Obávaný potrat ????

8.9.21 20:20

Obávaný potrat ????

Dobrý večer, před týdnem jsem zjistila že jsem těhotná pro jistotu jsem si udělala ještě dva testy abych měla úplnou jistotu. A dneska přišla rána, :,( začala jsem krvácet a bojím se že o to malé přijdu. Máte s tím někdo zkušenost prosím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
8.9.21 20:22

Stát se to může, ale může se i tak udržet. Pokud se o mimco bojis, tak jet do nemocnice.Tady nejsme doktoři.

• Citovat
  • Nahlásit
24487
8.9.21 20:23

@Nikola3310 to je celkem běžné, takhle dopadá hodně těhotenství, já to zažila 2×, prostě sem dokrvacela a bylo po všem. Ten začátek je buď a nebo no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2823
8.9.21 20:26

Stalo se mi to nekolikrat bohuzel…v nemocnici ti nepomuzou, max ti muzou napsat utrogestan, ale to muze i tvuj doktor zitra, na pohotovost to fakt nema cenu… zadne zazraky v tomto ohledu neexistuji..bud to nic neni, nebo je po vsem…kdyz se mi to stalo poprve, po dvou letech snazeni, byla jsem v soku, jak snadno je vse pryc a uz jsem pak nikdy nemela radost z pozitivniho testu… toto je ale ma osobni zkusenost a drzim palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1263
8.9.21 20:44

Já teda při prvním těhotenství na pohotovost kvůli krvácení jela, hrozně mě to vystrašilo a tak nějak vůbec jsem nevěděla co dělat, bylo to okolo 7tt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18507
8.9.21 21:00

Je to běžný, častý, nic to nemusí znamenat a příště to může vyjít

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
789
8.9.21 21:05

Je to buď a nebo. Osobně mám zkušenost, že se zárodek i přes krvácení (ne silné) udržel. Přeju ti, ať to dopadne dobře :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9843
8.9.21 21:09
@Zlatývoči píše:
Je to buď a nebo. Osobně mám zkušenost, že se zárodek i přes krvácení (ne silné) udržel. Přeju ti, ať to dopadne dobře :kytka:

Já silné měla od 6.tydne, týden po zjištění tehu a neudržel se, ale mela jsem i jiné problémy k tomu. Doporučili mi i Ascorutin, staví krvácení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3246
8.9.21 21:12

Bohužel je to časté :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
443
8.9.21 21:13

Já krvacela trochu, brala jsem utrogestan a pak později znovu, tak jsem brala progesteron (to je to samé) a magnezium. Ale je to bohužel buď anebo. Pokud nekrvacis hodně a nic te neboli, tak by to mělo byt v pořádku, držím palce. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Mrg
83
8.9.21 21:18

Krvacela jsem od začátku těhotenství až do 4 měsíce. První dva měsíce jsem ani nevěděla, že jsem v tom. Brala jsem to jako menstruaci, kterou nemivam nijak silnou. Pak když už jsem to věděla, tak jsem byla každou chvíli na ultrazvuku v nemocnici a dostala jsem i ten již zmiňovaný ascorutin. Vše se srovnalo od 5 měsíce. Pro změnu jsem si pak musela píchat clexane na ředění krve.

Takže… Určitě bych to nepodceňovala a zajdi na gyndu, ať ti potvrdí, že je vše v pořádku. Nemusí to však hned znamenat to nejhorší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22439
8.9.21 21:51
@Nikola3310 píše:
Dobrý večer, před týdnem jsem zjistila že jsem těhotná pro jistotu jsem si udělala ještě dva testy abych měla úplnou jistotu. A dneska přišla rána, :,( začala jsem krvácet a bojím se že o to malé přijdu. Máte s tím někdo zkušenost prosím

Pokud je embryo zdravé, udrží se i přes krvácení a bez pomoci lékařů. Pokud má nějakou vadu, neudrží ho v děloze ani svěcená voda. Věř přírodě, že ví co dělá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.9.21 15:15

@Nikola3310 já krvácela u obou dětí, dost a doprovázeno neskutečnou bolestí zad. Nikdy nikdo žádnou příčinu neobjevil. Přešlo to samo cca ve 11tt. Děti jsou obě v pořádku, živé a na světě. Takže snad jen mohu popřát to stejné, protože já jsem důkaz toho, že potrat to být nemusí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat