Reklama

Numerologie – zajímáte se o ni?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lenkal123
Kecalka 205 příspěvků 26.10.10 20:51
numerologie

Holky nezajímáte se některá o numerologii? Moje prababička se narodila 4.4., její dcera- tedy moje babička 4.4. zemřela a naše anička přišla na svět letos - hádejte kdy 4.4. neznamená to něco?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

petrag2
Stálice 77 příspěvků 26.10.10 21:12

ahoj Leni,zkus totoje to tam docela zajímavé,ráda tam někdy chodím. :-) http://najdise.cz/

Anabellka
Závislačka 4778 příspěvků 16.10.12 10:21

Ahojky. Je tu někdo kdo se aktivně zabývá numerologií a rozumí tomu? Potřebovala bych s něčím poradit, třeba pak přes SZ. Díky moc.

taichistka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.12 11:06

K numerologii potřebuješ celý datum narození a taky součet jména a příjmení. O numerologii se zajímám, vybírala jsem podle ní jméno pro dítě, který se mimochodem narodilo v den mých narozenin. Existuje víc způsobů výpočtu podle numerologie, ale základ je číslo životní, osudové a psychické.

LenkaZi
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 29.10.12 13:46
@lenkal123 píše:
Holky nezajímáte se některá o numerologii? Moje prababička se narodila 4.4., její dcera- tedy moje babička 4.4. zemřela a naše anička přišla na svět letos - hádejte kdy 4.4. neznamená to něco?

všechno má svůj důvod.

AjinaVlada
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 08.06.16 15:26
Obnova

Ahoj nasel by se tu nekdo kdy by mi rekl vice (klidne do zprav ) a to k datumu 6.6.2016.? dekuji :mrgreen:

Crumb
Stálice 76 příspěvků 08.06.16 23:09

Datum 6.6.2016 má obecně podněcovat touhu po dobrodružství a změně, má podporovat snahu uniknout všednosti a nudě. Varuje však před pošetilostí, naivitou, lehkomyslností a ukvapeností. Má také přát lásce, prohloubení stávajícího milostného vztahu nebo navázání nového partnerství. Má být příznivé pro spojení muže a ženy, pro početí či narození dítěte, obecně pro nové začátky, nové projekty apod.

Mína47
Zasloužilá kecalka 615 příspěvků 09.06.16 10:38

Já mám v datu narození stejná čísla jako můj děda jen prohozená. Moje datum narození je přesně i v číslu domu kde jsem bydlela a hádejte jaké má datum moje dcera taky ho najdu v čísle domu kde teď bydlíme. A co je taky zajímavé, že jeden příbuzný měl datum úmrtí shodné s koncovým číslem svého telefoního čísla. Asi to nebude všechno jen náhoda.

AjinaVlada
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 09.06.16 12:07

@Crumb dekuji za odpoved. Ja sem teho 6.6.16 podepsala pracovni smlouvu a druhy den hned skaredy pracovni uraz…tak me napadlo zda ty 6tky spis neprinesly smulu :roll:

AjinaVlada
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 09.06.16 12:13
@Mína47 píše:
Já mám v datu narození stejná čísla jako můj děda jen prohozená. Moje datum narození je přesně i v číslu domu kde jsem bydlela a hádejte jaké má datum moje dcera taky ho najdu v čísle domu kde teď bydlíme. A co je taky zajímavé, že jeden příbuzný měl datum úmrtí shodné s koncovým číslem svého telefoního čísla. Asi to nebude všechno jen náhoda.

Kdyz nad tim tak premyslim ja mam same dvojky :mrgreen: auto koupeno 20.teho,privesny vozik 20teho, barak 20,ja 22 dcera 24 pritel 26 8o nasla bych toho hodne :roll:

Crumb
Stálice 76 příspěvků 09.06.16 13:28

@AjinaVlada Datum 6.6.2016 má, jak jsem uvedl, „obecně“ podporovat nové začátky atd., ale zároveň také varuje (např. před ukvapeností, zbrklostí atd.) a nabádá proto i k opatrnosti. Jinak tři šestky v datu mají znamenat kromě jiného také „zranitelnost“. „Konkrétního“ významu pro určitou osobu nabývá zmíněný den po přičtení osobních čísel daného jedince. Pokud byste k číslu tohoto dne, kterým je trojka, přičetla např. čísla svého dne a měsíce narození, získala byste hodnotu tzv. osobního dne, která by Vám napověděla, co konkrétně měl tento den znamenat pro Vaši osobu. Přičíst lze k tomuto dni i jmenné číslo nebo jmenné a životní číslo. Pokud se ve výsledcích objeví například číslo 13, 16 nebo 18, může to znamenat riziko nehod, úrazů apod. Kombinace získaných čísel má zobrazit sumu možností a rizik daného dne pro určitou osobu na určitý den. Podobá se to výpočtům astrologických konstelací pro určitou osobu na určité dny. Při zkoumání určitého období hraje v numerologii, podobně jako v astrologii, roli více faktorů. Jinak ta čísla, která zmiňujete, tedy 20, 22, 24 a 26, mají své konkrétní významy. Mají Vám patrně něco signalizovat. Všechna tato čísla mají totiž jako základní význam „završení určitých procesů“ a signalizují také určité „potíže“, které bývají s takovým završováním spojené.

Beatrice Bozen
Nováček 5 příspěvků 14.06.16 12:16
SILNÁ KARMA

@lenkal123 Cislo 4 stejne jako 8 je cislo silne karmicke, o to silnejsi vliv kdyz si je predavaji zenske energie. Aby jsi zjistila souvislost vypocitej zivotni cisla vsech 3 osubek.

Mína47
Zasloužilá kecalka 615 příspěvků 14.06.16 14:06

@Beatrice Bozen A co s tak silnou karmou? Může ji člověk nějak zmírnit nebo pochopit proč se takhle předává?

Crumb
Stálice 76 příspěvků 14.06.16 19:01

Vliv karmických čísel atd. lze podle staré mystiky čísel ovlivnit změnou jména. Je to praxe, kterou prováděli již středověcí židovští kabalisté a rabíni. Když někoho pronásledovala životní smůla, zašel za rabínem, který prozkoumal číselnou hodnotu jména a data narození dotyčné osoby. Pak rabín navrhl jméno s jinou číselnou hodnotou, které mělo působit pozitivně. Řada lidí dnes pracuje hlavně s čísly data narození, s životním číslem atd. Dříve však byla důležitá i číselná hodnota jména. Významný byl součet jména s čísla data narození, kterému se říkalo „arkánum (tajemství) osudu“. A toto arkánum, které má odhalovat tajemství našich osudů, lze ovlivnit změnou jména.

Imkova
Kecalka 160 příspěvků 27.07.16 12:32

Mohol by niekto urobit numerologicky rozbor mojej dcerke? Neviem co vsetko sa da z mena a datumu narodenia zistit. Zaujima ma predovsetkym jej osud, karma, zdravie, stastie a buducnost…a cokolvek co sa da este z toho zistit.Meno a datumy napisem do sukromnej spravy, nechcem takto verejne. Dakujem

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Michal David o nehodě Kočky: Zamyslet by se měli ti, co dělají dopravní značení!

Michal David (58) se vyjádřil k autonehodě svého synovce Jana Kočky mladšího... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >