Hrudkuje Nutrilon AR

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
NumLock
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.10 07:37
Nutrilon AR

Ahoj,prosím kdo z vás dává mimiskům NUTRILON AR ?Chtěla bych vědět jestli se také špatně rozmíchává a hrudkuje jako BEBA AR,nebo se mléko rozmíchává dobře.Jestli má smysl dělat změnu mléka,nebo je to stejné.Děkuji.

Reakce:
smahulinka
Zasloužilá kecalka 844 příspěvků 14.04.10 08:26

My ho máme a rozmíchává se krásně. Párkrát zatřepeš a je to :palec:

NumLock
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.10 08:32

Bezva,to sem potřebovala vědět,bráška ho měl taky,jenomže už si nepamatuju jak se to míchalo,má skoro 3 roky a BEBU neměl.Díky!

eva76
Ukecaná baba ;) 1180 příspěvků 14.04.10 08:48

tak jsem ho dávala malé a v pohodě :palec:

smahulinka
Zasloužilá kecalka 844 příspěvků 14.04.10 09:10

a můžu se zeptat, jak dlouho jsi ho dávala? Malý je 10 měsíců a přemýšlím, že bysme už přešli na normální.

NumLock
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.10 09:27
smahulinka píše:
a můžu se zeptat, jak dlouho jsi ho dávala? Malý je 10 měsíců a přemýšlím, že bysme už přešli na normální.

Dávala sem mu ho taky tak do těch 10 měsíců a pak už ne,záleží jak se to upravilo,někomu to stačí do půl roku,někomu 8 měsíců,měli sme do 10 měsíců,protože jinak bylo všechno venku.Zkus normální a uvidíš,musí se to vyzkoušet.

eva76
Ukecaná baba ;) 1180 příspěvků 14.04.10 09:29

já osobně jenom cca 2 měsíce, se zvracením to u nás není tak hrozný. teď používám Nutrilon Extra. Poslední dobou Elinka zase trochu začala, tak jsem volala na infolinku Nutrilonu (měla jsem ten velký už otevřený) a tam mi doporučili, že v takových případech můžu koupit nutriton, který mám do mléka přidávat. Mimochodem, ten se může přidávat i do mateřského, takže to teď řeším takto. Ten Nutriton taky není zrovna nejlevnější, ale nepoužívám ho pokaždé :wink:

NumLock
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.10 09:38

Jo,jo,ale dneska s Petříkem jdu i na ultrazvuk,blinká opravdu hodně,tak polovinu co s ní vyhodí a blindí i několik hodin po jídle,.Lukášek to musel mít taky dlouho,pořád všechno lítalo ven.Jak píšu,záleží na každém mimi jak moc to má nevivinuté.

smahulinka
Zasloužilá kecalka 844 příspěvků 14.04.10 10:09

Adélce se to srovnalo snad do týdne, tak ho pomalu vysadíme. Díky :-)

karolínka.sofinka
Ukecaná baba ;) 1661 příspěvků 14.04.10 12:23

ahoj, my měli Nutrilon AR do 6 měsíců, pak už malá neblinkala, tak jsme přešli na normální UM.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Slávek Boura píše o magii: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >