Pryč s dudlíkem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Elzap
Stálice 55 příspěvků 03.06.19 14:44
Pryč s dudlikem

Ahoj maminky, prosím o rady jak se rozloučit s dudlikem. Malá má čerstvé dva roky a dudlík máme jen na spaní ale poslední dobou máme stále větší problém ho po probuzení odložit a nejradši by ho měla pořád, když je unavená tak už ho hledá a začala dělat hrozně scény když ho nedostane, už krásně mluví a zuby má taky všechny tak bych byla ráda kdyby se s ním nějak v klidu rozloučila, přijde mi že má čím dál větší závislost a nechci abykvuli němu nějak špatně mluvila, zatím všechny pokusy a domlouvá i ať dáme dudlík vlaštovka apod. Odmítá a radši bych to nějak v poklidu než ji ho sebrat a nechat vybrecet. Děkuji za napady

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
chaela
Ukecaná baba ;) 2264 příspěvků 2 inzeráty 03.06.19 14:49

Náš mladší byl šílenej zavislak a pomohlo až to, když si ho rozkousal. Sám naznal, že rozbitej nechce, novej jsme neměli, tak pár dní měl aspoň ten rozbitej v ruce a pak ho sám vyhodil. Ptal se po něm ještě dlouho, ale vždy jsme řekli, že si.ho rozkousal a vyhodil, protože byl rozbitej. Staršímu jsme dudel rozbili trošku naschvál (jen jsem tomu pomohla, on je nekousal, takže by se to nestalo asi nikdy). Talze u nás už dvakrát odzkoušeno rozbití.

Kotatko03
Echt Kelišová 8709 příspěvků 03.06.19 14:51

Co ho odnest do zoo pro nejake zviratko?
A nebo skritek ho muze odnest…

Jinak ja ho vyhodila z okna…sice ho hledala, ale „bohuzel“ nenasla… :mrgreen:

smurfka
Vesmírná mluvilka 31109 příspěvků 03.06.19 14:51

Já teda stříhala na tajnačku, ale nepomohlo to..vyřvala si ho zpátky.
Nakonec prostě pomohlo až když se s ním NEhodou rozloučila sama.
Při tlačení na záchodě, se dívala na tu svoji nadílku a prostě jak se snažila tlačit, tak ji vypadl z pusy:o))) takže jsme ho spláchly a prostě další už nebyl…když měla touhu po dalším tak jsme řekli že už není, že ho přece spláchla a za dva dny byl klid..

Elishka1
Závislačka 3248 příspěvků 03.06.19 14:56

Odnesl ho čert, ale na to teď není nejlepší období

smurfka
Vesmírná mluvilka 31109 příspěvků 03.06.19 14:58

@Elzap co se domluvit s nějakou kamarádkou která má menší miminko, že ho pujdete darovat. Ze dudlík je pro miminka, že je potřebují a že ona už je velká..a miminko určitě bude rádo a dá ji za to nějakou odměnu..

Tichošlápek
Extra třída :D 14869 příspěvků 03.06.19 14:59

Starší ho zahodil sám, mladšího jsem vzala do hrackarstvi, vybrala si co chtěl a dudlíkem zaplatil ;)

Elzap
Stálice 55 příspěvků 03.06.19 15:00

No zkusím s tím nastrihnutim, protože sama ho neodevzda, chápe spoustu věcí ale jak se jedná o dudlík tak to chápat nechce když jsem jí řekla že ho dáme miminku nebo vlaštovka tak mi řekne že ne, ať si koupí svůj, že tento je jeji:)

jahodova.limonada
Povídálka 38 příspěvků 03.06.19 15:05

Co zkusit najít v okolí nějaký dudlíkovník? Případně si ho udělat někde na zahradě, v parku. ;)

autorka44
Kecalka 237 příspěvků 03.06.19 15:06

Môj má tri a pol roka a stále ho chce na spanie, alebo keď sa hnevá. :-(

7.straka
Zasloužilá kecalka 876 příspěvků 03.06.19 15:13

Vyhodit a další nedat. Ať vymyslíš cokoliv, tak stejně se ho bude domáhat a ječet. Žádná kouzelná rada neexistuje.

Tichošlápek
Extra třída :D 14869 příspěvků 03.06.19 15:14

@autorka44 tak v tomhle věku už bych mu ho proste nedala

Krupka domaci
Stálice 58 příspěvků 03.06.19 15:15

Můj syn byl taky hrozný závislák. Po druhých narozeninách jsme ho odbourali na ven a ve třech letech mu ho vzali čerti. Mluví úplně normálně, zuby v pořádku. ;)

maca84
Kecalka 316 příspěvků 03.06.19 15:17

@Elzap ahoj tak muj prvni syn ho mel az do 2.5let…nam nepomohlo zadne vyhazovani do kose nebo z okna a nebo ze ho dame jinymu mimcu atd…nam zabrala dudlikova vila den den kdy jsme to vymysleli dal nas syn dudlik za okno ven na parapet a rekly sme mu kdyz ho tam nechas tak prijde dudlikova vila a odnese si ho a za ten dudlik tam budes mit darek…a vyplatilo se od ty doby ho uz nechtel.tak to zkus a uvidis.bud to vyjde nebo ne… :D

sakota
Kelišová 5824 příspěvků 03.06.19 15:17

Ja s tebou tak soucitim! Chci to utnout u dva a trictvrtelete, ale rocni ho na usinani stale ma a ona mu ho samozrejme bere a odmita prijmout fakt, ze prcek muze a ona ne. Des a boj. Utnout obema bych zkusit mohla, ale uprimne se proste bojim o sve nervy, prcka to uklidni v noci okamzite a muzu spat dal - a ji taky. Pri predchozich pokusech vzdy par noci tezsi, pak klid treba dva tydny a pak zacaly sileny nocni desy, kdy se proste nespalo temer vubec v noci… dudlik vyresil, takze jsem nakonec ustoupila, jinak bychom se doma totalne zblaznili z nevyspani. Radu nemam, hackuju se, zkousim zas… (vim, ze povolit, kdyz uz se jednou rozhodnu, je nejhorsi, ale fakt to bez spanku neslo.)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama