Přebalování v teplíčku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Karuzo  26.01.03 13:33
Přebalování v teplíčku

Ahoj, mamky a taťkové.

Máme doma Kubíčka :) dva dny a náme pocit, že na přebalování po koupání je v našem panelákovém bytě přeci jenom trochu chladno. V porodnici měli přebalovací stůl s infrazářiči nad ním, Kubík se tam moc rád vyhříval 8) v paprscích tepla. Ty infrazářiče byly ale slabší než ty, které možná někdo znáte z koupelen.

Nevíte někdo, zda se prodává nějaká lampička vhodná nad přebalovací stůl? V ideálním případě by měla mít jak normální žárovku tak infralampu.

Díky moc za odpověď

Martin

PS: Jinak jsem zatím všichni zdraví a šťastní. :D

Reklama

Reklama

Reakce:

Milan
Nováček 4 příspěvky 27.01.03 12:13
Přebalování v teplíčku

Ahoj, o lampičce nevím,ale můžu přidat svojí zkušenost. Máme 20-ti měsíční holčičku a bydleli jsme taky v paneláku. Já myslím, že nemá cenu se bát, je lepší, aby malý od prvních dní přivykal běžné péči ve standartních podmínkách.Uvidíš, že mu to vůbec nepřijde a bude zdravý jako řípa, protože se krásně adaptuje a zvykne si na to.Když mu budeš pořád něco přihřívat a vytvářet mu skleníkové podmínky, zvykne si i na to a pak bude mít problémy s každou změnou, protže na to nebude zvyklý a bude choulostivý. Je to sice jen můj názor, ale opřený o zkušenosti, tak si to nějak přeber :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Jsem těhotná a partner mi zahnul. Přesto zůstávám

Čekáte miminko a zjistíte, že je vám partner nevěrný. Bohužel takovou situaci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nechci tajit svůj věk, jsem na něj pyšná, říká padesátnice Kidmanová

Herečka Nicole Kidmanová letos oslavila padesátku. Za svůj věk se nestydí a... číst dále >

Emily Ratajkowski: Všichni myslí, že nejím, přitom se neustále cpu

Modelka Emily Ratajkowski (26) má dokonalé tělo bez jediného faldíku. V... číst dále >

Reklama