Obchod s kočárky v HK - spěchá

2901
5.5.08 14:06

Obchod s kočárky v HK - spěchá

Ahoj holky,

(předem se omlouvám za založení nové „kočárkové“ diskuse - zkoušela jsem tohle téma hledat, ale bez úspěchu. Adminy prosím - ve středu možno klidně smazat!!!!)

Holky, co jste z Hradce - poraďte prosím nějaký superobchod s kočárky. Jedeme tam ve středu a rádi bychom skoukli co nejširší spektrum toho, co je teď k mání…

Děkuju za radu!

Baghira

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4
5.5.08 14:23

Ahoj Baghiro,
největší sortiment mají v John Nellu v Kuklenách http://www.detske-kocarky.eu/

hodně štěstí při výběru Terka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6909
5.5.08 14:32

Ahojda,taky jsem kočár koupili u John Nella :wink: Moc ochotné prodavačky a zas nebyl o tolik dražší než na netu,ale nevím jak to je teď :?
Renata

Ještě je myslím Finesa na Pěší zoně,jinak nevím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39
5.5.08 15:09

Ve Finese na pěší zóně kočárky nemají.
Jedině Johnnell v Kuklenách (fakt obrovský výběr!)
a taky Chicco u Hypermarketu Tesco, ale tam až takový výběr ani ochota není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6909
5.5.08 15:13

Prvosenko,to máš pravdu,Chicco je opravdu hrozné,připadám si tam,že vždy prodavačky hodně se svým dotazem obtěžuji :evil: :roll:

Na podzim teda ale ve Finese tam vzadu v místnosti kočárky měli :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2901
5.5.08 16:00

Holky, díky moc za rychlý tip:) Určitě se tam koukneme!!!

A že jsem tak zvědavá - jaképak kočárky jste si tam vybraly vy? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6909
5.5.08 17:47

Tak my vybrali X-landera xa,teď jsme změnili na xt(trojkolku) :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39
5.5.08 17:54

My máme Peg pérego UNO (ta nová kolekce je úžasná)
a starší kolekci Jané carrera.
S obojím jsme velmi spokojení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39
5.5.08 17:55

Tedy Peg pérego máme taky starší kolekci (byla o 2 tis. levnější).
Super kočárek na zimu, zateplený, má různé vychytávky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2901
6.5.08 09:54

Díky za odpovědi:)
Já vůbec neplánovala (a nedoufala), že budeme pořizovat druhé princezně nový kočárek (máme kombinovaný + sporťák po starší). Ale mužský překvapil a sám to nadhodil (jako že bychom měli koupit kočárek - normálně mi spadla čelist, překvapil mě, manžílek). A druhá pecka - jeden jsem si vybrala - a on na to ať si klidně vyberu nějaký dražší, že tohle je podezřele levný 8O No zázraky se evidentně dějí!!

Líbí se mi Jané Nomad … ale nevím, nějak z principu ma vadí ty drahé „módní“ kočárky… jinak mě u nás v obchodě okouzlil Espiro Atlantic … to je právě ten „podezřele levný“, čili potenciální šunt. Ale maminky na něj pějí chválu, tak nevím…A koukala jsem, že ten X-Lander XA je hodně podobný (teda podobný typ) … no ráda si je na té prodejně prohlédnu a vyzkouším „naživo“. Dík holky za tip!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6260
6.5.08 10:00

Máme kočár z John Nella a jsme spokojení. Ještě mají ve Finese na Benešovce a potom ve Vesně v Opatovicích.

No a musím se zastat prodavaček v Chiccu, kupovali jsme tam jednou golfky a podruhé krosnu a musím říct, že na nás byly milé. Nechali nás, abychom si vše vyzkoušeli, malou jsme mohli jak do kočárku tak do krosny dát a ozkoušet si to „v provozu“, v případě krosny se dokonce prodavačka sama nabídla, že se podívá ve skladu po jiné barvě. Asi jsme měli štěstí :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama