Reklama

Vedlejší účinky antikoncepce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kacka865
Povídálka 30 příspěvků 04.03.18 16:04
vedlejsi ucinky antikoncepce

Dobry den jake mate vedlejsi ucinky antikoncepce. beru ji tri mesice 1. mesic sem krvacela pulku platicka druhy mesic sem mela vytoky a ted ten treti mi tece sekret s prsou. v pribalovem letaku je to pry ojedinele. tehotna nejsem. testy mam negativni a utz take byl v unoru.

Reklama

Reakce:

kacka865
Povídálka 30 příspěvků 04.03.18 16:12

Beru yadine mate s ni zkusenosti

malá_holka
Závislačka 4988 příspěvků 04.03.18 16:13
@kacka865 píše:
Dobry den jake mate vedlejsi ucinky antikoncepce. beru ji tri mesice 1. mesic sem krvacela pulku platicka druhy mesic sem mela vytoky a ted ten treti mi tece sekret s prsou. v pribalovem letaku je to pry ojedinele. tehotna nejsem. testy mam negativni a utz take byl v unoru.
čerstvá zkušenost, brala jsem měsíc sirmyu, načla jsem i druhý plato, neměla jsem dělat pauzu a děs. První 3 dny jsem ráno blila, týden nevolnost, žaludek na vodě, brkala jsem furt, pak se přidalo špinění a bolest podbřišku, hrozně mi natekly prsa, fakt ale obludně :zed: a nemohla jsem být bez podprdy jak moc mě bolely, i žíly mi v nich byly vidět. Nakonec svědění celýho tělo. Doktor mi řekl, že tohle už normální není a musela jsem přestat brát. druhej den jsem šla na jaterní testy a mám napsaný něco jinýho. Oni doktoři říkaj vydržet, ja 2× volala na gyndu kvůli těm vedlejšákům a prej vydržte, až se přidalo to svěděni, tak jsem měla přijít a doktor říkal, že to bylo špatný od začátku no :nevim: Pak čemu má člověk věřit. Ať vydržím mi říkala jiná doktorka, že prej mi po měsíci nic jinýho nikdo nenapíše a ejhle tenhle doktor to udělal :nevim: po měsíci a 2 prášcích.

malá_holka
Závislačka 4988 příspěvků 04.03.18 16:15

@kacka865 jdi na gyndu a prober to tam, ať ti změní předpis. Někomu to sedne hned a je vše ok, tak by to si mělo správně být. Nebo to nebrat, sama nevím kolik pilulí bych byla ochotna zkoušt, když bych měla pořád potíže

LAlezane
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 04.03.18 16:18
@kacka865 píše:

Pokud je to v příbaláku, je to zaznamenaná nežádoucí reakce, co víc chceš slyšet. Holt pro tebe tahle antikoncepce nemusí být vhodná.
Já měla takové nežádoucí účinky po volně prodejném a mohutně mediálně propagovaném přípravku proti chřipce, že jsem v podstatě nebyla schopná existovat, neskutečné závratě. Tak jsem ho víckrát nestrčila do pusy.

HA beru několik let, nežádoucí účinek jsem neměla nikdy jeden jediný. Je to indiviudální a stejně tak bys to měla řešit. Jsou ženy, kterým sedí stoprocentně, a jsou ženy, kterým nesedne vůbec. :nevim:

kacka865
Povídálka 30 příspěvků 04.03.18 16:20
@malá_holka píše:
@kacka865 jdi na gyndu a prober to tam, ať ti změní předpis. Někomu to sedne hned a je vše ok, tak by to si mělo správně být. Nebo to nebrat, sama nevím kolik pilulí bych byla ochotna zkoušt, když bych měla pořád potíže

rekla mi pockejte tri mesice na reakce tela.

kacka865
Povídálka 30 příspěvků 04.03.18 16:22
@malá_holka píše:
@kacka865 jdi na gyndu a prober to tam, ať ti změní předpis. Někomu to sedne hned a je vše ok, tak by to si mělo správně být. Nebo to nebrat, sama nevím kolik pilulí bych byla ochotna zkoušt, když bych měla pořád potíže

rekla pockejte tri mesice telo si zvykne

malá_holka
Závislačka 4988 příspěvků 04.03.18 16:22
@kacka865 píše:
@malá_holka píše:
@kacka865 jdi na gyndu a prober to tam, ať ti změní předpis. Někomu to sedne hned a je vše ok, tak by to si mělo správně být. Nebo to nebrat, sama nevím kolik pilulí bych byla ochotna zkoušt, když bych měla pořád potížerekla mi pockejte tri mesice na reakce tela.

a ví i o tom výtoku z prsou?

malá_holka
Závislačka 4988 příspěvků 04.03.18 16:23

@kacka865 jo tělo si zvykne, to říkali i mě :lol: a prd, čím dál horší to bylo :nevim:

kacka865
Povídálka 30 příspěvků 04.03.18 16:27
@malá_holka píše:
a ví i o tom výtoku z prsou?

nn to je ted o vikendu to zacalo. v letaku pisou ze to muze byt ojedinele a kdyz sem cetla nektere diskuze tak to maji take ze je to zvyseni prolaktinu. uz pred antikoncepci sem mela neco v prsou(od kojeni) a tehu sem nebyla kojila sem rok a pul ale ted je toho vice

kacka865
Povídálka 30 příspěvků 04.03.18 16:38

http://www.pribalove-informace.cz/yadine/

kacka865
Povídálka 30 příspěvků 04.03.18 16:42
@kacka865 píše:
nn to je ted o vikendu to zacalo. v letaku pisou ze to muze byt ojedinele a kdyz sem cetla nektere diskuze tak to maji take ze je to zvyseni prolaktinu. uz pred antikoncepci sem mela neco v prsou(od kojeni) a tehu sem nebyla kojila sem rok a pul ale ted je toho vice

ted tam je te sekrece co sem mela pred tim (mnozstvi se zvysilo rano 2 hodiny po pilulce a ted je to normalni)

malá_holka
Závislačka 4988 příspěvků 04.03.18 16:44

@kacka865 tak to neporadím, nezažila jsem, ale já bych to řešila s gyndařem.

Pavlička
Kelišová 5261 příspěvků 04.03.18 17:02

Zkousela jsem HA antikoncepci 2× - respektive 2× jina antikoncepce - 2× hospitalizace v nemocnici s podezřením na zápal mozkových blan. HA mi nesmí přes práh.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama