Obchodní telefonistka

8.1.20 00:50

Obchodní telefonistka

Ahoj holky, chci se zeptat máte někdo zkušenost se zaměstnáním u firmy Broker colsulting konkrétně na pozici obchodní telefonistky? Dělala jste to některá??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2907
8.1.20 06:30

To bude otravovani lidi a neco jim budete cpat a domlouvat schuzky apod. Nedelal bych to ani za trest.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.1.20 07:59

Já jsem dělala něco takovyho, akorát u jiné firmy. Ale všechno je to na jedno brdo. Celý den přesvědčujes lidi na telefonu, aby investovali. Mrkni na film Vlk z Woll Street nebo Riziko. To je přesně ono :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.1.20 08:00
@Anonymní píše:
Já jsem dělala něco takovyho, akorát u jiné firmy. Ale všechno je to na jedno brdo. Celý den přesvědčujes lidi na telefonu, aby investovali. Mrkni na film Vlk z Woll Street nebo Riziko. To je přesně ono :palec:

Oprava: vlk z wall street

• Nahlásit
  • Citovat
8.1.20 08:43
@Anonymní píše:
Já jsem dělala něco takovyho, akorát u jiné firmy. Ale všechno je to na jedno brdo. Celý den přesvědčujes lidi na telefonu, aby investovali. Mrkni na film Vlk z Woll Street nebo Riziko. To je přesně ono :palec:

a můžu se zeptat to jste dostávala nějaké provize? Nabízela jste nějaké služby, nebo jste dohazovala schůzky? Mám jít na pohovor, ale z inzerátu jsem se nic moc nedozvěděla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.1.20 08:47
@Anonym1100 píše:
a můžu se zeptat to jste dostávala nějaké provize? Nabízela jste nějaké služby, nebo jste dohazovala schůzky? Mám jít na pohovor, ale z inzerátu jsem se nic moc nedozvěděla.

Člověk se z těch jejich inzerátu nedozví nikdy nic. Na rovinu, psát, že je to otravovat i lidi, tam samozřejmě nebudou :D My měli fixní plat a k tomu provize. Provize se nějak počítají procenty, přesně nevím jak, to se dozvíš až na place. Když už jsem Teda nanutila nejakyho klienta, aby investoval, tak všechno proběhlo přes telefon. Vysvětlila jsem mu, jak funguje platforma a on investoval z ‚pohodlí domova‘. Schůzky face to face byly jen, když klient chtěl.

• Nahlásit
  • Citovat
8.1.20 09:03
@Anonymní píše: Člověk se z těch jejich inzerátu nedozví nikdy nic. Na rovinu, psát, že je to otravovat i lidi, tam samozřejmě nebudou :D My měli fixní plat a k tomu provize. Provize se nějak počítají procenty, přesně nevím jak, to se dozvíš až na place. Když už jsem Teda nanutila nejakyho klienta, aby investoval, tak všechno proběhlo přes telefon. Vysvětlila jsem mu, jak funguje platforma a on investoval z ‚pohodlí domova‘. Schůzky face to face byly jen, když klient chtěl.

Někde jsem právě četla, že se snažím s někým uzavřít smlouvu a za to je provize a když zákazník nakonec odmítne tak prý musím provizi vracet a pokud nevrátím do určitého datumu, tak dostanu pokutu. Toho se docela teda bojím. A prý když odejdu z práce sama od sebe tak dostanu taky pokutu to jsem vyčetla z recenzí, proto se ptám tady jak to je. Tato nabídka je přímo na ÚP. A lákalo mě že se to dá dělat z domova výdělek je tam prý 20 až 50 tisíc no moc tomu nevěřím, pomalu mi paní v telefonu nechtěla ani říct o jakou firmu jde. :roll:

Příspěvek upraven 08.01.20 v 09:48

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.1.20 09:07
@Anonym1100
@Anonym1100 píše:
Někde jsem právě četla, že se snažím s někým uzavřít smlouvu a za to je provize a když zákazník nakonec odmítne tak prý musím provizi vracet a pokud nevrátím do určitého datumu, tak dostanu pokutu. Toho se docela teda bojím. A prý když odejdu z práce sama od sebe tak dostanu taky pokutu to jsem vyčetla z recenzí, proto se ptám tady jak to je. Tato nabídka je přímo na ÚP. A lákalo mě že se to dá dělat z domova výdělek je tam prý 20 až 50 tisíc no moc tomu nevěřím, pomalu mi paní v telefonu nechtěla ani říct o jakou formu jde. :roll:

8o 8o Takto to chodí v pojistovnach, ale my jsme Teda dostali provizi, až ten klient uzavřel obchod a nikdy jsme nevraceli provizi. A když ten klient přišel v investici o peníze, tak to tak prostě je vlivem trhu. A odejít jsme mohli, kdy jsme chtěli a nikdy jsme žádnou pokutu neplatili. Maximálně můžeš dostat pokutu, když porusis zákon GDPR a někdo tě nahlásí.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.1.20 20:40

@Anonym1100 zadala jsem si tady na emiminu do vyhledávače slovo ‚broker‘ a našlo mi to broker consulting. Měla jste pravdu s těmi provizemi. Musí se vracet i když už člověk v té firmě nepracuje. Když nezaplatí provizi, platí navíc právníka a pak následuje soud 8o 8o a nikdo v komentářích firmu nedoporučuje.

• Nahlásit
  • Citovat
8.1.20 22:05
@Anonymní píše:
@Anonym1100 zadala jsem si tady na emiminu do vyhledávače slovo ‚broker‘ a našlo mi to broker consulting. Měla jste pravdu s těmi provizemi. Musí se vracet i když už člověk v té firmě nepracuje. Když nezaplatí provizi, platí navíc právníka a pak následuje soud 8o 8o a nikdo v komentářích firmu nedoporučuje.

To je strašný, ale popravdě jsem si to myslela je blbost aby nabízeli 50 tisíc plat. To by se člověk sakra musel snažit. Místo přivýdělku se ještě zadlužit hrozné. Už po telefonu se mně nezdálo, že je nezajímá vzdělání a působilo to spíš, že k té práci přemlouvají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama