela a neví co od nich čekat, ale že často se u nehormonalních tělísek stává, že vedou k zánětu a když se zánět v deloze tak u nerodici ženy je to pěkný průšvih. Tak jsem docela bezradná. Jestli zkusit prášky, nebo osvědčené Jaydess a nebo být jakýsi pokusný králík na ty Kuličky. Ještě kdo má tělísko, bolelo zavádění a nebyl problém s otěhotněním. Mám strach, že když si nechám dát Jaydess, že prostě nebudu moct otěhotnět. Děkuji všem, který to dočetli a za případné názory a rady. :srdce: :oops:

Reklama

Reakce:

jary1
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 09.03.18 08:28

Ja měla Jaydess po porodu. Zavádění mně vůbec nebolelo, o tělísku jsem celou dobu nevěděla. Fajn bylo, že menses jsem měla jen slabý a cca 2 dny a nebo vůbec. Pak jsem si ho nechala vyndat, protože jsme chtěli další mimčo. Zatím se snažíme 1,5roku a nic :(. Jestli je to způsobené tělískem, netuším. :think:

Káťule23
Povídálka 18 příspěvků 09.03.18 08:47

@jary1 Já mám právě strach, že pak nebudu moct otěhotnět. Že tělísko tam může způsobit bůh ví co. A prášky jsou takový no. Nyní jsme bez ochrany, příteli to nijak nevadí, hlavně kdybych měla děti tak asi neresim, ale takhle. :nevim:

Něha
Stálice 74 příspěvků 03.07.18 21:11
@Káťule23 píše:
@jary1 Já mám právě strach, že pak nebudu moct otěhotnět. Že tělísko tam může způsobit bůh ví co. A prášky jsou takový no. Nyní jsme bez ochrany, příteli to nijak nevadí, hlavně kdybych měla děti tak asi neresim, ale takhle. :nevim:

Ahoj, já měla tělísko zavedené rok a dva měsíce a otěhotněla jsem, i přesto že jsem ho měla zavedené…Za pár týdnů máme termín porodu.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama