Reklama

Lidl Pardubice - džínové harémové kalhoty?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kačaba93
Nováček 10 příspěvků 07.03.17 16:01
Lidl Pardubice - džínové harémové kalhoty?

Ahoj! :-)
Chci se zeptat, nekupoval jste někdo z okolí Pardubic harémové džinové kalhoty za 200,– a nejsou Vám velké? Koupila jsem si naivně 38, ale potřebovala bych tak 40-42. Tak mě napadlo, než to reklamovat, zda si některá z Vás koupila naopak třeba větší, že bysme je mohli vyměnit :-).
Měla jsem je jednou na sobě, když jsem si je zkoušela jinak nepoužité. Koupila jsem je před hodinou.
Ještě bych se ráda zeptala, když si je půjdu nakonec vyměnit, mohu i do jiné pobočky Lidlu? Díky a hezký den :-)

Reklama

Reakce:

AliTad
Kelišová 5263 příspěvků 07.03.17 16:20

Vracet jde i na jiných pobočkách.

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 07.03.17 17:48

Vymenit muzes kdekoliv, absolutne bez problemu.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Václav Postránecký náhle končí v televizi. Nemoc si vybírá svou daň

Snažil se být statečný a splnit své pracovní závazky, zdravotní stav ale již... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama