Obilňák nebo Repromeda

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
cupalka
Nováček 1 příspěvek 22.02.06 11:04
Obilňák nebo Repromeda

Ahoj holky,ještě nikdy jsem sem nepsala,tak to teď zkouším.Chystám se na IVF a nevím,jaké CAR centrum v Brně si mám vybrat.Váhám mezi Obilňákem a Repromedou.Máte s tím některá zkušenost.Poraďte,díky

Reakce:
vladka10
Zasloužilá kecalka 887 příspěvků 22.02.06 18:41

Ahojky,

já chodím do car UNICA a jsem velice spokojená. Bohužel si mi první IVF nepovedl, takže snad příště.
Jsou tam velice příjemní a můžu je jenom doporučit - www.unica.cz

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.06 19:54

Chodíme do Unicy, ale teď zvažujeme Obilňák. Všechny soukromá centra jsou jeden velký „byznys“ :D , takže je pravděpodobné, že tě hned ukecají na IVF a ty budeš ráda (stejně jako jsem byla já před rokem), protože budou moc hodní, milí a vstřícní, a především - dají ti naději. Zkus porovnat i ceny. Přeji hodně štěstí :D

Inkah
Zasloužilá kecalka 755 příspěvků 27.02.06 22:32

Ahoj Cupalko,
já chodím do Repromedy a jsem spokojená. Právě procházím prvním IVF cyklem, takže vlastní výsledky nemám, ale kamarádi mají krásné čerstvé miminko taky z Repromedy. Můžu doporučit. O Unice jsem slyšela taky chválu od známých.
Přeji hodně úspěchů, ať už vybereš jakýkoliv CAR.

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.06 18:36
odpověď

Ahoj Cupalko,už máš pravděpodobně po IVF neboICSI,jak dopadlo?Já se chystám na první IVF a strašně se bojím,jsem v Repromedě v Brně.Na netu jsem se dočetla hodně o Heliosu v Brně,že jsou moc dobří a taky na obilňáku,ale zkušenosti nemám.Pokud mi to nevyjde,tak nevím,jestli podstoupím další ivf,taky ještě nevím,kolik nás to bude stát,moc peněz nemáme,měj se pěkně a přeji moc moc štěstí :lol:

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.06 18:50

Ahoj INKAH,jsem moc ráda,že chodíš do Repromedy v Brně,já jsem tam byla zatím 2×,ale všechno mi přijde moc rychlé.Můj gynekolog mě upozornil,ať jsme trpělivý,že to nebude hned,ale poprvé jsme byli na pohovoru a pak na spermiogramu a odběru krve,teď čekám na menstruaci a pak na krev a vše se rozběhne.Není to moc rychlé??Nebyla jsem v Repromedě ani na žádném vyšetření a hned nám lékařka řekla,že bude nejlepší IVF,přečetla si jen doporučení od mého gynekology,nic víc.Myslela jsem,že to bude trvat asi půl roku,ale teď jsem to počítala a vše proběhne asi za 1 měsíc,jsem teď zmatená,jak tobě dopadlo IVF?Nemám moc důvěru k doktorům.Přeji hodně štěstí :lol:

Váš příspěvek
Reklama