Obálková metoda a odmítnutí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Markett3
Povídálka 47 příspěvků 08.03.17 19:57
Obalkova metoda a odmitnuti

Ahoj, třeba mi tu některá poradite. U nás ve městě nabízí k pronájmu byt a výherce se zjistí podle obalkove metody. Moje otázka zní pokud by jsme dali nejvyšší nabídku a tudíž by jsme ten byt měli dostat my, je možné to pak odmítnout? Aby to pak dostala další nabídka? Děkuji :)

Reakce:
Bong
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.17 19:59

A proc to hlavne chcete zkouset a pak odmitat?

Markett3
Povídálka 47 příspěvků 08.03.17 20:03

Jako líbil se mi ten byt ale přišli jsme i na pár nevýhod a pořád se rozhodujeme jestli to zkusit nebo ne, takže kdyby jsme to zkusili, vyhráli a pak se rozhodli že to nechceme jestli je ta možnost

renduli
Závislačka 3127 příspěvků 08.03.17 20:15

@Markett3 Nedostali jste k tomu nějaké formuláře, kde by byly podmínky napsány? Nebo se koukni na stránku obce (pronajímatele).

hani28
Ukecaná baba ;) 1226 příspěvků 08.03.17 20:19

Tak dokud nemate podepsanou smlouvu o pronajmu atd, tak podle mne odstoupit muzete vzdy…

monrom
Nováček 08.03.17 20:36

@Markett3 Podle mne to odmítnout jde. U nás jsou také obecní byty, které po rekonstrukci nabízejí touhle metodou. Přečetla bych si ale podmínky, které u takovéto soutěže bývají připojené, aby pak člověk nebyl překvapený.

Pandulka
Zasloužilá kecalka 705 příspěvků 08.03.17 20:36

My to měli tak, že na začátku se skládala jistina (byl to cca 2× nebo 3× nájem) a pokud bychom vyhráli a odmítli, tak by tato jistina propadla…
Mělo by to vše být napsané v podmínkách soutěže. Většinou to mívají města ošetřené a platí se za odstoupení „pokuta“

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1694 příspěvků 08.03.17 21:21
@Pandulka píše:
My to měli tak, že na začátku se skládala jistina (byl to cca 2× nebo 3× nájem) a pokud bychom vyhráli a odmítli, tak by tato jistina propadla…
Mělo by to vše být napsané v podmínkách soutěže. Většinou to mívají města ošetřené a platí se za odstoupení „pokuta“

My to měli taky takto. Museli jsme předem zaplatit 10 % hodnoty bytu. Kdybychom vyhráli a odmítli, peníze by propadly obci.

AstraG
Závislačka 4437 příspěvků 09.03.17 12:19

Působí to na mě tak, že chcete podat dvě obálky a pak odmítnout vyšší nabídku :lol: Pokud odstoupíte, jistě to nebude zadarmo a zaplatíte nějaké,,storno,, všichni to mají dobře ošetřené. Nabízejte jen tolik, kolik jste za to ochotni dát ;)

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska jako byznys? Zlata Adamovská s Petrem Štěpánkem na vztahu pořádně vydělávají

Oba jsou skvělými herci, kteří jsou zárukou kvality a sledovanosti. Manželé... číst dále >

Zavřená komnata Jitky Zelenkové: Proč zůstala na „stará kolena“ úplně sama?

Láska k jednomu muži dostala zpěvačku Jitku Zelenkovou (68) až na samé dno.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >