Miminkovské věci do sušičky?

179
29.4.21 09:26

Miminkovské věci do sušičky?

Ahoj holky, někde jsem četla, že je lepší ty miminkovský hadriky do sušičky nedavat, něco se trošku vytáhne a roste to tak s mimčem… Co si o tom myslíte?

Díky!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2507
29.4.21 09:27

Já dávám do sušičky všechno a ještě se mi nic nesrazilo. Ale mám teda kombinovanou s pračkou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8266
29.4.21 09:28

Záleží na kvalitě oblečení i susicky. Něco dávám, nebo ne. Zvlášť třeba s Peppca nedávám, to se zmenší i když to vyperu na 40.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4273
29.4.21 09:29

Dávám do susicky úplně všechno včetně mimi věci a žádný problém nenastal. Max u takových těch nekvalitnejsich věci jako je pepco a tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26199
29.4.21 09:31

To bych chtěla vidět oblečení, do roste s miminem, my měli jednu velikost na měsíc :mrgreen: ano vše dávám do sušičky, sráží se c&a, HM úplně v pohodě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20121
29.4.21 09:32

Sušičkou proženu všechno. Co nevydrží sušičku, nemá smysl mít doma. Nikdy jsem ale nekupovala šmejdy typu pepco, kupuju kvalitní oblečení na bazárcích a to už sušičkama většinou prošlo. Pokud se oblečení vytahuje, tak jen do šířky, nikdy ne na dýlku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6857
29.4.21 09:32

@Mamca_1234 záleží na oblečení a typu sušičky. Dávám do ní vše i věci z Kiku a Pepca a vše přežilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2240
29.4.21 09:35

Davam do susicky vse, co neni zakazano tam davat…nikdy zadny problem, jen same vyhody..s miminkem ti neporoste nic, leda tak laclace a na bodycko si muzes koupit extendor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6022
29.4.21 09:38

Šmejdy z pepca vydržely i sušičku. Jediný co se mi srazilo, byla 35let stará kvalitní bavlněná plena co měl ještě můj brácha.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1150
29.4.21 09:38

Já jsem dala do sušičky u mých rodičů a všechno se mi srazilo, v podstatě jsem přišla o jednu velikost. :cert: Mám věci převážně z hm, od tchýně něco z pepca. Nesrazila se mi značka little angel. Věci určitě s miminem nerostou, ale sušičku nemůžu doporučit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4462
29.4.21 09:45
@pikola píše:
To bych chtěla vidět oblečení, do roste s miminem, my měli jednu velikost na měsíc :mrgreen: ano vše dávám do sušičky, sráží se c&a, HM úplně v pohodě

Lindex má super rostoucí bodyčka - dvouřadé zapínání mezi nožkami a ohrnovací rukávy. Ta fakt rostou, ty dvě velikosti úplně cajk.

Zrovna ta jsem do sušičky dávala a úplně v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4462
29.4.21 09:47
@Kolicek95 píše:
Já jsem dala do sušičky u mých rodičů a všechno se mi srazilo, v podstatě jsem přišla o jednu velikost. :cert: Mám věci převážně z hm, od tchýně něco z pepca. Nesrazila se mi značka little angel. Věci určitě s miminem nerostou, ale sušičku nemůžu doporučit.

Mně se HM nikdy v sušičce nesrazilo. Hodně záleží na programu, chce to šetrnější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26199
29.4.21 09:58
@SlečnaDahlia píše:
Lindex má super rostoucí bodyčka - dvouřadé zapínání mezi nožkami a ohrnovací rukávy. Ta fakt rostou, ty dvě velikosti úplně cajk.Zrovna ta jsem do sušičky dávala a úplně v pohodě.

Lindex mi zase přijde drahý já mám fakt velký děti a navíc to hrozně ničí, třeba od jídla máme skoro všechny body :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31014
29.4.21 10:01

Kvalitní materiál se nezničí. Sušička věci spíš srazí.
Na miminko je sušení ideální. Prádlo projde vyšší teplotou a oblečení je měkoučký :srdce:
Suším všechno. Dřív, než se to na oblečení stačí nějak projevit, tak je malý :lol: Takže ještě skoro nové posílám dál :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2232
29.4.21 10:11

Tak čistá bavlna se při prvním praní sráží, to je prostě fakt. Nakoupila jsem 100% bavlněná body atd. ve velikosti 56, ale přišlo to obrovské, tak jsem si říkala, že to vůbec neodpovídá. No, po vyprání a vysušení v sušičce na jemný program se to opravdu srazilo o několik cm. Druhou várku jsem vyprala a sušila na topení a to se nesrazilo tolik. Rozdíl sušička verzus topení byl 3-4 cm, takže dost. Ale předpokládám, že podruhé v sušičce už se to snad tolik nesrazí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat