NUTRILON AR

Fotoalbum tématu (12) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  19.03.03 10:18
NUTRILON AR

Nevite neexistuje jeste jine mliko na zpusob nutrilonu a.r. - tzn. zahusteneho ????

Reklama

Reklama

Reakce:

Edita
Povídálka 16 příspěvků 20.03.03 22:26
NUTRILON AR

Ahoj,

my taky papáme Nutrilon AR a chutná nám, ale kamarádka mi poradila přípravek, který se přidává do mléka na zahuštění. Jmenuje se Nutriton a je to instantní přídavek do mateřského mléka - vláknina ze Svatojánského chleba. Je toho 135 g, ale nevím, kolik to stojí.

Edita

Anonymni  21.03.03 16:29
NUTRILON AR

DIKY MOC EDITO ZA RADU - VYZKOUSIME A UVIDIME. UZ JSEM NAKOUPILA SNAD VSECHNY MLIKO CO EXISTUJI A VSECHNY BLINKA KROME NUTRILONU. TAK JI ZKUSIM NECI JINEHO ZAHUSTI.

JESTE JEDNOU DIK

PETRA

Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 21.03.03 23:19
NUTRILON AR

NUTRITON pouzivame taky na zahustovani materskeho mleka, podavam ho male Verunce rozmichany v trose mleka Nutrilonu pred kojenim a pote dokrmujeme Nutrilonem AR… a stejne blinkame … dle UTZ vysetreni nefunguje zaklopka a tak nam predepsali Prepulsid, ktery podavame 1/2h pred jidlem … a stale blinkame … ale je pravda ze nam bylo receno, ze se ucinek dostavi do 2-3 tydnu, tak mame cas (bereme to teprve 2. den).

Proc chces vlastne zmenit znacku mleka, kdyz tvemu mimiskovi Nutrilon AR vyhovuje? Ja s nim jsem take spokojena, mala se poblinka vetsinou z materskeho mleka ackoliv dostane tu Nutritonovou kasicku, Nutrilon AR vsak vetsinou v ni zustane.

Sulanek

jana.žirafka  03.03.10 11:35
cena Nutritonu

Nutriton stojí cca 212 Kč a taky se bohužel musí spotřebovat do 1 měsíce po otevření, je v krabičce 1 papírový pytlík…to se vyplatí kupovat AR, taky ho kupujem…
 Jana

Martina Angel
Povídálka 26 příspěvků 08.03.12 14:20

Existuje Beba AR ale ta je dost řídká, ale existuje Nutrito, který je na zahušťování nejen mateřského mléka a stojí 200 kč.
Bebu nedoporučuji, kupuji Aptamil je to nutrilon jen se to tam jmenuje takto a je z Rakousku je mnohem lepší kvalitnější a vyjde levněji a je ho o 100 gramů víc. Vlastní zkušenost také ho do dneška papáme, pokud máš zájem mohu ti 5 balaní prodat, my už jej nebudeme. Dnes zjištěna alergie na kravské mléko, v inzerátech ho nabízím za 300 kč kus.
Ahojky Martina

Příspěvek upraven 08.03.12 v 22:52

justina20
Kecalka 303 příspěvků 08.03.12 21:25

jeětě existuje mléko od Hippu, ale prodává se jen v Německu a jeden internetový obchod u nás ho dováží. Jinak u nas Nutrilon AR způsoboval velké bolesti břicha, po bebě AR zase blije víc. Si nevybereš.

Martina Angel
Povídálka 26 příspěvků 08.03.12 23:09

ahojky holky prodám 5 balení Nutrilonu proti ublinkávání, je pořízen pře 14 dny v Rakousku, jmenuje se Aptamil a je ho 400 gramů, ne jak u nás 3OO gramů.
Musím ho prodat z důvodů dnešního zjištění alergie na mlečnou bílkovinu.
Kdo má zájem pište na Ange26@centrum.cz
Ahoj Martina

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Jsem těhotná a partner mi zahnul. Přesto zůstávám

Čekáte miminko a zjistíte, že je vám partner nevěrný. Bohužel takovou situaci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nechci tajit svůj věk, jsem na něj pyšná, říká padesátnice Kidmanová

Herečka Nicole Kidmanová letos oslavila padesátku. Za svůj věk se nestydí a... číst dále >

Bála jsem se, že neshodím 23 kilogramů z dob těhotenství, říká Heiglová

Herečka Katherine Heiglová (38) v těhotenství přibrala necelých 23 kilogramů.... číst dále >

Reklama