Jízda na kole s batoletem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
eva.pass
Kecalka 130 příspěvků 07.06.19 21:53
Jizda na kole s batoletem

Ahoj, chci se zeptat, jak kdo zvladate jizdu na kole s ditetem v sedacce.. se synem jezdiva manzel a nedavno jsem to zkusila i ja a byl to des :) neslo mi drzet rovnovahu a bala jsem se.. mozna je to tim ze syn ma 15kg a ja 50, teziste se presunulo jinam nez bylo. Taky mi vadilo jak se ta sedacka hybala ze atrany na stranu.. vzdala jsem to to 50 metrech. Jak je mozne ze jine maminky normalne jezdi na kole s detmi bez problemu? Nejake rady? :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
iwa83
Echt Kelišová 7743 příspěvků 07.06.19 21:57

@eva.pass Podobne jsem to mela ja se zadni cyklosedackou. Posunute teziste, blby pocit ze mi ujede na kaminkach a pisku ujede zadaek… mela jsem pak z toho tyden blokly krk. Tim ze jsem se nechtela vzdat kola, poridili jsme predni a parada. Ale to nevyresi Tvuj problem. Jsou jen do 15 kg.taky to nechapu jak s tim. mohou jezdit zenske…

hanaross
Kecalka 174 příspěvků 07.06.19 22:00

Já jezdím a super, malej má cca 12 kilo a 15 měsíců, ke to o zvyku a tréninku, jezdím skoro každý den cca 15 km, z toho půlka do kopce

Kriss Tina
Extra třída :D 11075 příspěvků 07.06.19 22:04

@iwa83 já bych se ty přední bála, něco přehlídnu, někam najedu a jak bych letěla přes řídítka bude to v pytli :think: známá se tak zabila, když najela na kanál, představa že by před sebou měla ještě dítě je hrozná. Kolik je dítěti když má 15kg? To má náš 4 leťák a ten už jezdí na kole sám :nevim:

kacakaca
Závislačka 2769 příspěvků 07.06.19 22:05

Ano, je to takove, sedacka se kyve, teziste je jinde, prudsi zatacky a drobivy povrch hruza. Po tisici km si zvyknes, telo se nauci a zautomatizuje. Rada - casto trenuj.

Sue2008
Kecalka 464 příspěvků 07.06.19 22:05

@eva.pass me ani tak nevadilo teziste, ale dcera se nudila a houpala do stran. Takze jsem mela co delat, abych nas dostala domu. Letos by si to mozna dala vysvetlit, ale proste uz nemam odvahu :nevim:

sara1000
Kelišová 5633 příspěvků 07.06.19 22:17

Ja jezdim s dcerkou.Je skoro 3 leta:grin:.
Nejvic si musim hlidat nastup a vystup, aby mi nepadlo kolo na bok :lol:.
A pri jizde jedine co resim jsou ty kila navic. Funim, jak pes :mrgreen:

tulipán
Závislačka 4552 příspěvků 07.06.19 22:20

Ja jsem to take nedala, vzdala jsem to po prvni jizde. Manzel mi to nechtel “pujcit”, ze bude vozit on, ze ma strach, ten na me prenesl a uz mu to zustalo. Mladej byl rozjareny, ze ho vezu ja, tak delal blbiny, mela jsem strach, ze mu zlomim nozicku, jsme se kymaceli jak ve vetru, desny. Suse zavidim, kdyz vidim ctyricetikilovou lanku, jak veze valibuka v limbu, vyveseneho na stranu a jde to. Jsem to vzdala mic brzy.

Tejule
Zasloužilá kecalka 956 příspěvků 07.06.19 22:34

A proto je super chariot či jiný vozík, z bezpečnostních důvodů bych sedačku fakt nepouzivala.

Beckyttine5
Zasloužilá kecalka 540 příspěvků 07.06.19 22:37
@Kriss Tina píše:
@iwa83 já bych se ty přední bála, něco přehlídnu, někam najedu a jak bych letěla přes řídítka bude to v pytli :think: známá se tak zabila, když najela na kanál, představa že by před sebou měla ještě dítě je hrozná. Kolik je dítěti když má 15kg? To má náš 4 leťák a ten už jezdí na kole sám :nevim:

Tak třeba sousedcin syn má ve 2 letech 18 kg a sousedka tak 50 kg bežně s ním na kole bez problémů jezdí. Já mám dceru 10 kg a taky není problém, jezdíme i v terénu, kopce, lesní cesty, pole, louky a je to jen o zvyku..těch 50-60 km teď dáme vždy, ale první jízda byla krátká a bála jsem se, ale nevzdala to a s každým kilometrem jsem si byla jistější.. takže trénovat a nemyslet na to, že tam vezes dítě..

iwa83
Echt Kelišová 7743 příspěvků 07.06.19 22:38

@Kriss Tina ja najezdila skoro 600 km takhle, prevazne polni a lesni cesty. Zabit se muzes kdykoliv. Jak se da prehlidnout kanal? Netvrdim, ze to nejde. Kazdopadne za me predni super. Jezdila jsem s 1,5 letou, cca 11 kg. Se zadni jsem byla po 8 km vyrazena na tyden z provozu jak jsem mela bloklou krcni pater z toho krece, aby mi neujelo zadni.kolo na tech nasich pisko-kaminkovych cestach. Na silnici jsem si s tim ani netroufla. Tam ma clovek problem se udrzet sam na kole kdyz pr ofrci neco vetsiho bezohledne kolem.
Ja jsem takhle videla kdy zacina dcera klimbat. To jsem zastavila, nechala ji probehnout…

Příspěvek upraven 07.06.19 v 22:39

Beckyttine5
Zasloužilá kecalka 540 příspěvků 07.06.19 22:38
@Tejule píše:
A proto je super chariot či jiný vozík, z bezpečnostních důvodů bych sedačku fakt nepouzivala.

Zadní cyklosedacka je právě mnohem bezpečnější než vozík, do kterého Ti může někdo najet.

jannina1
Závislačka 4761 příspěvků 07.06.19 22:39
@Tejule píše:

Presne, to jsme si rikali taky.Pad s ditetem si radeji nepredstavuji.Ja se bojim vozit i psa natoz dite :)

jannina1
Závislačka 4761 příspěvků 07.06.19 22:45
reny14
Závislačka 2515 příspěvků 07.06.19 22:48

Já jsem jezdila s oběma dětmi od 1,5roku. Problém byl akorát při výstupu nebo nástupu nebo když kolo stojí. Musí se pevně držet. Jízda je samozřejmě pomalejší než bez sedačky, ale jinak se mi jezdilo vpohode. Děti v sedačce i spali. Jezdili jsme na kole i celý den. Chce se to akorát nebát.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama