Obálková metoda a odmítnutí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Markett3
Povídálka 47 příspěvků 08.03.17 19:57
Obalkova metoda a odmitnuti

Ahoj, třeba mi tu některá poradite. U nás ve městě nabízí k pronájmu byt a výherce se zjistí podle obalkove metody. Moje otázka zní pokud by jsme dali nejvyšší nabídku a tudíž by jsme ten byt měli dostat my, je možné to pak odmítnout? Aby to pak dostala další nabídka? Děkuji :)

Reakce:

Bong 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.17 19:59

A proc to hlavne chcete zkouset a pak odmitat?

Markett3
Povídálka 47 příspěvků 08.03.17 20:03

Jako líbil se mi ten byt ale přišli jsme i na pár nevýhod a pořád se rozhodujeme jestli to zkusit nebo ne, takže kdyby jsme to zkusili, vyhráli a pak se rozhodli že to nechceme jestli je ta možnost

renduli
Závislačka 3040 příspěvků 08.03.17 20:15

@Markett3 Nedostali jste k tomu nějaké formuláře, kde by byly podmínky napsány? Nebo se koukni na stránku obce (pronajímatele).

hani28
Ukecaná baba ;) 1157 příspěvků 08.03.17 20:19

Tak dokud nemate podepsanou smlouvu o pronajmu atd, tak podle mne odstoupit muzete vzdy…

monrom
Echt Kelišová 9686 příspěvků 08.03.17 20:36

@Markett3 Podle mne to odmítnout jde. U nás jsou také obecní byty, které po rekonstrukci nabízejí touhle metodou. Přečetla bych si ale podmínky, které u takovéto soutěže bývají připojené, aby pak člověk nebyl překvapený.

Pandulka
Kecalka 484 příspěvků 08.03.17 20:36

My to měli tak, že na začátku se skládala jistina (byl to cca 2× nebo 3× nájem) a pokud bychom vyhráli a odmítli, tak by tato jistina propadla…
Mělo by to vše být napsané v podmínkách soutěže. Většinou to mívají města ošetřené a platí se za odstoupení „pokuta“

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1594 příspěvků 1 inzerát 08.03.17 21:21
@Pandulka píše:
My to měli tak, že na začátku se skládala jistina (byl to cca 2× nebo 3× nájem) a pokud bychom vyhráli a odmítli, tak by tato jistina propadla…
Mělo by to vše být napsané v podmínkách soutěže. Většinou to mívají města ošetřené a platí se za odstoupení „pokuta“

My to měli taky takto. Museli jsme předem zaplatit 10 % hodnoty bytu. Kdybychom vyhráli a odmítli, peníze by propadly obci.

AstraG
Závislačka 4406 příspěvků 09.03.17 12:19

Působí to na mě tak, že chcete podat dvě obálky a pak odmítnout vyšší nabídku :lol: Pokud odstoupíte, jistě to nebude zadarmo a zaplatíte nějaké,,storno,, všichni to mají dobře ošetřené. Nabízejte jen tolik, kolik jste za to ochotni dát ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >