Zkušební doba - plat

4
7.1.20 18:12

Zkušební doba plat

Deda mel pani osetrovatelku ve zkusebni dobe do 4.12 marodila vypoved dostala 19.12 to nepracovala, ale hpp trval nalezi ji vyplata za leden nechtela podepsat vypoved a ukonceni smlouvy hpp az postou k 19.12 od 4.12 doma? dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1813
7.1.20 18:20

Vůbec tomu nerozumím. Napiš to srozumitelně. Od kdy měla smlouvu, do kdy, od kdy zkusebka atd. A hlavně piš čárky a tečky. Ony v tom textu k něčemu jsou. Bez nich je to jen směsice slov, která nemá hlavu ani patu :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9483
7.1.20 18:22

@mamina89 už sem se lekla, že si pochopila o co jde ;) já sem teda z dotazu úplně mimo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1813
7.1.20 18:28
@karkarka píše:
@mamina89 už sem se lekla, že si pochopila o co jde ;) já sem teda z dotazu úplně mimo.
:mrgreen: to jsme dvě. Nepochopila jsem nic. :think:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1085
7.1.20 18:37
@mamina89 píše:
Vůbec tomu nerozumím. Napiš to srozumitelně. Od kdy měla smlouvu, do kdy, od kdy zkusebka atd. A hlavně piš čárky a tečky. Ony v tom textu k něčemu jsou. Bez nich je to jen směsice slov, která nemá hlavu ani patu :think:

@Alon11 A taky napiš, jestli je děda její zaměstnavatel. Jinak jsem taky nepochopila nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14192
7.1.20 18:40
@Alon11 píše:
Deda mel pani osetrovatelku ve zkusebni dobe do 4.12 marodila vypoved dostala 19.12 to nepracovala, ale hpp trval nalezi ji vyplata za leden nechtela podepsat vypoved a ukonceni smlouvy hpp az postou k 19.12 od 4.12 doma? dekuji
8o 8o 8o
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10991
7.1.20 18:50

Já jsem to asi pochopila. Děda měl ošetřovatelku, která byla do 4.12. nemocná. Byla ve zkušební době a děda se s ní chtěl rozloučit. Ona mu ovšem odmítla převzít výpověď (asi se osobně nedostavila) a on jí poslal zrušení ve zkušebce poštou, kdy končí prac. poměr ke dni převzetí. Ten nastal 19.12.
Ošetřovatelka v prosinci tedy práci vůbec nevykonávala a paní se ptá, jestli má za PROSINEC (nikoliv za leden, ale v lednu vyplaceno za prosinec) něco platit.
Paní bych napsala docházku s neomluvenými absencemi od 4.12. (pokud odmítla komunikovat) a neplatila jí nic - pokud tedy do 4.12. nenáleží náhrada mzdy za nemoc, nevím, jak dlouho byla nemocná. A pak je otázka, jak je to s nárokem na dovolenou - ten se dá za neomluvenou absenci zkrátit, (ale konzultovala bych s účetní, minimálně pojistné se asi odvádět bude).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1085
7.1.20 19:11

@zrcadlo :potlesk: :potlesk: :potlesk: překladatelka z té divné řeči

máš asi pravdu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14192
7.1.20 19:53

@zrcadlo Ale deda asi nebyl jeji zamestnavatel :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15197
7.1.20 19:56
@cecetka píše:
@zrcadlo Ale deda asi nebyl jeji zamestnavatel :nevim:

Tak potom by tvůj výklad nedával smysl a je na zakladatelce, aby popis situace a otázku zformulovala srozumitelněji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7517
7.1.20 21:31
@Alon11 píše:
Deda mel pani osetrovatelku ve zkusebni dobe do 4.12 marodila vypoved dostala 19.12 to nepracovala, ale hpp trval nalezi ji vyplata za leden nechtela podepsat vypoved a ukonceni smlouvy hpp az postou k 19.12 od 4.12 doma? dekuji

Ale tak do prdele, napiš to jako člověk. Jinak 19.12. daná výpověď znamená konec pracovního poměru 29.2.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat