Objednání antikoncepce přes internet

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.19 19:25
Objednani antikoncepce pres internet

Ahoj, chci se zeptat, jestli mate nejakou zkusenost s objednavanim kondomu, nebo neceho takoveho pres eshop? Da se nejak zaridit, aby byl ten balik neoznacenej? Nechci aby na to prisli rodice. Jeste mi nebylo 18, takze ziju s rodici.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
Lama Lama
Hvězda diskuse 51869 příspěvků 17.03.19 19:28
@Anonymní píše:
Ahoj, chci se zeptat, jestli mate nejakou zkusenost s objednavanim kondomu, nebo neceho takoveho pres eshop? Da se nejak zaridit, aby byl ten balik neoznacenej? Nechci aby na to prisli rodice. Jeste mi nebylo 18, takze ziju s rodici.

Nelze. Je to na recept. Musíš ke gynekologovi

Martha03
Zasloužilá kecalka 705 příspěvků 17.03.19 19:28

Antikoncepce je na předpis lékaře, takže to asi online neobjednas. Co se týče choulostivých věci dá se vždycky s dodavatelem domluvit, aby to případně neprelepili nějakými paskami s jejich logem. Odesílatel ale bude vždy označen na balíku stejně jako adresat.

Příspěvek upraven 17.03.19 v 19:29

Tichošlápek
Extra třída :D 13683 příspěvků 17.03.19 19:28

@Lama Lama kondomy na recept? :lol:

Chodí to v obyc balících, není na tom poznat, co je uvnitř ;)

jary1
Zasloužilá kecalka 712 příspěvků 17.03.19 19:29

@Lama Lama kondomy jsou na recept?

terien
Extra třída :D 10725 příspěvků 17.03.19 19:32
@Lama Lama píše:
Nelze. Je to na recept. Musíš ke gynekologovi

Gumy na recept :mrgreen: a kde že se to takhle dělá?

Maminanamatersky
Kecalka 441 příspěvků 17.03.19 19:33

Kondomy si muzes koupit nekde v drogerii treba cestou do ze skoly, ne? Na co je objednavat pokoutne z internetu? Hormony jsou na predpis od doktora.

jenny.fields
Nadpozemská drbna 26264 příspěvků 17.03.19 19:34
@Anonymní píše:

Pocitam ze ze sex shopu to prijde neoznacene.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.19 19:35
@Maminanamatersky píše:
Kondomy si muzes koupit nekde v drogerii treba cestou do ze skoly, ne? Na co je objednavat pokoutne z internetu? Hormony jsou na predpis od doktora.

Bydlim v prdeli, kde drogerie ani neni :D

a12
Hvězda diskuse 35696 příspěvků 17.03.19 19:35
@Anonymní píše:

Muzes si to objednat na internetovy lekarne, z toho nikdo nepozná, ze sis objednala kondomy.. A myslím, ze na lekarnacz se daj i leky na předpis tak možná i ta antikoncepce, ale jak to je s receptem to nevim..
Jo, tak beru zpet, sekci leky na předpis tam sice maj ale kdyz se na to klikne tak toctam píše, ze musis bejt doktor nebo neco :mrgreen:

Příspěvek upraven 17.03.19 v 19:38

Aduš8
Závislačka 4130 příspěvků 17.03.19 19:36

Všechno ze sex-shopu chodí neoznačené. Ale zrovna kondomy bych si koupila v obchodě nebo v lékárně, není to nic nenormálního. Dělala jsem v obchodě a nikdy jsem nechápala, proč se za to lidé tak stydí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.19 19:37
@a12 píše:
Muzes si to objednat na internetovy lekarne, z toho nikdo nepozná, ze sis objednala kondomy.. A myslím, ze na lekarnacz se daj i leky na předpis tak možná i ta antikoncepce, ale jak to je s receptem to nevim..

Me zajimaj hlavne ty kondomy, jelikoz jsem kluk :D

ivašot.
Echt Kelišová 7517 příspěvků 17.03.19 19:37
@Maminanamatersky píše:

Co je na tom pokoutného? Existují i specializovane e-shopy, kde je nabídka nesrovnatelná s drogerií.

Tichošlápek
Extra třída :D 13683 příspěvků 17.03.19 19:37

@jenny.fields jo, ani z odesílatele není poznat o co jde :). Nejsou tupí :D

Lama Lama
Hvězda diskuse 51869 příspěvků 17.03.19 19:37

Je, sorac, jsem četla nadpis a příspěvek jen prelitla a kondomy vypadly. :lol:
N8cmene z nějaký lékárny to označeny nebude

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama