Těhotná 15 letá sestra

Anonymní
23.6.21 21:55

Těhotná 15 letá sestra

Tak, teď jsem naprosto šokovaná a nevím co mám dělat. Moje sestra ještě neoslavila šestnácté narozeniny a už je prý těhotná! O jejím sexuálním životě vím, začala už ve čtrnácti. Myslela jsem, že ji naprosto přerazím, ale vytáhnout jsem to z ní musela sama, protože pořád jenom brečela a brečela…Teď, když jsem si všimla jejího divného chování, často nevnímá, brečí a chodí na záchod…před zrcadlem si kontroluje břicho. Achjo… Já to naprosto nepochopím, bere prášky, ale stejně nepravidelně. Nevím co mám dělat, našeho otce trefí mrtvice, mamka ji snad uškrtí. Na potrat jít nechce. Jenže co škola? Chodí do prváku na gympl, život má ještě před sebou a ona je naprosto nezodpovědná! Fakt blbá…Já v jejím věku ani nevěděla co sex je, ona si neuvědomuje ty následky, které ji teďka postihnou. Co byste dělali na mém místě? Nebydlíme spolu, ona žije u otce a já u matky. Studuji v Praze, takže doma taky nejsem často. Prosím o pomoc.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3536
23.6.21 21:56

Na tvém místě? Nic, to si musí vyřešit tvoje sestra, její oplodnitel a případně jejich rodiče, když si to rozhodne nechat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31869
23.6.21 21:57

Na tvém místě bych se do toho nemotala ;) Sestře hodně štěstí :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9860
23.6.21 22:00

Nic. Je to její problém. Max bych ji nabídla podporu, že s ní půjdu když to bude oznamovat rodičům a snažit se klidnit situaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9089
23.6.21 22:00

Bud ji oporou, ale nic neres sama. Je nezletila, musi to resit rodice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.6.21 22:01

Mám zavolat mamce a říct jí o tom? Měla by tom vědět ne?? :think: :think:

• Citovat
  • Nahlásit
9860
23.6.21 22:02
@Anonymní píše:
Mám zavolat mamce a říct jí o tom? Měla by tom vědět ne?? :think: :think:

Ne, ať ji to řekne sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35108
23.6.21 22:03

Páteček na trollení je až za dva dny :mrgreen: Ten příběh mi přijde moc jako červená knihovna, sestra pozná těhotenství tak, že se mladší natřásá před zrcadlem a měří břicho, zvlášť když ještě starší nežije doma a není moc doma, sestra údajně těhotná žije u otce, druhá u matky, víc ale Praze :nevim: Tak kdy ji vidí to břicho měřit.

Netvrdím, že nemůže holka v 16 otěhotnět, pár případů znám, ale toto je až moc vykonstruované :mrgreen:

Navíc z gyndy by v tomto věku okamžitě informovali zákonného zástupce ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4175
23.6.21 22:06
@Pears206 píše:
Páteček na trollení je až za dva dny :mrgreen: Ten příběh mi přijde moc jako červená knihovna, sestra pozná těhotenství tak, že se mladší natřásá před zrcadlem a měří břicho, zvlášť když ještě starší nežije doma a není moc doma, sestra údajně těhotná žije u otce, druhá u matky, víc ale Praze :nevim: Tak kdy ji vidí to břicho měřit.

Netvrdím, že nemůže holka v 16 otěhotnět, pár případů znám, ale toto je až moc vykonstruované :mrgreen:

Navíc z gyndy by v tomto věku okamžitě informovali zákonného zástupce ;)

A ona někde píše, že byla ségra na gynde? Nic takového nevidím… Ale jinak netvrdím, že to je určitě pravda, dneska je to tady sama extra diskuze :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2243
23.6.21 22:07

Zivot ma pred sebou? A za 10 let az bude ve ‘spravnem veku’ na dite, ho bude mit za sebou? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7354
23.6.21 22:21

Haha
Tak at se ségra postará, roztahovat nožky umí. Tak si může jít na to její bejby vydělat. :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1836
23.6.21 22:35

Zdá se mi to nějaký divný, jsou tady dnes založené diskuze anonymní všechny pod tulipánem, jedná se o stejného člověka nebo to může mít víc lidí ten den, nějak mi to zavání trolením.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4175
23.6.21 22:37

@mamule42 tulipán má každý anonym, který přispívá diskuzi jako první..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1836
23.6.21 22:41
@darekp píše:
@mamule42 tulipán má každý anonym, který přispívá diskuzi jako první..

Aha jenom se to tady rychle množí, je to divný, stejný styl psaní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32990
23.6.21 23:00
@Anonymní píše:
Tak, teď jsem naprosto šokovaná a nevím co mám dělat. Moje sestra ještě neoslavila šestnácté narozeniny a už je prý těhotná! O jejím sexuálním životě vím, začala už ve čtrnácti. Myslela jsem, že ji naprosto přerazím, ale vytáhnout jsem to z ní musela sama, protože pořád jenom brečela a brečela…Teď, když jsem si všimla jejího divného chování, často nevnímá, brečí a chodí na záchod…před zrcadlem si kontroluje břicho. Achjo… Já to naprosto nepochopím, bere prášky, ale stejně nepravidelně. Nevím co mám dělat, našeho otce trefí mrtvice, mamka ji snad uškrtí. Na potrat jít nechce. Jenže co škola? Chodí do prváku na gympl, život má ještě před sebou a ona je naprosto nezodpovědná! Fakt blbá…Já v jejím věku ani nevěděla co sex je, ona si neuvědomuje ty následky, které ji teďka postihnou. Co byste dělali na mém místě? Nebydlíme spolu, ona žije u otce a já u matky. Studuji v Praze, takže doma taky nejsem často. Prosím o pomoc.

A rozklepaná jsi z toho náhodou nebyla? :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat