HA Qlaira a nepravidelná menstruate

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Klemetýna
Kecalka 146 příspěvků 01.03.18 21:24
HA Qlaira a nepravidelná menstruate

Zdravím,

Už je to druhý měsíc co užívám antikoncepci Qlaira. Je to má druhá HA v životě, první byla náplast EVRA, kterou jsem po měsíci vyměnila za Qlairu.
První „menstruace“ přišla jak měla, cca při užívání červených tabletek na konci platíčka. Jednalo se však jen o špinění, velmi slabé. Normálně jsem mívala silnější menstruaci. Teď beru druhé platíčko, mám ještě cca týden do červených tabletek a začala jsem znovu špinit, ale tentokrát to je víc už jako menstruace, ale stále velmi slabé.
Je to normální? Četla jsem že až první 3 měsíce může být menstruace / špinění nepravidelné, ale je možné mít slabou menstrauci, ikdyž mám ještě týden brát klasicky žluté prášky - červené si mám vzít až za týden? A také jestli je takhle ze začátku v pořádku krvácet/špinit po 3 týdench.

Doktorka říkala, když mi prášky Qlaira předepisovala, že mohou na mě být slabší a nebudou mi dobře držet cyklus. Pak bude potřeba změna. Je možné, že to je můj případ?

Děkuji všem za zprávy :D Přeji hezký den

Reakce:

SannaZ
Kecalka 182 příspěvků 01.03.18 21:37

U HA trva nejakou dobu, nez poznas, jestli ti sedi. Po prvnich trech mesicich uzivani by se mela menstruace srovnat. pockej jeste jeden cyklus, jestli se to nesrovna. Prece jen jsou to hormony

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >