Nutridrink ve dvou letech?

5100
16.1.11 21:22

Nutridrink ve dvou letech?

Ahoj holky,
dávala jste některá Nutridrink už ve dvou letech?
V příbale píšou, že až od tří, tak nevím. Malá měla střevní problémy, už tři dny nejedla, jen pije a to ne moc a příští týden čekáme reakci na Priorix, tak mě napadla tahle možnost. Chudera už sotva stojí na nohách a nemůžu do ní nic dostat. Dneska byl úspěch tři lžičky rýže… :-?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24320
16.1.11 21:24

Možná bych ho trochu naředila vodou a v takhle vyjímečném případě dala.
Zkoušela jsi i Kulíška? Rehydratační roztok pro děti, ale je neskutečně hnusný, měla jsem co dělat sama to vypít. Jedině dobře zamaskovat něčím hodně sladkým nebo jinak výrazným.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
343
16.1.11 21:26

Já dávala actimel, chutnal jí a byl vydatný…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2639
16.1.11 21:30

Střevní potíže (tzn.průjem, zácpa?) asi nejsou velkým důvodem k nechutenství… Není problém jinde? To bych se určitě poradila s dětskou lékařkou. Vždyť Nutridrink není zrovna mňamka… :-(
Nám zabral Nutrolin B na obnovení střevní mikroflory.

Příspěvek upraven 16.01.11 v 21:31

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5100
16.1.11 21:30

Dík za reakce.

Pipet - Kulíška do ní nedostanu určitě. Kdysi jsem to koupila staršímu synovi a je to fakt hnus fialovej… :roll: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5100
16.1.11 21:31

Palošek - no podle dr. klasická střevní viroza.A ona Bára není bůhvíjakej jedlík ani zdravá…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2639
16.1.11 21:34

Aha, a takové „vaření mrkvičky, rýže - jak píšeš“, i ten Actimel… nebo jogurtky? Nic do maličké nedostaneš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5100
16.1.11 21:41

Mrkev je na řadě zítra. Dnes jsem zkoušela rýži. V poledne asi tři lžičky, odpoledne už nechtěla ani za prase.Suchý rohlík, který jinak miluje nic, piškoty čtyři nakousne a to je vše. Tak jí dávám do čaje aspoň Glukopur, aby měla nějaký energetický přísun.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4823
16.1.11 21:44

Mischni, zatim jsem se nesetkala s tim, ze by se NTD podaval takhle malym detem.
Pokud bys chtela, zavolala bych zitra speialistce z Nutricie, aby poradila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5100
16.1.11 21:51

čau duši, to bys byla hodná. Oni totiž v tom příbale píšou, že od tří let jen po poradě s dr., tak abych neudělala víc škody než užitku.
Jinak OT - tobě ten prcek teda roste děsně rychle, ne? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4823
16.1.11 22:01

No ja bych se toho bez porady docela bala. Preci jen to je specilani vyziva a tezko rict, jak se s tim detsky organismus popere.
Mimo to, co mam zkusensoti s dospelakama, tak se nekdy stava, ze po NTD byva prujem, nez se s tim zazivani srovna.

Ze by Mary rostl rychle se Ti asi zda :lol: Porad se drzi na 50 percentilu, takze naprosty prumer :-D Ale uz se docela pronese :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7216
16.1.11 22:15

Pokud nechceš dát nutridrink, ale jiné výživnější mlíko, tak malým dětem se dává Infatrini.
Je sice oficiálně určený pro děti od narození do roka případně do váhy 8 kilo, ale myslím, že jí tím neuškodíš.
Bohužel není zrovna nejlacinější a ani nejchutnější a nejspíš ho ani nebudou mít hned v lékárně… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5100
16.1.11 22:16

duši - jak je MAry těžký netuším, ale myslela jsem, jak už je „starý“. :mrgreen:
No a průjem by se nám teda fakt nehodil, toho jsme si užili dost. Tak to asi odpískám rovnou a budu zkoušet dál , co dům dá. :-?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4823
17.1.11 09:40

Mischni, tak po telefonatu mam tyto informace. Pani ma primo zkusenost, ze byl NTD podavam diteti ve dvou letech. Ale bylo to pod dohledem lekare.
Toto i doporucuje Tobe. Domluvit se s pediatrem, pripadne odlozit ockovani nez bude mit Barunka vic sil.
Jeste co se tyka tech prujmu, tak to byvalo po NTD na mlecne bazi. Jsou pak jeste dzusove, ktere jsou spis sacharidove, bilkovin a tuku je tam minimum.

Jo a mas pravdu, strasne to leti. Nedavno jsem se dohadovala s manzelem, kolik bude v breznu Marymu. Furt jsem tvrdila o mesic min :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5100
17.1.11 20:17

Duši - dík za zprávu. Bára už dnes něco málo snědla, tak sand už to jde k lepšímu, tak to s NTD asi zkoušet nebudu. A očkování proběhlo minulý týden(druhá dávka Priorixu), takže reakce je cca za týden, takže pokud má přijít, tak už jí neuniknem. :-? Ale snad to nebude tak zlý. (tiše doufám)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama