Oblečení pro 9měsíční miminko

Anonymní
1.5.21 09:57

Oblečení - dnes - 9 měsíční mimčo

Ahoj maminky, přesto, že je malému už 9 měsíců, stále trochu tápu v tom, jak ho oblékat. Dneska jedeme na delší výlet, má být tak 12-14 stupňů. Mám v plánu mu dát tenké punčocháčky, laclačové kalhoty, triko s dlouhým rukávem, mikcu a tenkou jarní bundu. Plus tenkou čepku a capáčky na nohy. Vozime ho ve sporťáku, sedí jen v tom, žádný fusak nemáme jen tu ochranu na nohy aby mu tam nefoukalo. Myslíte, že je to ok? Nebo jak byste oblékli vy? Díky za odpověď.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1167
1.5.21 10:03

Nevim, co je na oblečení tak anonymního. A punčocháče mi při 12 stupních přijdou přehnané, to bych ho radši přikryla dekou a případně víc zachumlala nebo deku odebrala. Plus teda určitě bodýčko, ne triko, jinak mu musí děsně foukat má záda, ale to asi považuješ za triko? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
161
1.5.21 10:09

Dekou urcite nic nezkazis.
Ja teda mam doma zmrzlinku takze pro nej bych dala puncochacky ty kalhoty ale urcite jak he psano nademnou, tak urcite body mikinu a bundu. U nas bych dala i tilko pak body s dl. Rukavem, mikinu a bundu. Deku muzes dat u nemusis. Ale kdyby ti usnul tak urcite zachumlat.
Ale jak pisu ja mam doma zmrzlinku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31429
1.5.21 10:29

Taky nikdy nevím, a to mám třetí :lol:
Dala jsem
body s dlouhým rukávem, mikinu s kapucí, čapku,)
punčocháče, tepláky, ponožky a capáčky.
Do kočáru deku, nánožník. A mám s sebou i kombinézu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21528
1.5.21 10:34

Já budu dneska dávat body, mikinu a jarní bundu a na nohy jen tepláky, na punčochy už je teplo. Ale mám kdyžtak v kocaru malou deku, ze mu ji přes nohy hodím kdyby bylo pocitově chladněji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat