Reklama

Hrudkuje Nutrilon AR

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

NumLock 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.10 07:37
Nutrilon AR

Ahoj,prosím kdo z vás dává mimiskům NUTRILON AR ?Chtěla bych vědět jestli se také špatně rozmíchává a hrudkuje jako BEBA AR,nebo se mléko rozmíchává dobře.Jestli má smysl dělat změnu mléka,nebo je to stejné.Děkuji.

Reklama

Reakce:

smahulinka
Zasloužilá kecalka 844 příspěvků 14.04.10 08:26

My ho máme a rozmíchává se krásně. Párkrát zatřepeš a je to :palec:

NumLock 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.10 08:32

Bezva,to sem potřebovala vědět,bráška ho měl taky,jenomže už si nepamatuju jak se to míchalo,má skoro 3 roky a BEBU neměl.Díky!

eva76
Ukecaná baba ;) 1180 příspěvků 14.04.10 08:48

tak jsem ho dávala malé a v pohodě :palec:

smahulinka
Zasloužilá kecalka 844 příspěvků 14.04.10 09:10

a můžu se zeptat, jak dlouho jsi ho dávala? Malý je 10 měsíců a přemýšlím, že bysme už přešli na normální.

NumLock 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.10 09:27
smahulinka píše:
a můžu se zeptat, jak dlouho jsi ho dávala? Malý je 10 měsíců a přemýšlím, že bysme už přešli na normální.

Dávala sem mu ho taky tak do těch 10 měsíců a pak už ne,záleží jak se to upravilo,někomu to stačí do půl roku,někomu 8 měsíců,měli sme do 10 měsíců,protože jinak bylo všechno venku.Zkus normální a uvidíš,musí se to vyzkoušet.

eva76
Ukecaná baba ;) 1180 příspěvků 14.04.10 09:29

já osobně jenom cca 2 měsíce, se zvracením to u nás není tak hrozný. teď používám Nutrilon Extra. Poslední dobou Elinka zase trochu začala, tak jsem volala na infolinku Nutrilonu (měla jsem ten velký už otevřený) a tam mi doporučili, že v takových případech můžu koupit nutriton, který mám do mléka přidávat. Mimochodem, ten se může přidávat i do mateřského, takže to teď řeším takto. Ten Nutriton taky není zrovna nejlevnější, ale nepoužívám ho pokaždé :wink:

NumLock 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.10 09:38

Jo,jo,ale dneska s Petříkem jdu i na ultrazvuk,blinká opravdu hodně,tak polovinu co s ní vyhodí a blindí i několik hodin po jídle,.Lukášek to musel mít taky dlouho,pořád všechno lítalo ven.Jak píšu,záleží na každém mimi jak moc to má nevivinuté.

smahulinka
Zasloužilá kecalka 844 příspěvků 14.04.10 10:09

Adélce se to srovnalo snad do týdne, tak ho pomalu vysadíme. Díky :-)

karolínka.sofinka
Ukecaná baba ;) 1661 příspěvků 14.04.10 12:23

ahoj, my měli Nutrilon AR do 6 měsíců, pak už malá neblinkala, tak jsme přešli na normální UM.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >