Zase ty divné pocity

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Nemeli
Povídálka 13 příspěvků 03.03.18 09:40
Zase ty divné pocity

Dobré ráno. Je tuo trochu divný dotaz. A dlouhý. Podobné dotazy tu možná již byly. Ale poslední 2 dny se mi zvetsily prsní dvorce. Jde o to, ze už delší čas mám szrach z těhotenství. Před 3 týdny jsem byla na gynekologii s vytokem (bílým nezapachajicim), ktery nechtěl prestat. Bála jsem se i těhotenství. Po prohlídce nebylo těhotenství vůbec prokázáno. Oddychla jsem si. A výtok prý je normální. O 2-3 týdny (ted ve středu) později jsem šla na sono, kvůli neprestavajicim bolestem břicha. Vše bylo v pořádku. Den před sonem jsem si dělala tehotensky test a negativní (MS mám mít až příští týden, v pondělí dobiram HA). Jenže tak v úterý večer jsem si všimla, že se mi zvetsily prsní dvorce a byly takové citlivější ta prsa. Po zmacknuti toho levehp mi z něho vytekala průhledná tekutina, ne moc. Jen kapicka. A někdy kapička bílé. Úplně mě to vyděsilo a kdyz jsem si něco hledala, všude byly POČÁTKY TĚHOTENSTVÍ. Myslíte, že tím jak se těhotenství obavam, si mohu vše vsugerovat? Právě i ta prsa? Přeci doktoři nemohli nic přehlédnout. A TT negativní. Sice týden před očekávanou MS, ale to přeci nevadí. Minulý měsíc jsem si ho taky dělala a negativní. Nebo to může být nevyhovující HA? Prášky beru pravidelně, někdy tedy místo v 21h. si vezmu až ve 22 nebo 23. Ale ne déle. Ještě si to večer kontroluju, zdajsme si ho vzala. Co myslíte? Vsugerovavam si to nebo něco doktoři nepoznali a testy lžou? Nebo to chce změnu HA? Děkuji. :mavam:

Stránka:  1 2 Další »


Reakce:
 
P4ja
Kelišová 5812 příspěvků 03.03.18 09:43

Zbytečně hysterčíš. A pokud plašíš i s HA, tak holt budeš muset používat ještě třeba kondom a nebo nesexovat vůbec. Řekla bych, že už jseš tak zblblá, že si i pozitivní TT vsugeruješ.
Změnu HA konzultuj přímo s doktorem ne??

 
Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 03.03.18 09:45

To ti asi nikdo přesně nepovi :)

 
lachtanice86
Kelišová 6097 příspěvků 03.03.18 09:47

Přeháníš. A pokud takhle vyvádíš i přes pravidelné braní HA, doporučuji s nikým nespat.

 
Nemeli
Povídálka 13 příspěvků 03.03.18 09:55

Ono jde o to, že už nějakou dobu HA beru. Vše bylo bez problémů. A najednou tohle všechno. Tak praver uvažuji o změně antikoncepce, i když mi prijde divné, že nějakou dobu bylo všechno v pohodě a najednou takové změny? Je možné, že mi HA nějakou chvíli vyhovuje a pak ne? Tohle mě hlavne zajímá. Hlavme pritel se do mě nikdy neudělá. Tedy neejakuluje do mě, ale zase jsem slyšela o preejakulatu..

 
P4ja
Kelišová 5812 příspěvků 03.03.18 10:01

@Nemeli A proč se nezeptáš doktora, jak to máme vědět?? Obecně je HA x typů a druhů. A my tady máme vědět, jak se chová tvoje tělo, a jak funguje ta tvoje?? Tak proč vůbec tu HA bereš, když tomu nevěříš.
Radím nesexovat a budeš mít klid.

 
Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2339 příspěvků 03.03.18 10:39
:zed:
 
Nemeli
Povídálka 13 příspěvků 03.03.18 10:43

Já jsme spíš chtěla zkušenosti někoho, kdo měl něco podobného. Neříkám, že HA nevěřím, to bych jí nebrala vůbec :D :mavam: jen prostě jsem chtěla vědět, jestli po nějaké době, co mi HA sedla, mi může začít dělat i tohle + psychika k tomu.

 
Saarka_O
Zasloužilá kecalka 562 příspěvků 1 inzerát 03.03.18 10:44

@Nemeli

 
Nemeli
Povídálka 13 příspěvků 03.03.18 10:53

Vidím v různých skupinach a forech stupidnejsi dotazy. Zeptala jsem se prostě, protože je pro mě tohle úplně něco nového, jesti někdo nemá podobné zkušenosti. Nepotřebuju, aby tady na mě byl někdo nepříjemný. Když už, tak se zdržte komentáře, pokud vám to přijde jako kravina. Děkuji a hezkou sobotu :palec:

 
P4ja
Kelišová 5812 příspěvků 03.03.18 10:58
@Nemeli píše:
Já jsme spíš chtěla zkušenosti někoho, kdo měl něco podobného. Neříkám, že HA nevěřím, to bych jí nebrala vůbec :D :mavam: jen prostě jsem chtěla vědět, jestli po nějaké době, co mi HA sedla, mi může začít dělat i tohle + psychika k tomu.

No a co ti kdo může napsat? Může se najít x lidí, které to měly podobné a x lidí, které ne. Každý je jiný a každá HA je jiná. A jestli se ptáš na vedlejší účinky, tak bych spíš řešila konkrétní HA a příbalový leták a ptala se u svého doktora, který většinou nepředepisuje tvojí HA jenom jedné ženě, ale má zkušenosti s větším počtem uživatelek.

A psychika a internet opravdu dokáže divy. :?

 
lachtanice86
Kelišová 6097 příspěvků 03.03.18 11:10

@Nemeli já brala ha 8let nonstop bez ms a problémy jsem neměla. Stačí? A co s tím teď uděláš?

 
Myssicka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.18 11:10

Vsugerovat si můžeš ledacos, klidně si posunout menstruaci nebo způsobit bolesti břicha (ty bývají často od nervů). Zvětšení dvorců ti klidne HA způsobit může. Já kdysi dávno brala Cilest, ta byla známá tím, že se po ní tloustlo, hodně zadržovala vodu. Tekutina, co jde z prsou zřejmě bude jen hormonální nerovnováha, kolostrum (první „mléko“) bývá žluté až do oranžova a husté. A určitě se netvoří hned na začátku. Uklidni se, bez si zaplavat do bazénu, relaxuj a bude to dobrý.

Kdyby po příští MS problémy trvaly, zkus změnit antikoncepci. Lepší je chránit se jinak, HA je svinstvo.

 
Nemeli
Povídálka 13 příspěvků 03.03.18 12:32

@Myssicka děkuji moc za rady atd… pokud to bude pokračovat, určitě požádám o změnu :) kdyby nebyl ten i ternet. Přijde mi, že na emiminu je těhotná s HA každá druhá skoro.. 8o

 
Russet
Extra třída :D 11094 příspěvků 03.03.18 12:46
@Nemeli píše:
@Myssicka děkuji moc za rady atd… pokud to bude pokračovat, určitě požádám o změnu :) kdyby nebyl ten i ternet. Přijde mi, že na emiminu je těhotná s HA každá druhá skoro.. 8o

Ale to jsou trubky, co berou antikoncepci jak lentilky, nepravidelně nebo „zapomínají“.

Stránka:  1 2 Další »


 Váš příspěvek
Reklama


Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Největší Zemanův fanoušek: Zavařuje mu okurky a tapetuje si jeho fotkami pokoj

Pokoj, ve kterém žije, si tapetuje fotkami hlavy státu. K poslednímu září... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >