Nutrilon 1 Allergy Digestive Care

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Deni89
Stálice 54 příspěvků 03.05.13 20:14
Nutrilon 1 Allergy Digestive Care

Maminky, jaké máte zkušenosti s tímto mlíčkem? Malá se po něm zlepšila, máme podezření na ABKM, ale ještě nekalala sama, je to 2 dny. Tase si říkám, aby z něho neměla zácpu:-(

Jak maminky hodnotí Nutricia Allergy Care 2

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

fidela
Kecalka 207 příspěvků 03.05.13 20:34

Malej na něm byl asi měsíc. Hodně se zlepšil hlavně stolice.Ale po měsíci se začaly zase objevovat vodové stolice s hleny tak sme ted už týden na neocate.Po tom NDAC hodně blinkal a i po třech hodinách se mu vracelo natrávený mliko.To na neocate zmizelo.Tak vám přeju at se už jen lepšíte a vydržite na něm. Malýho ten neocate nadavuje a přestává mi kvůli tomu pít. Já ho teda chutnala a taky mě ta chut nadavovala.

Deni89
Stálice 54 příspěvků 03.05.13 20:37
A jakou měl stolici??? a jak často??
@fidela píše:
Malej na něm byl asi měsíc. Hodně se zlepšil hlavně stolice.Ale po měsíci se začaly zase objevovat vodové stolice s hleny tak sme ted už týden na neocate.Po tom NDAC hodně blinkal a i po třech hodinách se mu vracelo natrávený mliko.To na neocate zmizelo.Tak vám přeju at se už jen lepšíte a vydržite na něm. Malýho ten neocate nadavuje a přestává mi kvůli tomu pít. Já ho teda chutnala a taky mě ta chut nadavovala.

fidela
Kecalka 207 příspěvků 03.05.13 20:41

Na MM asi tak 20krát za den (nestávený zbytky a hleny) a co sme přešly na NDAC tak jednou za 3-4 dny a postupne houstla na takovy jakoby bláto ale pak se to zase začalo kazit no.

Deni89
Stálice 54 příspěvků 03.05.13 20:45
Aha…to je zvláštní… přitom je to prý ze všech Nutrilonu nejlépe stravitelné mléko..
@fidela píše:
Na MM asi tak 20krát za den (nestávený zbytky a hleny) a co sme přešly na NDAC tak jednou za 3-4 dny a postupne houstla na takovy jakoby bláto ale pak se to zase začalo kazit no.

canard
Stálice 61 příspěvků 03.05.13 20:47

Dcera byla po zjištění ABKM na Neocate, ale 2× jsme dělali expoziční test s NAC a ze začátku měla tak 1-2 stolice denně, ale do 14 dnů průjmy a zvracela, takže jsme zpátky na Neocate. Asi jí vadí i to minimum bílkoviny. Ale být tebou, tak ještě vydržím, ono se to nějakou dobu asi rovnat bude. Jestli je jinak v pohodě, tak bych zatím vyčkávala, popřípadě zkusila švestkovou šťávu nebo přesnídávku. To u dcery funguje spolehlivě :lol:

fidela
Kecalka 207 příspěvků 03.05.13 20:54

A jak vám dělaly ty testy na ABK? my ji máme taky diagnostikovanou ale jen tak že měl po všech mlíčka problémy tak sme skončily na neocate. Chtěla jsem aby nas doktorka poslala na gastro nebo alergologii ale ta mi nechce dát doporučení že je to zbytečný že když žádný mlíko netoleruje tak je to jasná ABKM a že testy jsou stejně na nic.

canard
Stálice 61 příspěvků 03.05.13 21:06

Dceři zatím taky žádné testy nedělali, prý je to dost neprůkazné. V roce jí budou dělat na alergologii odběry a potom se uvidí :nevim:

fidela
Kecalka 207 příspěvků 03.05.13 21:45

Aha takže taky jen zkoušely mlíčka, já právě nevim jestli má ABKM nebo intoleranci laktozy. Nejdriv sme dostaly NAC ale po tom zlepseni moc nebylo a je v něm laktoza tak sme dostaly NADC a tam je jen malý množství laktozy a to chvíli toleroval a ted sme na neocate tam neni laktoza vubec a je v poho.Ale doktorka tvrdi ze laktozou to neni tak nevim no.Ta intolerance laktozy je preci jen lepsi nez ABKM. A dcerka pije neocate normálně? malýho hrozně nadavuje tak nevim co s tim

Špageta
Ukecaná baba ;) 1583 příspěvků 04.05.13 11:55

Ahoj,
dcera měla NADC ca od 2. měsíce. Předtím šílený průjmy, nezvracela, ale i s těmi průjmy v sobě nic dlouho neudržela, k tomu se pak přidal ekzém.
Po NADC ohromný zlepšení, přibírala, ekzém zmizel. Kadila ca 1× denně, později asi tak 1× za 2 dny. Konzistence tmavě zelená hodně hustá kaše. Mluvila jsem o tom se 2 dětskými lékaři. Podle nich je to O. K. (je to hodně dobře stravitelné mléko, dcera prospívala víc než dobře, břicho jí nebolelo, ekzém zmizel atd.), doktorka pak pro jistotu ještě posílala její hovínko do labo. Všechno bylo v pořádku, takže jsme to pak už nechali být. Po příkrmech to už pak bylo taky jiné.

Garfieldová
Povídálka 11 příspěvků 29.08.14 12:55

Prosím můžete mi poradit a vysvětlit jaký je rozdíl mezi NAC a NADC. Kvůli průjmu při ABKM používáme NAC a po týdnu nevidím nic moc žádné zlepšení. Průměrně máme 4-5plínek denně, jen jednou se stal zázrak a jen 2plíny. Děkuji moc.

trax
Povídálka 21 příspěvků 25.10.14 21:31

Ahoj holky, co jste krmmili digestive allergy care. Jak dlouho jste davaly tohle mlicko a co potom? Mj malej byl hrozna povyziva, i kdyz jsem krmila co 2 hodiny a pribirat mi zacal az po tomhle mlicku. Za chvilku mu budu pul rok, tak prmyslim co dal…

Špageta
Ukecaná baba ;) 1583 příspěvků 26.10.14 09:21

@trax ahoj, já jsem ho dávala ca do roka. Další stupeň digestivu nebyl a po allery care (NAC) se ještě vracel průjem a ekzém.
Po roce už dcera mléko pít nechtěla, ale bez potíží zvládla některé bílé jogurty. Tak jsem to řešila takhle.

Martina712
Kecalka 189 příspěvků 1 inzerát 13.02.18 19:43

Zdravim. Muze tohle mlicko prcek ve 14 mesicich? Potrebuju zkusit nejaky mliko bez laktozy, zda se, ze NAC nestaci.. Dekuju

Uju
Kelišová 6526 příspěvků 13.02.18 19:53

Myslím, že ano, malá ho měla dé cca 9ti měsíců přestala protože mléko už nechtěla, jinak by ho měla normálně dál.
Jinak je ještě mléko low lacos /nutrilon. o dost levnější- vhodný pro děti ne s alergií ale jen intgolerancí laktozy.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Richard Genzer o StarDance: Tanec jsem definitivně pověsil na hřebík, už podruhé

V sobotu nečekaně vypadl v rozstřelu s Daliborem Gondíkem, kterému diváci... číst dále >

Bučková brání Vágnera a vzkazuje Langmannové: Sáhni si do svědomí!

Schyluje se k válce modelek? Zeptali jsme se Elišky Bučkové, co si myslí o... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >