Nutrilon 3 ProFutura názor

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Štěpánka18
Nováček 2 příspěvky 15.06.19 06:24
Nutrilon 3 ProFutura nazor

Dobrý den maminky, chtěla bych se zeptat na Váš názor na Nutrilon 3 ProFutura. Uměle mléko má syn od třetího měsíce a začali jsme Nutrilon 1 ProFutura. Mléko bylo super, velmi dobre se rozpoustelo a téměř nepěnilo. Syn velmi dobre snášel. Pak jsme automaticky přešli na Nutrilon 2 ProFutura a také bez problému a spokojenost. Nyní jsem začala dávat Nutrilon 3 ProFutura a tragedie. Mléko se spatne rozpouští (na dne zůstává nerozpustene mléko) a extrémně hodně pění (mléko prelevam do druhé lahve, aby ta nejhorsi pěna zůstala v původní), přesto je mléko plne vzduchu. Syn začal po mleku zvracet. Mate prosím některá z Vás zkušenosti s tímto mlékem? Děkuji.

Reakce:
tezi
Hvězda diskuse 52798 příspěvků 5 inzerátů 15.06.19 06:45

@Štěpánka18 začínala jsem 2 kolem roku synů a postupně jsme přecházeli na 3 i 4. Mladší syn pije 4. Ani u jednoho nebyl žádný problém s přechodem na mlíko pro starší děti. Rozpouštělo se vždycky dobře a pěnění mi nepřijde nějak moc :think:

Štěpánka18
Nováček 2 příspěvky 15.06.19 07:18

@tezi děkuji za názor. Premyslim, ze mléko změním, ale nechce se mi do toho, aby to synovi neublizilo.

Heivka
Závislačka 4094 příspěvků 15.06.19 07:24

@Štěpánka18 Já kolem roka začínám dávat obyčejné kvalitní kravské mléko nebo kefír, dávat UM pomalu do 4 let nebo do kolika to výrobci doporučují mi přijde jako už tahání peněz z rodičů. Syn od cca 14m byl bez UM. Dcerka ho bude dopíjet déle protože mi zbyly větší zásoby (babičky nakoupily aniž by se zeptala jestli ho ještě potřebujeme) a protože tak od 8 měsíců si dá tak 150 ml k snídani a 300 před spaním, když jí chci dát UM během dne tak na mě divně kouká a nepije to.

větvička1
Povídálka 48 příspěvků 15.06.19 11:01

První dítě jsme přikrmovali Profuturou do cca 18 měsíců, vždycky bylo vše ok :nevim:

Váš příspěvek
Reklama