Odsaváčka Medela páková vs. elektrická

607
1.5.13 16:37

Odsavačka medela páková vs elektrická

Ahoj maminky, chtěla bych se zeptat jakou zvolit odsavačku na pomoc laktaci? Dostala jsem nabídku od kamarádky, která má k dispozici odsavačku Medela, jak pákovou, tak elektrickou a to mini elektric…Přečetla jsem si pár recenzí a dost maminek si stěžuje, že ta elektrická je vcelku hlučná a i dost z ní bolí prsa a naopak od pákovky bolí ruce 8o… máte s nimi zkušenost? : )

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Run
20807
1.5.13 16:41

No nejlepší je Medela Swing.. Taky jsem četla, že ta mini nic moc.. Hele já vím, že to je od kamarádky, ale je možný si odsávačku půjčit a zas tolik to nestojí.. Miminko nechce sát? Protože jinak je nejlepší co nejvíc přikládat..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.5.13 16:42
@Evca151 píše:
Ahoj maminky, chtěla bych se zeptat jakou zvolit odsavačku na pomoc laktaci? Dostala jsem nabídku od kamarádky, která má k dispozici odsavačku Medela, jak pákovou, tak elektrickou a to mini elektric…Přečetla jsem si pár recenzí a dost maminek si stěžuje, že ta elektrická je vcelku hlučná a i dost z ní bolí prsa a naopak od pákovky bolí ruce 8o… máte s nimi zkušenost? : )

Mám zkušenost jen s el. Síla sání se dá regulovat dle toho, jak ti to vyhovuje, takže prsa bolet nemusí. Pomohla mi se rozkojit, takže já doporučuji. Hluk nějaký provozní je, ale doteď mě nenapadlo, že by mi to nějak vadilo. S ruční by ses moc nadřela.. :)

  • Citovat
  • Upravit
17014
1.5.13 17:03

Měla jsem od medely všechny krom té profi. Nejlepší je swing, ale ta je dobrá na časté odsávání, měla jsem i na obě prsa, jen jsem odsávala, nekojila, měla jsem i tu minielektric a i pákovou. Pokud máš dost mléka, tak ta páková stačí, je odsáto za chvilku a zas tak moc ruce nebolí, elektrická je komfortnější, takže pokud plánuješ odsávat častěji, tak ber elektrickou

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
607
1.5.13 17:10
@gabriela82 píše:
No nejlepší je Medela Swing.. Taky jsem četla, že ta mini nic moc.. Hele já vím, že to je od kamarádky, ale je možný si odsávačku půjčit a zas tolik to nestojí.. Miminko nechce sát? Protože jinak je nejlepší co nejvíc přikládat..

Jo jo, taky jsem slyšela, že ten swing je nejlepší z těch elektrickej, ale na půjčení se mi nepodařilo v Plzni nikde najít :(…naopak, malá je savec :D že mě kolikrát vycucne až do dna, proto bych po kojení chtěla ještě zkusit odsávat, jestli by to té laktaci nepomohlo trochu :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4666
1.5.13 17:28

Mám medelu swing…a pecka, bez ní bych nefungovala tak dobře a nemohla do práce, ddoporučuji

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19976
1.5.13 17:28

Kupovala jsem swing a byla perfektní, takže fakt doporučuji :palec: Co koupit třeba starší a pak jí můžeš prodat.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.5.13 17:32
@Evca151 píše:
Jo jo, taky jsem slyšela, že ten swing je nejlepší z těch elektrickej, ale na půjčení se mi nepodařilo v Plzni nikde najít :(…naopak, malá je savec :D že mě kolikrát vycucne až do dna, proto bych po kojení chtěla ještě zkusit odsávat, jestli by to té laktaci nepomohlo trochu :zed:

Já nejsem tady na E-miminu největší odborník na kojení. Ale připadá mi, že by to mohl být 3- týdenný růstový skok. Prostě potřebuje více mléka. Řeší se častějším přikládáním, během několika dní se množství mléka zvýší a bude jí stačit. Zkus častěji přikládat, když jinak není problém s kojením..

  • Citovat
  • Upravit
13376
1.5.13 18:20

Měla jsem pákovou a opravdu jsem se nadřela:( Příště (doufám, že nebude potřeba) koupím elektrickou. Měla jsem na rozkojení půjčenou takovou tu obrovskou profi a to byla paráda! Za pár dní jsem mohla plně kojit ještě s pomocí homeo. Ale malá špatně sála s kloboučkem i bez, takže jsem pak zase musela odsávat.
Odsávačka se podle mě hodí vždy..pak u staršího třeba i na hlídání…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Kojenecká lahev

  • (4.5) + 85 recenzí

Laktační poradna

Ikona - Anna Musilová

MVDr. Anna Musilová