Obchůdek z Lidlu

266
31.12.19 20:03

Obchůdek z Lidlu

Dobrý den, nemá prosím někdo tento obchod z Lidlu? Vím, že už je po Vánocích, ale syn má brzo narozeniny a uvažuju o koupi. Z nákupního vozíku a pokladny od Ježíška, má obrovskou a radost a myslím, že by se to u nás neztratilo. Navíc máme spoustu ovoce a zeleniny už ke kuchyňce a k nákupním vozíku bylo pro změnu spoustu papírových krabiček potravin, takže by ho bylo i čím zakládat. Kuchyňku máme plastovou a když se dívám na ty krásné dřevěné, je mi to trochu líto, protože jsem u koupi nevěděla, jestli syna nadchne a volila jsem levnější, plastovou variantu, ale vaří denně. Takže pokud někdo má někdo tento obchůdek, je kvalita ucházející? Taky by mě zajímalo, jestli je obsah balení třeba i ta váha nebo jestli jde jen o tu konstrukci obchodu s markýzou. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

18
31.12.19 20:22

Tento obchůdek je z Kauflandu. Byl v akci za 399 kc.Za tu cenu super. Kvalita je celkem dobrá. Jasně že není masiv. Ale tensi dřevo. Dcera je nadsena :) Pokladna ani jiné doplňky k němu nejsou. Jen to smontovani je tak na 1,5h ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
86
31.12.19 20:26

Jak psáno výše, taky máme z Kauflandu za 399,– a supr, dcera nadšena.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
266
31.12.19 20:37

@marcy40 @Rickym do Kauflandu nejezdím, takže jsem akci prošvihla. Lidl ho má na e-shopu právě za 999,– a ta cena mi za to strašná teda nepřijde i když samozřejmě akce v Kauflandu super, ale rok se mi na ni čekat nechce :smiley:. Syn má právě hafo ovoce, zeleniny, potravinových krabiček i pokladnu, takže mi nevadí, že k tomu nic není i když tu váhu bych brala :think:. Naopak se nam to všechno do kuchynky s vozíčkem nevejde a máme to i bokem v boxu :see_no_evil:. Kuchyňku jsem mu zaskládala kávovarem, konvicí, toustovačem a chudák malej si to uklízí i s nádobím do trouby. Jde mi hlavně o to, aby se to hned nerozpadlo a nebyl pak smutný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
266
31.12.19 20:42

@Rickym Jenom teď koukám, že bych potřebovala aby byl vchod z druhé strany. Myslíte, že to půjde udělat? Kvůli místu ho takto mít nemůžeme, potřebuji ho dát do jednoho určitého rohu v pokojíčku a bohužel opačně :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2112
31.12.19 20:50

Máme z Kauflandu za 399,– a je super.
Chtěla jsem taky kupovat z Lidlu, ale v kaufu jsem narazila nečekaně na tento a nelituji. Přijde mi úplně stejný. Dcera byla nadšená. Hraje si s ním od Vánoc denně a vydrží u toho.

Zkus počkat po Vánocích. Vloni byl u nás v kaufu po Vánocích za 499,– a pak něco málo přes 440,–
Pokud nechceš čekat, tak objednej z Lidlu.
I cena 999,– je super. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
266
31.12.19 20:55

@Dory22 v pátek mám volno, tak si udělám objížďkou Kauflandů v Brně a případně vezmu v Lidlu. Moc dekuji, vypadá vážně super a radost určitě bude velká. Syn ho dostane ke 3 narozeninám, tak nám vydrží určitě na hraní i dlouho a nebude to vyhozena tisícovka. K 2 narozeninám dostal tu kuchyňku a dodneška bych si za tu plastovou nafackovala. On si s ni vyhraje, ale dřevo je dřevo no :see_no_evil:. Ta trouba u kuchynky je plna potravin a ten box s mraky vedle taky :see_no_evil:. Spoustu krabiček od vozíku, mám dokonce ještě neposkládaných

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2112
31.12.19 21:15

@nikinnna
Není zač. Já už bych nic plastového nechtěla. Koupila jsem dceři k 2 narozeninám plastovou kuchyňku Smoby za necelé 2000,– a po měsíci šla z domu. Hrozný krám a úplně nestabilní. Vloni dostala tu z Lidlu dřevěnou a super. Tak obchod byl taky jasná volba. :)
Příslušenství jsem objednávala z netu.
A má ještě v těch šuplíkách a pod pultem v polici. Nejak sem to neodhadla. :lol:

Tak ti přeji ať seženeš. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
86
31.12.19 21:15

@nikinnna Jo, jde to namontovat i na druhou stranu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
266
4.1.20 18:09

Tak hlásím, že máme taky Kaufland obchod. Sice jsem ho nesehnala tak levně, ale za 700 taky dobrý :D @Rickym @Dory22 @marcy40

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2112
4.1.20 20:01

@nikinnna
Tak super. :) To je taky pěkná cena. Tak ať dobře slouží, jako nám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama