Občasná bolest v podbřišku

Anonymní
4.1.20 10:28

Občasná bolest v podbřišku

Dobrý den,
Chvíli po skončení menstruace mě začalo bolet uprostřed podbřišku, bolest mě nijak neomezuje, jsem po císařském řezu 2 a půl roku zpátky a bolí mě v okolí jizvy, jakoby mě tam tlačí. Není to prudká bolest, poslední dobou se objevuje častěji. S manželem jsme se domluvili že zkusíme druhé miminko a začalo mě to bolet den po prvním nechráněném styku, cca 2-3 dny po menstruaci. Ovulaci mám celkem přesně uprostřed cyklu, cítím ji na sobě. Test jsem si pro jistotu dělala a je negativní. Další menstruaci mám mít 9.1. V pondělí zavolám Dr a objednám se ale vrtá mě hlavou co to může být. Nemáte někdo zkušenost?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
216
4.1.20 13:39

Takhle jsem to měla když jsem měla cystu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.7.20 16:42

Dobrý den, chci se zeptat mám od vcera blokly krk a k tomu se přidala bolest hlavy a pocit na zvracení. Poté jsem začala mít i náhle bolesti v,, podbrisku" nevím jak to popsat, někdy když se pohnu,, spatne '' tak to bolí a prijde mi jako kdybych to mela nastydle. Myslím že kolem vaječníků (vejcovodu) to mam, jen na leve straně a i k tomu tlak na konecnik. Menstruaci bych mela dostat až za cca 12 dnu. Nevíte co by to mohlo být?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat