Objednané jídlo v nemocnici

1
24.6.21 21:00

Objednané jídlo v nemocnici

Dobrý den. ahoj,
jsem dlouhodobě hospitalizovaná ve fno Ostravě. A proto mi zde strava leze krkem. Chci se zeptat, budou nějak vyvádět sestřičky, že jsem si objednala svoje jídlo?
Díky moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2026
24.6.21 21:02

To záleží na spoustě faktorů. Především, s čím tam jsi. Pak korona opatření, pravidla tě konkrétní nemocnice a v neposlední řadě ochota konkrétních sester.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.6.21 21:06

U nás si pacienti běžně objednávali třeba pizzu. Pokud nemáš nějakou speciální dietu nařízenou lékařem tak by to asi neměl být problém. Jen teda u nás to byli většinou pacienti u nichž bylo žádoucí aby jedli, třeba s cystickou fibrozou trpící velkým nechutenstvím. Takže u nás z toho kovbojku nikdo nedělal.

Edit. Bylo to teda před koronou, teď jsem na mateřské, mohlo se to změnit.

• Citovat
  • Nahlásit
352
24.6.21 21:15

A proč se nezeptáš sester? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22426
24.6.21 21:37

Se zeptej tam, my nevíme jestli nemáš nějakou dietu třeba. Taky nevím jak ti to jídlo budou doručovat, to jako nadiktujes tomu rozvozci pavilon, oddělení a číslo pokoje a on bude běhat po nemocnici a hledat tě? (nehledě, že někde ještě může byt vstup lidem z venku zakázán)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2951
24.6.21 22:29

Pokud mas vychazky a pusti te pred spital tak asi jo. Nebo at ti to nekdo z rodiny donese pred pavilon, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat