Rozvod konečně

Anonymní
8.7.21 00:34

Rozvod konečně

Zítra je konečně rozvodové stání a doufám že mě rozvedou a budu ji most konečně vyhodit z domu. Poslední 2 měsíce jsou pro mě naprosté peklo jeden den brečí že neví co bude dělat a kam půjde pak zase brečí že mě miluje že jsem láska jejího života a to nejlepší co ji v životě potkalo a pak na mě pro změnu jenom řve a nadává mě že je to vše všechno moje vina a pokud se s ní rozvedu tak se zabije prostě to už psychicky nedávám v 31 letech jsem chtěl pomalu zakládat rodinu a ne se nervovat. Nechápu co jiného čekala řekl jsem jí to než jsme spolu začali chodit a pak důrazně před svatbou emocionální nebo fyzická nevěra pro mě znamená konec.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21405
8.7.21 01:07

Napočítala jsem 11 chybějících čárek. Se z toho vobkreslím…
Máš nějaký dotaz, který by jsi chtěl zodpovědět nebo to byl jen výlev emocí před spaním?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8076
8.7.21 01:11

A vy spolu ještě bydlíte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48849
8.7.21 05:09

https://www.pravniprostor.cz/…u-manzelstvi

Obavam se, ze z domu ji jen tak nevykopnes

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9591
8.7.21 08:12

To, že vás rozvedou neznamena, že ji můžeš vyhodit na ulici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6679
8.7.21 08:16

Chápu dobře, že ti byla nevěrná, tak se chceš rozvést? To je pochopitelné. Jsou lidi, co se přes nevěru nepřenesou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4452
8.7.21 08:41

To máš blbý, no. Vtipný je snažit se zakázat tu emocionální nevěru :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6679
8.7.21 08:43
@Julča001 píše:
To máš blbý, no. Vtipný je snažit se zakázat tu emocionální nevěru :lol:

Já myslím, že to není o zakazování. Jen věděla od začátku, že on neodpustí žádný typ nevěry. Ani tu fyzickou nevěru přece nezakazuješ, je to na každém, jak a pro co se rozhodne, ale pak musí nést případné následky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48849
8.7.21 08:44
@Julča001 píše:
To máš blbý, no. Vtipný je snažit se zakázat tu emocionální nevěru :lol:

s levackou je to emocionalni, nebo fyzicka nevera? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13296
8.7.21 08:51

Byla ti nevěrná emočně nebo fyzicky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13296
8.7.21 08:52

Pokud máte SJM, tak ji vyhodit nemůžeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4452
8.7.21 08:57
@Kfětoslava píše:
Já myslím, že to není o zakazování. Jen věděla od začátku, že on neodpustí žádný typ nevěry. Ani tu fyzickou nevěru přece nezakazuješ, je to na každém, jak a pro co se rozhodne, ale pak musí nést případné následky.

Zakázat je myšleno spíš v uvozovkách. Neumím si představit, že bych se s partnerem rozvedla, kdyby se sice zamiloval do někoho jiného, ale rozhodl by se mi být věrný a zůstat se mnou. To přece časem přejde. Neříkám, že by mě to nebolelo, ale to se může stát každému, záleží jestli to živí a jak s tím naloží. Chlapa, který by mi před svatbou řekl, že pokud se zamiluji, tak končíme, bych si nevzala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48849
8.7.21 09:02
@topazio píše:
Pokud máte SJM, tak ji vyhodit nemůžeš.

nemuze ani, kdyby bydleni bylo jen jeho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13296
8.7.21 09:08
@Anonymní píše:
Zítra je konečně rozvodové stání a doufám že mě rozvedou a budu ji most konečně vyhodit z domu. Poslední 2 měsíce jsou pro mě naprosté peklo jeden den brečí že neví co bude dělat a kam půjde pak zase brečí že mě miluje že jsem láska jejího života a to nejlepší co ji v životě potkalo a pak na mě pro změnu jenom řve a nadává mě že je to vše všechno moje vina a pokud se s ní rozvedu tak se zabije prostě to už psychicky nedávám v 31 letech jsem chtěl pomalu zakládat rodinu a ne se nervovat. Nechápu co jiného čekala řekl jsem jí to než jsme spolu začali chodit a pak důrazně před svatbou emocionální nebo fyzická nevěra pro mě znamená konec.

Emoční nevěra? To ti může být nevěrná i s nějakým hercem. Platonicky se zamiluje do idola. Navrhl si jí rozvod? Z tebe nemám dobrý pocit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6679
8.7.21 09:08
@Julča001 píše:
Zakázat je myšleno spíš v uvozovkách. Neumím si představit, že bych se s partnerem rozvedla, kdyby se sice zamiloval do někoho jiného, ale rozhodl by se mi být věrný a zůstat se mnou. To přece časem přejde. Neříkám, že by mě to nebolelo, ale to se může stát každému, záleží jestli to živí a jak s tím naloží. Chlapa, který by mi před svatbou řekl, že pokud se zamiluji, tak končíme, bych si nevzala.

Tak máš to jinak, potřebuješ volné pole.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat