Oblečení na vánoční večírek

22.11.15 14:45

Oblečení na vánoční večírek

Ahoj zeny, mam na vas otazku. Co nosite za obleceni na firemni vanocni vecirek? My mame prevlekove tema, ale kdo chce, muze prijit v civilu. Budu to resit asi nejakou skraboskou nebo tak. To je jedno. Mam v planu jit v cervenych satech nejspis po kolena, s 3/4 rukavy, syte cervene. Je to vhodne? A co k nim? Samy o sobe jsou dost vyrazne, nevim, jake boty, doplnky a tak. Co nosite vy na takoveto akce?

Druhou variantou byly saty nejake vili barvy a k tomu kvetinovy venecek, ale takove zadne asi nemam a ani nevim, zda je to vhodne. Jde mi o to, ze pred a po vecirku se nejspis jeste nekam pujde, proto nechci nejaky vylozene maskarni kostym, ale spis jen nejaky doplnek, abych splnila ucel, ale zaroven to vypadalo elegantne a tak, jakoze to tak ma byt.

Dekuji!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11133
22.11.15 14:50

Vzala bych si normalni spolecenske saty, pekne doplnky. a k tomu treba neco ujeteho do vlasu plus tu skrabosku, at se v prubehu vecera muzes domaskovat nebo odmaskovat dle potreby.

cervene saty muzou byt moc, ale taky nemusi, to uz zalezi na konkretnich satech a taky nositelce a pak hodne na doplncich. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.11.15 14:58

Záleží, co je to za firmu, byla jsi už někdy na nějakém večírku této společnosti? Někde se to bere hogofogo, někde budeš v šatech za pako.
Jinak to, že se pak ještě někam půjde, se dá vyřešit např. pečlivě složenou (nebo nemuchlavou) tunikou v kabele ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.11.15 14:58

Doplnky me napadly bile nebo cerne retrokorale + naramek ve stejnem stylu, male cerne psanicko. Jednoduchy lodicky a vic uz nic. Spolecensky saty prave moc nechci, chtela bych neco vyraznejsiho, zaroven jednoducheho. Jednoduchy strih, zariva barva. Ale nevim prave, jestli se to hodi. Nechce se mi jit v dzinach a topu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
555
22.11.15 14:59

Vzala bych si ty červené šaty a k tomu zlaté botky a psaníčko… budeš luxusní :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.11.15 15:00
@Mar__tanka1983 píše:
Záleží, co je to za firmu, byla jsi už někdy na nějakém večírku této společnosti? Někde se to bere hogofogo, někde budeš v šatech za pako.
Jinak to, že se pak ještě někam půjde, se dá vyřešit např. pečlivě složenou (nebo nemuchlavou) tunikou v kabele ;)

Jojo, byla. Byla jsem normalne v dzinech a svetriku. Nechci saty spolecensky, jen jednoduchy cerveny s 3/4 rukavem, nic slavnostniho. Spousta zenskejch mela taky saty. Nebudu to nijak prehanet, v plesovkach bych byla za pako, v normalnich satech asi ne (vzhledem k tomu, ze je docela casto nosim do prace - ale jine, ne ty, co mam v planu si vzit).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.11.15 15:01

Třeba náš běžný firemní večírek je místo, kde si právě jedna kolegyně vzala něco podobného na sebe (bordové šaty, 3/4 rukáv krajkový, k tomu jehly) a byla za blázna…protože na naše mejdany se nosí maximálně společenské kalhoty a nějaký lepší hořejšek, nebo i jen pěkné džíny, když jsou vkusně doplněné ostatním.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.11.15 15:05

Když píšeš o těch korálích. Jaké jsou ty šaty, daly by se použít jakože retro?
Vytupírovat vlasy, třeba bílá čelenka, bílé korále bílý širší pásek k těm červeným šatům. Tmavé linky a máš převlek jako vyšitý ;)
A retro se nosí, takže i když pojedete dál, tak nebudeš oblečená nevhodně (maximálně shodíš ty korále třeba)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.11.15 15:05
@Mar__tanka1983 píše:
Třeba náš běžný firemní večírek je místo, kde si právě jedna kolegyně vzala něco podobného na sebe (bordové šaty, 3/4 rukáv krajkový, k tomu jehly) a byla za blázna…protože na naše mejdany se nosí maximálně společenské kalhoty a nějaký lepší hořejšek, nebo i jen pěkné džíny, když jsou vkusně doplněné ostatním.

Jo, u nas se to taky neresi, dokonce i vedouci prisli v dzinach. Ale ja bych chtela bejt hezky oblecena, ale nijak to neprehnat. Proto si nevim rady. Dziny prave nechci, protoze je bude mit kazdy. Chtela bych nejake zenske obleceni. Ne moc slavnostni, pritom vyrazne. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.11.15 15:08
@Mar__tanka1983 píše:
Když píšeš o těch korálích. Jaké jsou ty šaty, daly by se použít jakože retro?
Vytupírovat vlasy, třeba bílá čelenka, bílé korále bílý širší pásek k těm červeným šatům. Tmavé linky a máš převlek jako vyšitý ;)
A retro se nosí, takže i když pojedete dál, tak nebudeš oblečená nevhodně (maximálně shodíš ty korále třeba)

Bud tyhle anebo tyhle

vlasy nevytupiruju, mam mikado, ale to by nevadilo. Dobrej napad, dik :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.11.15 15:15

I mikádo jde vyčesat do „boba“. Jinak šaty, pokud by jsi chtěla jít směrem retro, tak jsou možná ty druhé lepší (protože mají širší sukni).
Jinak fakt opatrně, pokud tam půlka lidí bude v džínách, a to včetně šéfů, tak abys tam v sytých rudých šatech fakt nebyla výrazná až moc - jsi mladá, štíhlá holka? V rudých šatech z tebe pomlouvačné kolegyně udělají lehkou děvu… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.11.15 15:20
@Mar__tanka1983 píše:
I mikádo jde vyčesat do „boba“. Jinak šaty, pokud by jsi chtěla jít směrem retro, tak jsou možná ty druhé lepší (protože mají širší sukni).
Jinak fakt opatrně, pokud tam půlka lidí bude v džínách, a to včetně šéfů, tak abys tam v sytých rudých šatech fakt nebyla výrazná až moc - jsi mladá, štíhlá holka? V rudých šatech z tebe pomlouvačné kolegyně udělají lehkou děvu… :think:

Ty druhe se mi libej vic, ale koukam ze maji jen XL. Jo, mlada jsem, stihla asi taky :mrgreen: Brala bych si S-ko. Co si reknou, to nejak neresim, ale asi to jeste promyslim :think: Nerada bych tam byla jako pest na oko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.11.15 15:31

Trváš na té červené? Protože na těch druhých stránkách je spousta moc pěkných šatů.
Třeba tyhle
http://www. londonclub. cz/damske-mini-saty-se-stuhou–4-modely/#

jsou krásné, ženské, přitom decentní. Řekla bych, že na večírek v práci se hodí mnohem víc než něco sytě rudého ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.11.15 15:37
@Mar__tanka1983 píše:
Trváš na té červené? Protože na těch druhých stránkách je spousta moc pěkných šatů.
Třeba tyhle
http://www. londonclub. cz/damske-mini-saty-se-stuhou–4-modely/#jsou krásné, ženské, přitom decentní. Řekla bych, že na večírek v práci se hodí mnohem víc než něco sytě rudého ;)

Asi netrvam. Poradis, co k nim? Libi se mi ty pudrove. V takovych satech bych se mohla i najist a ne byt celej vecer o hladu, protoze by to bylo videt :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.11.15 15:44

@Azeretereza jo, ty pudrové jsem měla přesně na mysli :palec: (odkaz možná ukázal ty tmavomodré).
Jinak já jsem šperkově minimalista - takže klidně i výrazné líčení, jde o večírek, můžeš si to dovolit, ale náramek na ruku ve stylu jako je na fotce a na krk klidně jen krátký stříbrný řetízek. A to černé psaníčko se bude hodit také.
Klasickými lodičkami se nedá zkazit nic.

Mmch, stránky si ukládám mezi oblíbené :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama