Nutrilon 1 vs. Nutrilon 1 Pronutra

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Katie23
Nováček 9 příspěvků 06.11.18 22:24
Nutrilon 1 vs. Nutrilon 1 pronutra

Ahoj, hledala jsem, ale našla jsem jen podobné články z roku 2012…
A tak se chci zeptat, zda někdo neví jaký je rozdíl mezi Nutrilon 1 a Nutrilon 1 pronutra(viz foto) :think:

Reakce:
králíkovna
Ukecaná baba ;) 2020 příspěvků 06.11.18 23:10

je nějak vylepšenej prej, ale jinak je to ten samej, ten vlevo brzy zmizí z regálů

Katie23
Nováček 9 příspěvků 06.11.18 23:18

@králíkovna
Tak super, objednávala jsem právě tu „obyč.“ ale omylem jsem objednala tu zlatou a tak jsem nevěděla zda to mám zrušit nebo ne :D

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1616 příspěvků 7 inzerátů 06.11.18 23:52

Ja ho mám teď doma, rekla bych, ze ten nový trochu jinak voní.

Katie23
Nováček 9 příspěvků 07.11.18 00:09

@HandulkaK a jakej je ten " novej"? Ten bílej? :)

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1616 příspěvků 7 inzerátů 07.11.18 06:50

@Katie23 mala ho nechce. Takže kupuji profuturu

Katie23
Nováček 9 příspěvků 07.11.18 07:46

My máme právě ten bílej a dceři chutná a je po něm maximálně spokojená, uvidíme jak bude reagovat na ten zlaten

Uživatel je onlineCoctailgirl
Kecalka 270 příspěvků 07.11.18 08:22

@Katie23 ten bily je novy ;) ten zlaty se pomalu ztahuje z prodeje :lol: (prislo mi ze jsi to spatne pochopila) :lol:

Katie23
Nováček 9 příspěvků 07.11.18 10:14

@Coctailgirl já už jsem to pochopila ;) jen jsem se ptala, protože jsem omylem objednala ten zlatý, a jestli je rozdílná jen vůně, tak by neměl být problém, malá je celkem jedlík :lol:

Uživatel je onlineCoctailgirl
Kecalka 270 příspěvků 07.11.18 12:48

@Katie23 chutna trochu jinak, me je po nem teda spatne jednou jsem ho zkusila :lol: ale maly si neztezuje :lol:

Petrus79
Nováček 1 příspěvek 09.11.18 10:49

Ahoj, chci se zeptat, dcerka ma 3 tydny a ja jsem prisla o mlicko, takze ji nemohu dale kojit. Do doby, kdy jsem kojila, byla spokojena a krasne kakala. Bohuzel jsme museli nasadit prikrmy a koupili jsme Nutrilon Profutura 1. Davala jsem na stridacku s MM, jenze mala mi zacala od te doby trpet na prdiky, svijela se od bolesti, plakala uplne hrozne… (mozna ty prdiky zpusobil i doktorkou naordinovany Vigantol). Tak jsme po tydnu koupili Nutrilon Comfort 1 a hlavne zmenili i kohoutkovou, prevarenou vodu, za kojeneckou kupovanou a zda se, ze se koliky zmirnily a ustupuji. Myslite, ze tedy muzeme na Nutrilonu Comfort 1 vydrzet nejaky cas? Pridavam 2× denne jeste laktobacilky Bio Gaia, snad i ty pomahaji… A jeste dotaz? Nepotrebuje mala k tomuto Nutrilonu treba cajiky?. Zda se mi, ze tak nasucho pomlaskava kolikrat, aby nemela zizen… Dekuji 8)

Katie23
Nováček 9 příspěvků 09.11.18 15:17

@Petrus79 dnes jsem se ptala doktorky zda ji mám dávat nějaký čaj a prej není potřeba, pokud nemá nějak zvlášť vysoké teploty a není venku mega horko, tak to není potřeba, taky jsem pomalu přicházela o mlíko a dávala jsem ji 3× denně Nutrilon 1 co je na obrázku ten bílej. Postupem času jsem přešla úplně na UM. Doktorka nám doporučila dávat probiotika, koupila jsem „obyč“ dr. Max, a vše je v pohodě. Děláme jí to jen z kojenecké balené vody… Ale je fakt, že ve třech týdnech malá taky trpěla na prdíky a během pár dní v pohodě :palec: a to byla plně kojena, spíš to bude taky dar šestinedělí :zed:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Vrať se do školní lavice, ty analfabetko, schytala to „kazatelka“ Geislerová

Herečka Aňa Geislerová (42) se velmi ochotně a ráda vyjadřuje k politické... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >