Stojí za to dečka Lullalo

179
29.4.21 16:17

Stojí za to dečka Lullalove

Ahoj holky, dečka se mi líbí, hodně maminek si ji chválí, ale není to jen předražená instagramová „nádhera“? Máte zkušenost?

Příspěvek upraven 29.04.21 v 16:27

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4447
29.4.21 16:24
@Mamca_1234 píše:
Ahoj holky, dečka se mi líbí, hodně maminek si ji chválí, ale není to jen předražená instagramová „nádhera“? Máte zkušenost?

Můžu poprosit o odkaz na deku? Značku Lullalo neznám. V čem je tak báječná?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7463
29.4.21 16:26
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
179
29.4.21 16:27

@Kukacka123 přesně tak, nějak jsem to nedopsala 😃

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4447
29.4.21 16:37

Aha. No tak tuhle deku mám. Má hezkou barvu, je značková. Ale jinak je to úplně stejná deka, jakákoli jiná pletená. Možná je těžší a chladivější. Ale vlastně jsem nepochopila, při jakých podmínkách se používá chladivá pletená deka. Už bych ji nekoupila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2732
29.4.21 17:03

@Mamca_1234 já jsem jí dostala pro syna. Je pěkná, ale je to prostě normální deka :nevim:
Sama bych si jí nekoupila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2860
29.4.21 20:20

Deka jako kazda jina. Nedavno frcelo vse od Elodie, ted tohle. Mam detskou deku i ikey a vypada po 2 letech porad super

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
86
29.4.21 21:13

Mám a válí se mi v autě. Vždycky, když ji vidím, tak si nadávám, jaká to byla za ty obrovský peníze zbytečnost :D holt se musím smířit s tím, že ne všechny nákupy jsou pečlivě uvážený :D jinak je hezká, ale mnohonásobně levnější dečky poslouží stejně, ne-li lip, protože se nebojíte, že se vám někde zatrhne a bude po ní :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2353
30.4.21 11:43

Mam a dnes mi prisla druha, mam tu celorocni misto perinky a je uzasna a ty jeji vlastnosti jsou skvele, kort kdyz dcera kdyz byla mensi si vse davala pres oblicej. Dnes mi prisla ta letni do kocarku a do postylky a taky super, takze ja bych do jinych uz nesla :-) a oboje jsem sehnala se slevou teda :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat