Oběd - co k těstovinám?

490
29.5.15 21:27

Oběd - co k těstovinám?

Ahoj! Poradíte někdo prosím? Mám normální těstoviny vrtule a špagety, jenže chci udělat oběd pro 6 lidí a musela bych použít oba balíčky těchto různých těstovin. Ale co k tomu? Mám k dispozici kureci, nebo vepřové maso a teď nevím co z toho masa udělat, aby se to hodilo na oba druhy těstovin. Třeba nějaká masová směs. Nemáte někdo nějaký nápad?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1219
29.5.15 21:30

Guláš, mňam miluju ho s těstovinama, klidně i se špagetama

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5483
29.5.15 21:33

Napadá mě, že pokud ty těstoviny jakkoli zapečeš (ať už s boloňskou omáčkou, nebo smetanovou, sýrovou… na co máš suroviny), tak klidně můžeš namíchat ty těstoviny dohromady, stejně se pak krájí kusy, tak je to fuk :mrgreen:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lizzi
29.5.15 21:34

Já mám nehradši k těstovinám zeleninovou omáčku (uvařená rozmixovaná zelenina s máslem - jakákoli) a orestované maso na pánvi nebo grilu :-)

• Nahlásit
  • Citovat
490
29.5.15 21:40

@Samamama To mě taky už napadlo, ale bojím se aby to nevypadalo blbě :-D.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.5.15 21:41

Kuře s houbovou omáčkou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
29.5.15 21:43

Já dnes dělala těstoviny s listovým špenátem a kuřecím masem a byla to výborná rychlovka: celý pórek, špenát (čerstvý nebo mražený listový), zakysaná smetana, niva, balkánský sýr, česnek a k tomu kuřecí nudličky. Chutná to všem :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5483
29.5.15 21:44

@Šárka91 Musíš se tvářit, že to tak byl účel, výtvarné dílo. U nás v jídelně je normální, že jsou k obědu třeba vrtule a občas člověk narazí na kolínko :mrgreen:. Nebo je varianta zapéct každé zvlášť, pokud máš na to nádobí. A nebo nic nezapékat, uvařit každé zvlášť a pak dát na výběr (někdo nerad srká špagety). A co se týče vhodnosti omáček, tak je to určitě jedno, rozdíl je jen ve tvaru, takže se k obojímu hodí to samé. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.5.15 21:44

Zapečené těstoviny s kuřecím masem a nějakou zeleninou.., kuře na paprice, na smetaně…
Vepřové mi moc ke špagetám nejde, ale nikdy jsem to ani nezkoušela..
Já bych třeba ty špagety polámala na malé kousky a udělala omáčku a někomu dala vrtule a někomu špagety

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.5.15 21:45
@Mylena píše:
Já dnes dělala těstoviny s listovým špenátem a kuřecím masem a byla to výborná rychlovka: celý pórek, špenát (čerstvý nebo mražený listový), zakysaná smetana, niva, balkánský sýr, česnek a k tomu kuřecí nudličky. Chutná to všem :-)

Kde bydlíš? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
490
29.5.15 21:48

@LenkaR1989 To by šlo :-D.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47651
29.5.15 21:50

@Šárka91 asi záleží jestli to má být něco lepšího nebo obyčejné. Já špagety můžu skoro ke všemu- různé guláše, rajskou, bolonskou omáčku ;) ;) ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13992
29.5.15 21:55

Pokud se jedná o návštěvu, tak bych se vyprdla na těstoviny každý pes jiná ves a udělala třeba špecle, k tomu libovolné ragú.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
490
29.5.15 21:58

@Len-til-kah Návštěva bude jen jeden člověk a ten sní všechno :-D. Zbytek 5 lidi je rodina.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13992
29.5.15 22:04

@Šárka91 - aha, já jsem vycházela z toho, že chceš, aby to nevypadalo blbě.
Ještě je varianta skočit k sousedům pro pytlík špaget nebo vrtulí, pokud nemáš kde nakoupit, a trváš na těch těstovinách.
Anebo si prostě udělat vlastní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama