O čem si doma povídáte?

Anonymní
8.7.21 18:58

O cem si doma povidate?

Ahoj, mozna je to blba otazka, ale muzu vas poprosit, jestli mi muzete rict, o cem si doma povidate? Jsem rozvedeny a byvalka mi vycitala, ze si s ni nepovidam. Uznavam, nepovidal jsem si. Spolecne zajmy jsme nemeli, ja mam praci, kde pracuji sam se strojema, nejsem moc v kontaktu s lidmi, takze zážitky z prace 0. Jak vypoustim olej z kompresoru nebo jak povoluji srouby by ji asi nezajimalo. Byvalce denne proslo v praci 50+ lidi, takze vzdycky mela o cem mluvit. Dokonce uz jsem premyslel o nejakym kurzu (jestli existuje) nebo na ulici posloucham lidi, o cem si povidaji. Jsem asi introvert. K zivotu kamarady nepotrebuju, mam jen 2, ktery vidam tak 1× rocne. Jinak vsechen cas jsem travil v praci nebo s rodinou. Ted mam kratce pritelkyni, zatim ji vypravim o svym zivote, praci, minulosti, ale uplne mam trauma z toho, ze dojdou temata.
Dalsi moje minus je to, ze se ani o moc nezajimam, krome letadel a aut, takze treba si povidat napriklad o historii, politice…to proste nezvladam

Predem dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
33010
8.7.21 19:04
@Anonymní píše:
Ahoj, mozna je to blba otazka, ale muzu vas poprosit, jestli mi muzete rict, o cem si doma povidate? Jsem rozvedeny a byvalka mi vycitala, ze si s ni nepovidam. Uznavam, nepovidal jsem si. Spolecne zajmy jsme nemeli, ja mam praci, kde pracuji sam se strojema, nejsem moc v kontaktu s lidmi, takze zážitky z prace 0. Jak vypoustim olej z kompresoru nebo jak povoluji srouby by ji asi nezajimalo. Byvalce denne proslo v praci 50+ lidi, takze vzdycky mela o cem mluvit. Dokonce uz jsem premyslel o nejakym kurzu (jestli existuje) nebo na ulici posloucham lidi, o cem si povidaji. Jsem asi introvert. K zivotu kamarady nepotrebuju, mam jen 2, ktery vidam tak 1× rocne. Jinak vsechen cas jsem travil v praci nebo s rodinou. Ted mam kratce pritelkyni, zatim ji vypravim o svym zivote, praci, minulosti, ale uplne mam trauma z toho, ze dojdou temata.
Dalsi moje minus je to, ze se ani o moc nezajimam, krome letadel a aut, takze treba si povidat napriklad o historii, politice…to proste nezvladamPredem dekuji

A proč vlastně potřebuješ vztah, když nepotřebuješ s partnerkou mluvit? Kvůli sexu? nebo domácímu servisu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2605
8.7.21 19:05

Tak to si musis najít nějakou ukecanou, a ji bude stačit, když reknes par věci v úvodu a pak budeš kejvat a poslouchat :lol:

Já to taky většinou moc nenamluvim, neumím ani moc mluvit, zato muž, kdyz se rozjede, tak umi hezky a poutavě vyprávět fakt dlouho :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32511
8.7.21 19:06

My si povídáme o všem okolo, děti, počasí, práce, plánujeme výlety, co koupit, co doma udělat… Co třeba začít číst knihy, nebo aspoň noviny? Získáš trochu rozhled. Nemusí to být žádná těžká literatura, ale přibyde ti téma k hovoru. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6975
8.7.21 19:08
@Anonymní píše:
Dalsi moje minus je to, ze se ani o moc nezajimam, krome letadel a aut, takze treba si povidat napriklad o historii, politice…to proste nezvladamPredem dekuji

Dneska zrovna nic moc. Kdo po…al prkýnko, kam pojedem na dovču, a tak, co v práci, ale po dvou dětech a (skoro) dvaceti letech. Ale s kámošema probíráme rozmáhající se komouše v USA, třeba. Se ségrou kytičky, slimáky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32511
8.7.21 19:09
@Takyjedna píše:
Dneska zrovna nic moc. Kdo po…al prkýnko, kam pojedem na dovču, a tak, co v práci, ale po dvou dětech a (skoro) dvaceti letech. Ale s kámošema probíráme rozmáhající se komouše v USA, třeba. Se ségrou kytičky, slimáky…

Jo, slimáci jsou děsní zmetci. Taky vám všechno žerou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6052
8.7.21 19:11

Tak my s manželem jsme oba trochu nemluvni, manžel tedy přeci jen více. Jsou večery, kdy si fakt jdeme každý po svém. Nemusíme povídat za každou cenu. Mně třeba introvertni chlap vyhovuje, uzvanene muže nemusím. Témata obecná, jídlo, úklid, práce, ale pak řešíme i aktuální témata, politiku, knihy, filmy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3563
8.7.21 19:12

O práci, o plánech do budoucna (krátko-, středně- i dlouhodobých), dění ve světě, politice, teď jsme zrovna řešili playstation hry, co kdo z nás čet, co si myslíme o seriálu co máme zrovna rozkoukanej, někdy o historii, hudbě, filmech, knížkách, to je furt něco.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6975
8.7.21 19:13
@Tinuvien píše:
Jo, slimáci jsou děsní zmetci. Taky vám všechno žerou?
:) Jo, hajzlíci, jeden večer jsem si na chatu přivezla moje pečlivě vypiplanéokurčičky, nechala jsem je ještě v květináčích, že je ráno zasadím a ráno tam nebyly ani stonky!!! Teď mám vypiplanou další várku, tak zítra uvidíme. Už mám přichystané skořápky.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9621
8.7.21 19:13

Nejvic se bavime stale dokola o nasich spolecnych zajmech, zazitcich a planech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.7.21 19:16

Doma někdy úplně o všem a to o sobě chlap taky říká, že není upovídaný, ale spíš tichý typ. Rozebíráme společné zážitky, plány, dovolená, výběr nového auta, rybařina, aktuálně u nás hodně frčí fotbal, dostavba domu a s tím spojená výroba nábytku svépomocí (taťka chtěl kluka a tak mě tak vychoval, takže jsou mi chlapský témata blízký).
Když je prostě čas, tak oba mlčíme, každej si čteme to svoje nebo koukáme na to svoje. Já si pustím hudbu, zpívám si a tancuju po kuchyni při vaření. Chlap je na pc/mobilu…nepotřebujeme pořád mluvit jako znak spokojeného partnerství. Jsme sice spolu, ale zároveň jsme dvě samostatné jednotky-nepotřebujeme na sebe být permanentě nalepení a věnovat se JEN jeden druhému.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1934
8.7.21 19:53

Manžel toho taky moc nenapovídá a někdy mě to celkem štve hlavně když mu něco 10 minut vyprávim a on se pak zeptá Co jsi říkala? :mrgreen: naše téma je teď hlavně rekonstrukce, plány na léto. Pak klasika jídlo, děti. Nějaký drby. Sex :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
383
8.7.21 19:53

My máme teď velké téma rekonstrukci bytu, jinak tak běžně..zvířata co máme, děti co máme, muž vykládá co v práci, řešíme jestli pojedeme na dovču nebo letos ne atd. no vždy je o čem. a někdy jsme ticho a mele jen syn (8let)..ten ani nepotřebuje reakci, ale jen mele..je to šílený :mrgreen: (o minecraftu, o písničkách, o kamarádech, o mladším bráchovi, o zvířatech, vymýšlí si různá slova a mele, mele a mele..)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22717
8.7.21 19:54

O všem, děti, prace, co kdo dělal přes den, plánujeme třeba na víkend, probirame filmy, drbeme kamarády a rodinu, aktuálně dost řešíme i třeba opatření co nás otravují…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.7.21 19:55
@Takyjedna píše: :) Jo, hajzlíci, jeden večer jsem si na chatu přivezla moje pečlivě vypiplanéokurčičky, nechala jsem je ještě v květináčích, že je ráno zasadím a ráno tam nebyly ani stonky!!! Teď mám vypiplanou další várku, tak zítra uvidíme. Už mám přichystané skořápky.

Promin, OT ale jaký odrůdy okurčiček teď budeš sázet? :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat