Zacpa

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

margitka
Nováček 1 příspěvek 02.02.03 19:11
Zacpa

Mam dva mesice starou holcicku ,ktera nechce kakat.Rady a doporuceni se rozchazeji.Prosim proradte.Ahoj­ky marta

Reklama

Reklama

Reakce:

ajka
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 03.02.03 08:21
Zacpa

Ahojky,

máme doma 5 měs. holčičku. Když měla dva měsíce tak kakali min. 7 denně. Problém s kakaním u nás nastal okolo 4 měs. Stane se že i 6 dní nekaká. Paní doktorka říká, že kojené dítě nemusí kakat 10 dní. Pokud bych prý ale viděla, že se trápí, tak jí mám dát heřmánkový čajík. Otestila jsem jablíčkovou šťávičku, která nám do pár hodin zabere, ale na to je tvoje holčička moc malinká. Myslím si, že ji bylinkový čajík ublížit nemůže. Jinak při kolikách jsme dávali bylinkový čaj LEROS s heřmánkem, který nám pomáhá doteď a narozdíl od čistého heřmánku Leničce chutná. Víc bohužel nevím. Jestli ti poradili něco jiného, rádi to vyzkoušíme, protože nás to kakání taky zlobí. AJKA

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Lesní školky: Mimo normy, ale podle představ rodičů

Lesní školky jsou alternativou pro rodiče, kteří více než sterilnímu... číst dále >

První inteligentní elektrokočárek pochází z Česka. Seznamte se s HAPPYGO

Ohřeje kojeneckou stravu, dobije mobil, pohoupe miminko a ještě posvítí na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nechci tajit svůj věk, jsem na něj pyšná, říká padesátnice Kidmanová

Herečka Nicole Kidmanová letos oslavila padesátku. Za svůj věk se nestydí a... číst dále >

Letní lásky? Pozor na pohlavně přenosné nemoci, které způsobují neplodnost

Ze vzrušující známosti na jednu noc se může stejně tak vyklubat i závažný... číst dále >

Reklama