Nutkání na malou

Anonymní
20.2.21 20:00

Nutkání na malou

Zdravím chtěla bych se jenom zeptat spíš vědět jestli jste se stím některá nesetkala. v roce 2018 v listopadu jsem porodila holčičku. v lednu 2019 jsem měla zánět močových cest.od te doby pořád pociťují nutkání na malou třeba vydržím i 3-4 málokdy 5 hodin ale celou dobu cítím ten nepříjemný pocit. V dubnu 2020 jsem porodila syna.Ale pocity jít na WC mi nezmizely. Tet v lednu 2021 jsem prodělala další zánět byla jsem na gynde dostala jsem antibiotika, už to přešlo ale ty pocity zase zůstaly. Tak jsem šla na gynekologii vzaly mi moč a negativní a jiné léky nebo tam při kojení není možné. Nevíte co by to mohlo být? Na internetu se snažím něco najít ale marně už mě to dost trápí :( :,(.. Bojím se mýt s přítelem i sex abych neměla zase např. zanet nebo něco. Mislite že bych to mohlo bejt psychickou?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3920
20.2.21 20:13
@Anonymní píše:
Zdravím chtěla bych se jenom zeptat spíš vědět jestli jste se stím některá nesetkala. v roce 2018 v listopadu jsem porodila holčičku. v lednu 2019 jsem měla zánět močových cest.od te doby pořád pociťují nutkání na malou třeba vydržím i 3-4 málokdy 5 hodin ale celou dobu cítím ten nepříjemný pocit. V dubnu 2020 jsem porodila syna.Ale pocity jít na WC mi nezmizely. Tet v lednu 2021 jsem prodělala další zánět byla jsem na gynde dostala jsem antibiotika, už to přešlo ale ty pocity zase zůstaly. Tak jsem šla na gynekologii vzaly mi moč a negativní a jiné léky nebo tam při kojení není možné. Nevíte co by to mohlo být? Na internetu se snažím něco najít ale marně už mě to dost trápí :( :,(.. Bojím se mýt s přítelem i sex abych neměla zase např. zanet nebo něco. Mislite že bych to mohlo bejt psychickou?

Já mám podobný problém, ale pokud vydržíš 3-4 hodiny, tak ti upřímně závidím. Já vydržím tak hodinu, někdy úplně max 2, ale to už to málem nedávám. V noci se pořád budím. Já to mám jako hyperaktivní močový měchýř. Psychika to ještě u mě zhoršuje. Asi bych na tvém místě navštívila urologa, aby tě podrobně vyšetřil a řekl, co a jak. Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.2.21 20:16

@Lollitka to mě mrzí 😔 vím jaké to je někdy třeba včera jsem to měla že jsem chodila co 2 hodiny ale to mám jak kdy no. Skusim zajít ještě přímo za obvoďakem jestli to nějak pomůže no. Když tak skusim Urologii a vám se nedá nějak pomoct?

• Citovat
  • Nahlásit
3920
20.2.21 20:23
@Anonymní píše:
@Lollitka to mě mrzí 😔 vím jaké to je někdy třeba včera jsem to měla že jsem chodila co 2 hodiny ale to mám jak kdy no. Skusim zajít ještě přímo za obvoďakem jestli to nějak pomůže no. Když tak skusim Urologii a vám se nedá nějak pomoct?

Jj, to je dobrý nápad, obvoďák a kdyžtak ta urologie. No já brala spousty léků na hyperaktivní močový měchýř a nic mi nepomohlo, tak jsem měla jít vloni na aplikaci botulotoxinu do močového měchýře, jenomže přišel Covid a zrušili mi to, tak teď čekám, až se (doufám) situace někdy zklidní a botulotoxin půjde. Tak ti držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.2.21 20:26

@Lollitka aha, tak to je mi líto snad se vám ozvou co nejdřív a pomůže to. Taky držím palce ať se uzdraví že 🙂

• Citovat
  • Nahlásit
3920
20.2.21 20:46
@Anonymní píše:
@Lollitka aha, tak to je mi líto snad se vám ozvou co nejdřív a pomůže to. Taky držím palce ať se uzdraví že 🙂

Díky, no já myslím, že se budu muset ozvat já jim, protože nic neříkali, že by se pak ozvali. Už je to téměř rok. A obávám se, že nejméně rok ještě čekat budu. Ale upřímně, ten botulotoxin s sebou taky nese nevýhody, takže nevím, jestli ho určitě chci. Alespoň mám čas na rozmyšlenou, ale furt lítat na wc je pěkně nepříjemné, ani v klidu nemůžu jít nikam ven… Takže ti rozumím, že tě to taky otravuje, když se ti chce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.2.21 21:27

@Lollitka a co to přesně je ten hyperaktivní močový měchýř? Nemůžu to mýt ija?

• Citovat
  • Nahlásit
3920
21.2.21 18:16
@Anonymní píše:
@Lollitka a co to přesně je ten hyperaktivní močový měchýř? Nemůžu to mýt ija?

Mrkni tady: https://www.musimcasto.cz/
můžeš si tam udělat i orientačně test.
Nevím, jestli máš taky hyperaktivní močový měchýř, to musí posoudit urolog.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.2.21 10:00

@Lollitka Tak vyšlo mi 13 bodů.
A možná trpím Syndromem podrážděného močového měchýře.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat