Selhání online platby kartou

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.19 12:58
Obchod superdeal

Dobry den objednala jsem si veci k narozeninam pro rodinu zaplatila jsem objednavku kartou penize se odeslali ale prisla mi sms ze platba selhala at to poslu znova banku mam ČSOB co mam delat? Dekuji za radu a odpoved

Reakce:
Anna85
Zasloužilá kecalka 564 příspěvků 03.04.19 13:06
@Anonymní píše:
Dobry den objednala jsem si veci k narozeninam pro rodinu zaplatila jsem objednavku kartou penize se odeslali ale prisla mi sms ze platba selhala at to poslu znova banku mam ČSOB co mam delat? Dekuji za radu a odpoved

A na uctu sis to zkontrolovala jestli mas vracenou platbu?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.19 13:08
@Anna85 píše:
A na uctu sis to zkontrolovala jestli mas vracenou platbu?

Zkontrolovala vracenou ji nemam

Anna85
Zasloužilá kecalka 564 příspěvků 03.04.19 13:12

Ja ten obchod teda neznam, ale urcite nic neplat dokud se ti platba nevrati. Zavolej spis do obchodu, treba ti prisla nejaka automaticka sms omylem.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.19 13:33
@Anna85 píše:
Ja ten obchod teda neznam, ale urcite nic neplat dokud se ti platba nevrati. Zavolej spis do obchodu, treba ti prisla nejaka automaticka sms omylem.

Zkusila jsem napsat mail telefon neberou tak uvidim jak to bude dal a co se bude dit :/

awesomeone
Kecalka 201 příspěvků 2 inzeráty 03.04.19 13:35

Pokud platba selže, tak se peníze ani neztrhnou, takže před čekáním zkontrolovat, ze platba opravdu selhala a peníze neodesly a pokud ne, provést platbu znovu - obchod bude čekat před odesláním zboží na platbu. Každopádně před opětovným zasláním peněz bych do obchodu zavolala, ze platba selhala a domluvíte se na dalším postupu. Tady toho moc nevymyslis

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.19 13:38
@awesomeone píše:
Pokud platba selže, tak se peníze ani neztrhnou, takže před čekáním zkontrolovat, ze platba opravdu selhala a peníze neodesly a pokud ne, provést platbu znovu - obchod bude čekat před odesláním zboží na platbu. Každopádně před opětovným zasláním peněz bych do obchodu zavolala, ze platba selhala a domluvíte se na dalším postupu. Tady toho moc nevymyslis

Jenze penize se odeslaly i se mi odecetli z uctu ale zpatky se nevratili

NellinkaNella
Povídálka 15 příspěvků 03.04.19 13:41

Takhle mi prisla sms

awesomeone
Kecalka 201 příspěvků 2 inzeráty 03.04.19 13:45

Pokud se strhly peníze z účtu, tak bych nic znovu neplatila a snažila se to vykomunikovat s obchodem. Na heurece nejsou nějaké zkušenosti s obchodem?

NellinkaNella
Povídálka 15 příspěvků 03.04.19 13:49
@awesomeone píše:
Pokud se strhly peníze z účtu, tak bych nic znovu neplatila a snažila se to vykomunikovat s obchodem. Na heurece nejsou nějaké zkušenosti s obchodem?

Nenasla jsme nic :/

awesomeone
Kecalka 201 příspěvků 2 inzeráty 03.04.19 13:58

@NellinkaNella nezbývá než počkat na odpověď obchodu nebo jestli tam třeba někdo nenakupuje z místních navstevovatelek. Osobně ten obchod neznám. U neproverenych obchodu je lepší platit na dobírku …

Váš příspěvek
Reklama