Propast mezi námi.

Anonymní
7.7.21 11:30

Propast mezi námi.

Ahoj všem,

jdu se k vám vyzpovídat. Mám přítele se kterým jsem deset let a je jak můj nejlepší kamarád, tak i člověk, na kterého se můžu spolehnout. Nebo aspoň se jsem si to do nějaké doby myslela.

Poslední dobou ho opravdu nepoznávám. Co jsme se přestěhovali, je vzteklý, nemluví semnou, odsekává mi. Na syna je taky nervózní. Oba jsme v práci skoro pořád a když přijdeme domů, už vím, že bude bez nálady. Když se ho zeptám co se děje, není mi schopný odpovědět a to spolu řešíme opravdu všechno. Doma mi přestal pomáhat a už ho prý i se*ou kytky na skřínkách. Ať si je dám do háje. Pořád chodí a něco mu vadí a proč nic nedělám pořádně… a tak dále. Připadá mi to, jak kdyby mu tam vadila moje přítomnost 🤷‍♀️.

Já vůbec nechápu proč nastal takový obrat a proč vůbec nastal. Mám pocit, že se mezi námi tvoří propast. Syn je z toho taky zmatený. Omlouvám se, jestli je to zmatený, ale jsem z toho dost nešťastná a bezmocná. Nemáte to taky tak někdo? Prosím anonym…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
823
7.7.21 11:32

Nema nejakou jinou slecnu/pani? Takove emocionalni ochladnuti obvykle nebyva bez priciny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.7.21 11:35

@Sardelka myslím si, že ne. On je ten typ věrného člověka. A hlavně by na to asi neměl čas. A jestli jo, tak to hodně dobře skrývá. Těžko říct. ☹️

• Citovat
  • Nahlásit
544
7.7.21 11:40

Taky mě hned napadlo, jestli někoho nemá… nebo se třeba jen nezakoukal jinde… jedině tak bych snad chápala takovou změnu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7331
7.7.21 11:44
@Anonymní píše:
@Sardelka myslím si, že ne. On je ten typ věrného člověka. A hlavně by na to asi neměl čas. A jestli jo, tak to hodně dobře skrývá. Těžko říct. ☹️
Žádný typ věrného člověka neexistuje. Taky sazim na to ze ma jinou.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4166
7.7.21 11:47

Mě teda taky hned napadlo, že v tom bude nějaká jiná ženská… Mohl zahnout jednorázově, mohl se do nějaké zakoukat, může mít milenku… Nebo mu hráblo, ale k tomu taky musí být nějaká příčina..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.7.21 11:50

@darekp no má opravdu hodně práce. Teď jak trošku pominulo covidové období, tak se mu nahrnulo spousta zakázek. Je možný, že mu mohlo hrábnout z tohodle?

• Citovat
  • Nahlásit
7485
7.7.21 11:57

Taky myslim milenka, bohuzel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26636
7.7.21 11:58
@Anonymní píše:
@darekp no má opravdu hodně práce. Teď jak trošku pominulo covidové období, tak se mu nahrnulo spousta zakázek. Je možný, že mu mohlo hrábnout z tohodle?

No nebo ta „práce“ není tak úplně v práci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3175
7.7.21 12:02

Tak za praci se da schovat, že…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7485
7.7.21 12:04
@Martina84 píše:
Tak za praci se da schovat, že…

No, tak to bylo u nás… pořád jen samá práce a pak z toho vylezla milena… která už nehodlala čekat a dala o sobě vědět… A taky jsem si říkala že exmanžel není takovej… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.7.21 12:07

Tak na mě byl manžel naopak jak milius, když si našel mladou slečnu ;)
Podobně protivnej byl vždycky, když se něco podělalo v práci.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní

@Coco 74 to mi ani neříkejte ☹️.

• Citovat
  • Nahlásit
4166
@Anonymní píše:

No tak je možný, že má v práci velkej stres a vybíjí si to doma na vás :nevim: nezkoušela sis s ním promluvit? Jak to v tý práci má? Nebo nějak opatrně se ho zeptat a zjistit, co ho trápí? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1119
7.7.21 12:09
@Anonymní píše:

Já nechci hned dělat chytrou, ale já taky myslela, že mám zlatíčko a ruku do ohně bych za něj dala..no, dnes už ne..Jako nebyla to úplně 100% nevěra, byla ve fázi teda hooodne zajímavých sms, ale dost to pošramotilo vztah
Ne, nelezla jsem mu do mobilu, on mi dal svůj starší, protože můj přestal fungovat. A jak jsem se s ním učila zacházet, kde co je..vykoukla na mě historie, nevěděl, že se to uložilo. Se slečnou teda vlastně něco měl, ale úplně v začátcích našeho vztahu, kdy to s náma bylo takové nejasné. Ale pak to domlouvání, kdy se sejdou atd..nebudu to raději rozebírat, co vše tam bylo, tak to bylo v době, kdy syn měl asi 15 měsíců. Ano, byly nějaké hádky doma, což byl asi impuls k tomuto.Ale nakonec to vyšumělo, co jsme pochopila. A utla to slečna.
Takže já už nežiju na obláčku: on takový není a tohle by neudělal. Pardon za slohovku. Nechci ti tím něco podsouvat, jen jak si to napsala, tak to samé jsem tenkrát byla já. On nikdy, je to vzorný otec a partner.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat