Krev v puse - o co může jít?

Anonymní
17.7.19 21:18

O co může jít?

Dobrý večer všem :mavam: anonym z důvodu textu o zdraví.
Maminky, vůbec nevím o co by mohlo jít.
Poslední měsíc pořád cítím krev v puse, dásna mi nekrvácí, prášky, které by to způsobovaly neberu. Z ničeho nic se to prostě objeví :think:
Do toho pár dnů v krku cítím takový ten pocit “knedlíku v puse”. Nevíte o co by mohlo jít?
A když šáhnu na krk, tak cítím takovou bulku.
Budu ráda za rady :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24400
17.7.19 21:26

Nemas cepy v krku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
17.7.19 21:28

Bulka/bulky muzou byt taky uzliny. K tomu pocasi, hlavne vedra k takovym krcnim nemocem nahravaji.Taky staci aby ses napila vychlazeneho piti a je to…Zkusila bych se zalecit necim protizanetlivym.Bud prirodni lecbou, nebo treba ibalginem, zalezi co preferujes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

@wildcherry Nemám :?

• Citovat
  • Nahlásit
41632

Neptej se na diskusním webu a mazej k doktorovi.
Může to být cokoli a my to tady nevymyslíme. Držím palce, ať je to nějaká banalita.
A jakkoli nechci strašit, nemusí to být banalita. Val val.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
17.7.19 21:29

A nebo doktor, tady vic asi nevymyslime :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.7.19 21:30

@wildcherry Vychlazené pití nepiju, ale díky moc. Mě napadalo, jestli to není od štítné žlázy ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.7.19 21:31

@sirikit Dobře, díky moc :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
24400
17.7.19 21:37
@Anonymní píše:
@wildcherry Vychlazené pití nepiju, ale díky moc. Mě napadalo, jestli to není od štítné žlázy ;)

Taky me to napadlo, ale to uz by ti vazne dokazal potvrdit jen lekar🤔.Pokud mas pocit, ze to od nachlazeni, ci nejakeho prechozeni nemas, ja na to treba trpim fest v horkach-klima atd, proto jak jsem psala-zalecit ze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41632
17.7.19 21:37
@Anonymní píše:
@sirikit Dobře, díky moc :kytka:

Ahať, mně vyprávěl kamarád - když se mu to stalo, už mu pravda bylo k padesátce, že měl pořád takový divný pocity v puse, krev.. :think: :think:, pak se mu zničehonic cosi vyvalilo 8o, plná pusa krve - a ona rakovina krku, tváře, ani přesně nevím, o to bylo, na tyhle detaily se člověk hrůzou neptá. :( :( Ale nic nic nic, zdravej - a najednou ztělesněný peklo. 8o
Všecko dobře dopadlo, už je to pár let, série chemo, ozářko, ale žije a dokonce pracuje.
U Tebe je to určitě nějaká blbost, ale určitě bych se na to šla optat někoho kvalifikovaného, než abych se nechala falešně uklidnit nějakým zdejším „to jsou afty“ a tak podobně.
Ono líp přijít desetkrát zbytečně, než jednou pozdě.
Ale u Tebe to určitě bude dobrý, nechci si hrát na tetu Černou kroniku, člověk si prostě jen líp pamatuje tyhle horrory, než banální kraviny. :kytka: :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
17.7.19 21:44
@sirikit píše:
Ahať, mně vyprávěl kamarád - když se mu to stalo, už mu pravda bylo k padesátce, že měl pořád takový divný pocity v puse, krev.. :think: :think:, pak se mu zničehonic cosi vyvalilo 8o, plná pusa krve - a ona rakovina krku, tváře, ani přesně nevím, o to bylo, na tyhle detaily se člověk hrůzou neptá. :( :( Ale nic nic nic, zdravej - a najednou ztělesněný peklo. 8o
Všecko dobře dopadlo, už je to pár let, série chemo, ozářko, ale žije a dokonce pracuje.
U Tebe je to určitě nějaká blbost, ale určitě bych se na to šla optat někoho kvalifikovaného, než abych se nechala falešně uklidnit nějakým zdejším „to jsou afty“ a tak podobně.
Ono líp přijít desetkrát zbytečně, než jednou pozdě.
Ale u Tebe to určitě bude dobrý, nechci si hrát na tetu Černou kroniku, člověk si prostě jen líp pamatuje tyhle horrory, než banální kraviny. :kytka: :P

8o chudak, jeste ze to dobre dopadlo. S necim takovym clovek proste nepocita-nechce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.7.19 21:49

@sirikit Ještě že to mu to dobře dopadlo 8o
Asi si s tím zajdu k doktorovi a zajdu na endokrinologii, u nás je ten problém, že volno mají jen v lednu, už 2 nemocnice mě odřekli, že to nejde, až v lednu a to je mám docela daleko :roll: ještě mi zbývá jedna, která je asi 100km daleko :poblion:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.7.19 21:50

@wildcherry Přesně. Člověk věří zkušeným a kvalifikovaným a nakonec se z toho vyklube toto :(

• Citovat
  • Nahlásit
41632
17.7.19 23:07
@Anonymní píše:
@sirikit Ještě že to mu to dobře dopadlo 8o
Asi si s tím zajdu k doktorovi a zajdu na endokrinologii, u nás je ten problém, že volno mají jen v lednu, už 2 nemocnice mě odřekli, že to nejde, až v lednu a to je mám docela daleko :roll: ještě mi zbývá jedna, která je asi 100km daleko :poblion:

Až v lednu… 8o To je fakt hrozně za dlouho. :nevim:
Zkus normálně obvoďáka, jestli máš nějakého příčetného, někam Tě s tím pošle.
Na tu štítku by nejspíš stačil i internista, oni už si Tě přehodí někam, kam bude potřeba.
Je to pusa/krk/nosohltan, takže to klidně může spadnout do specializace ORL.
Prostě nechat se proklepnout a pak s největší pravděpodobností zjistit, že je to jenom nějaká „houska na krámě“, kterou stačí přeléčit ATB třeba, ale pořád lepší, než rok odkládat vyšetření a pak slyšet škoda, že jste nepřišla před půl rokem :zed: ".
Pak napiš, co Ti řekli. :hug: :kytka: Třeba to uklidní někoho, kdo na tom za pár týdnů/měsíců bude podobně. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.7.19 08:57

@sirikit Dobře, zkusím obvoďáka a pak teda uvidím, snad mě někam pošle. Jasně, napíšu :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama