Míč na cvičení

Anonymní
3.1.20 22:15

Míč na cvičení

Ahoj holky, při propuštění z nemocnice mi bylo ve zprávě napsáno, že mám cvičit na míči, mám problémy ze zády (vypadáto na vyhřezlou bederní plotenku), MR budu mít 15tého tak tam se ukáže víc. Ale vůbec nevím jakou velikost míče a jak se tento míč jmenuje. Koukala jsem na netu, kde mi vyskočil rehabilitační míč, ale nevím zda je to on a velikosti tam bylo více. Pokuď ho někdo máte tak prosím o radu :think:. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1822
3.1.20 22:25

Ja bych teda necvicila bez domluvy s rehabilitaci nebo fyzioterapeutem, vzdyt pokud by se ti hnula vic, mohla bys mit velke bolesti a hrozila by i operace. Jinal asi mysleli gymnasticky mic, je vice velikosti podle toho jak jsi vysoka.Ale da se cvicit i s overballem. Ale ja bych se teda ted honem do niceho nepoustela

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.1.20 22:31

Ahoj, míč se vybírá podle tvé výšky. Pokud měříš asi 160-169 cm, bude to míč průměr 65 cm. Nad 170cm - 75cm.
Nejlepší značka italská Ledragoma Gymnastikball maxafe. Doporučuji nekupovat čínu, tam označená velikost neodpovídá, míč bývá menší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.1.20 22:33

@tini podle zprávy mám cvičit každý den po dvou hodinách cviky co mi rehabilitační sestra ukazovala v nemocnici. (cvik kobra, kočku, zvedání pánve a protahování páteře) a ve zprávě mam napsaný právě ten míč i když mi ani rehabilitační sestra neukázala jak sním pořádně manipulovat. Tak se na něj asi zatím vyprdnu raději aby se mi můj stav nezhoršil. I když mi kapačky pomohli jen pět dnů a teď už mám zase bolesti den co noc, musim vydržet do MR aby se zjistilo více. Je to peklo stou bolestí takhle žít. :?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
3.1.20 22:35
@Meduňková píše:
Ahoj, míč se vybírá podle tvé výšky. Pokud měříš asi 160-169 cm, bude to míč průměr 65 cm. Nad 170cm - 75cm.
Nejlepší značka italská Ledragoma Gymnastikball maxafe. Doporučuji nekupovat čínu, tam označená velikost neodpovídá, míč bývá menší.

Moc děkuji, mrknu na něj a až půjdu na rehabilitace tak se zeptám jak sním vůbec manipulovat :think:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama